Osmina finala kupa Srbije: Mladost GAT - Vojvodina 0:3 (0:2) (UŽIVO)

06.12.2023. 17:54 19:55
Izvor: R. Hadžić

U osmini finala Kupa Srbije za fudbalere Vojvodina je na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu pobedila Mladost GAT sa 3:0. Vojvodina je dominirala tokom celog meča, ali je tek u finišu prvog dela uspela da slomi otpor Mladosti i povede sa 2:0. U 47. minutu je Miletić doveo Vojvodinu u vođstvo od 1:0, a tri minuta kasnije je na 2:0 povisio Zukić. Pobedu je Voša potvrdila u 83. minutu, a strelac je bio Vukić.

90. minut: kraj meča

83. minut: Vojvodina vodi sa 3:0. Lazar Jovanović je napravio odličan prodor po desnoj strani i na kraju odlično asistriao Stefanu Vukiću koji je postigao veoma efektan gol.

67. minut: Lazarević je šutirao, ali direktno u golmana Mladosti Dražića.

59. minut: Najizglednija prilika za Mladost, Solovjev je bio u šansi, ali je golman Vojvodine bio n amestu.

54. minut: Ivanović je ponovo šutirao glavom, ali pravo u golmana Mladosti, tako da je ostalo 2:0 za Vojvodinu. Nekoliko minuta kasnije opet je u prilici bio Ivanović, ali je njegov šut blokirala odbrana Mladosti.

47. minut: Prvi do prilike dolaze igrači Mladosti. Šutirao je sa distance Brborić, ali je bio neprecizan.

Počelo je drugo poluvreme

43. minut: Vojvodina već posle tri minuta vodi sa 2:0. Posle još jednog kornera u gužvi kod prve stative najbolje se snašao Dejan Zukić, zkačio loptu i ubacio je u gol Mladosti.

40. minut: Vojvodina vodi sa 1:0. Gol je postigao Vladimir Miletić. Posle kornera lopta je ubačena u srtedinu šesnaesterca, Miletić je ušao iz drugog plana i zatresao mrežu Mladosti.

33. minut: Radulolić je iz slobodnog udarca pogodio prečku, a onda je posle kornera šutirao Jeličić i lopta se odbila od stativu. Dve izgledne šanse za Vojvodinu u 30 sekundi, ali ostalo je 0:0.

27. minut: Prva šansa za Mladost, Jezdović je pokušao, ali je lopta otišla preko gola.

22. minut: Ivanović je pokušao nakon centaršuta posle kornera, ali je lopta otišla pokraj gola.

19. minut: Vojvodina i dalje ima incijativu, ali je rezultat nepromenjen. Zukić se minut kasnije poigravao sa odbranom Mladosti, ali je i ova šansa propuštena.

8. minut: I dalje je 0:0, Vojvodina nije uspela da kazni nekoliko grešaka igrača Mladosti. Minut kasnije u dobroj šansi je bio Radulović, ali je na mestu bio golman Mladosti.

INĐIJA ZASTALA U OSMINI FINALA Fudbaleri Novog Pazara plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije

05.12.2023. 16:12 16:15