MFL KIKINDA - ŽITIŠTE: Važni bodovi Hetinaca

13.10.2021. 14:53 14:59

Roham - Terekveš  1:4  (0:1)

NOVA CRNJA: Igralište Rohama, gledalaca 100.sudija:Đurđev (Kikinda).Strelci:Sučević u 79. za Roham, a Nikola Ajdarić u 40. 58. i 69. i Heđeši u 84. minutu za Terekveš. Žuti kartoni: A. Živković, Sučević, Šari, Kavali, Todor (Roham), a Virag (Terekveš).

ROHAM: Jovin 5  S. Živković 7 (Florian 6), A. Živković 7,5, Todor 7,5(Tot  7), Horvat 7,5, Hodi 7,5 (Ujvari 7), Balog 7,5 (Kavali 6), Čeleketić 7,5, Panić 8 (Vaštag 7,5), Sučević 7,5, Šari 7,5

TEREKVEŠ: Zarin 8, Radosav 7,5  (Rafa 6,5 ), S.Trivunović 7,5, Subu 7, D. Trivunović  8 (Obradović 7,5), LJ.Trivunović 8,5, Virag 7,5, Ajdarić 9 (Molnar 7), Heđeši 8, M. Trivunović 7(Mike 7,5). Reljić 7.

Fudbaleri Terekveša iz Hetina su na vrlo neugodnom terenu u Novoj Crnji ,protiv vrlo dobre ekipe Rohama upisali vrlo važne bodove za sami vrh tabele.

P. Stanić

PodgrmečJedinstvo 0:2 (0:2)

ŽITIŠTE: Igralište Begeja, gledalaca 50, sudija Nikitović (Torak). Strelci: Maleš u 32. i Stanković u 45. minutu. Žuti kartoni: Matić, M. Pecarski, Sekulić (Jedinstvo). Crveni karton: Sekulić (Jedinstvo).

PODGRMEČ: Šijan 7, Manojlović 6, Simonović 6, Grubješić 7, Živković 7 (od 82. Kasalović -), Mirčić 6 (od 77. Balaban -), Dančetović 6, Kundak 6 Runić 5 (od 46. Babić 5), Radaković 6 (od 50. Inić 5) i Lazić 7.

JEDINSTVO: Rajtarov 7, Sekulić 6, M. Pecarski 6, Eremić 6, Matić 7, Stanković 7 (od 71. Koledin -), Dokman 6 (od 71. Radišić -), Maleš 7, Veselinović 6 (od 46. Nikolić 7), N. Pecarski 7 (od 83. Ilić -) i Vrebalov 7.

Gosti iz Novog Bečeja iskoristili su u prvom poluvremenu greške u odbrani domaćih postigli dva pogotka.

D. Milićev

2. oktobar - 1. oktobar 3:1 (2:0)

KUMANE: Igralište u SRC „Ognjen Kontrić”, gledalaca 50, sudija: Gajin (Kikinda). Strelci: Simonović u 30. i 50. i Milosavljev u 41. (iz jedanaesterca) za 2. oktobar, a Kinčeš u 88. minutu za 1. oktobar. Žuti kartoni: Janković (2. oktobar), Marković i Markov (1. oktobar).

2. OKTOBAR: B. Radosavljev, Praporski, Đorđević (Avramov), G. Radosavljev, Simonović, Ljevaja (Pejin), Janković, Lazić (Vioglavin), Vender, Milosavljev (Jelić), Rasimi.

1. OKTOBAR: Kašlik, Nikolin, Marković, Čapo, Kerekeš, Matić, Petrović, Cirok, Kinčeš, Šebešćan, Markov.

Izabranici trenera Duška Gvožđareva su poveli u 30. minutu posle solo prodora odličnog Siniše Simonovića. U finišu prvog poluvremena u kaznenom prostoru gostiju oboren je Sima Janković, a jedanaesterac je u 41. minutu realizovao iskusni Stefan Milosavljev. Mlađani Simonović se još jednom upisao u listu strelaca u 50. minutu nakon što ga je majstorski uposlio Zdravko Avramov, koji je posle dužeg vremena ponovo zaigrao za Kumančane. Utešni gol za goste postigao je Teodor Kinčeš.

M. B.

Proleter - Omladinac (RT)

5:3  (3:3)

MEĐA: Igralište Proletera, gledalaca:200, sudija: Radaković (Banatsko Karađorđevo), strelci: Stanović u 29. Popadić u 40. Mršić u 45. Boroš u 59. iKostić (autogol) u 84.za Proleter, a Rajkov u 7. i 18, Borikić u 38. minutu za Omladinac. Žuti kartoni: Stanović, Radinović, Sarvaš, Popadić (Proleter), a Bandu, Igor Salma (Omladinac). Crveni karton: Igor Salma (Omladinac).

PROLETER: Stanković 7,5, Aleksandar Živkov 7 ,Grujičić 6,5 ,Radinović 7 ,5, Tripić 7,5 (Sarvaš 6,5), Vujović 8, Boroš 7,  Ružin 7,5 ,Popadić 7,5, Mršić 7,5, Stanović 8,5.

OMLADINAC: Đuričić 8, Borikić 7,5, Bandu 7,5, Igor Salma 5,5 ,Ćirovski 7,5, Damjanović 7,5, Rajkov 8, Nadaždin 7, Yemailovski 7,5, Viktor Salma 7,5, Kostić 6,5.

U Međi je odigrana jedna vrlo neizvesna i prava prvenstvena  utakmica,  a odluka je pala u nastavku kada su fudbaleri Proletera  osigurali pobedu.

P. Stanić

2. oktobar - 1. oktobar 3:1, Proleter - Omladinac 5:3, Roham - Terekveš 1:4, Podgrmeč - Jedinstvo (NB) 0:2. Slobodan je bio: Napredak.

1. 2. oktobar     6      6      0      0              23:6  18

2. Jedinstvo (NB)       6      5      0      1      28:8  15

3. Terekveš      6      5      0      1              14:7  15

4. Napredak      5      2      0      3             12:12 6

5. 1. oktobar     5      2      0      3             14:17 6

6. Proleter       5      2      0      3             11:14 6

7. Podgrmeč      5      2      0      3              4:11  6

8. Omladinac    5      0      0      5              9:23  0