MFL Kikinda-Žitište: Hetinci zaustavili vodećeg

19.05.2021. 11:31 11:34

Terekveš - Napredak (Č) 3:2 (1:1)

HETIN: Igralište Terekveša, sudija: Jonić (Kikinda).Strelci: Ludajić u 16, Heđeši u 50. i Čileg u 67. za Terekveš, a Stojanović u 4. i 49. minutu za Napredak. Žuti kartoni: Sabo (Terekveš) ,a Vujinović (Napredak). Crveni karton: F. Bičanin(Napredak).

TEREKVEŠ: Zarin 8, Sabo 7,5 (Oliver Rafa 6,5), Viktor Rafa 7 (Obradović 6,5), Danijel Virag 7, Heđeši 7 (Molnar 7), LJ. Trivunović 8, Ludajić 9, Životin 7,5, M. Trivunović7 (Čileg 7,5), Radanov 7,5, Marković 7,5.

NAPREDAK: Todorović 6,5, Borislav Gligić 7,5, Knežević 7,5 , Kostić  6,5, Vlajić 7, Tadić 7, Bičanin 7, Vujinović 7,5, Garić 7,5, Stojanović 8 ,5, Gligić 8( Savić  8).

Igrači Terekveša  odigrali su odličan meč i pobedili lidera na tabeli. Prvo poluvrem,e proteklo je u ravnopravnoj igri, a u nastavku.  iako su gosti povekli fudbaleri Terekveša su uspeli da prokrenu rezultat.

Proleter (M) -Napredak (BT) 5:1 (3:1)

MEĐA: Igralište Proletera, sudija: Mijatović (Žitište), strelci: Tripić u 7. i 24. Mladenović u 39. i 53.  i Stanković u 62. za Proleter, a Sekereš u 9  minutu za Napredak. Žuti kartoni: Grujičić, Mladenović ,Popović (Proleter).

PROLETER: Popović 8 ,5, A. Živkov 7,5, Grujičić 7 (Ružin 8), Radinović 7,5, Tripić 8,  Vujović 9, Stanković 7 (Fardi 7,5), Mladenović 7,5, Mršić 7,5, Kosnić 8  (Milošević 7), Popadić 7,5.

NAPREDAK (BT): Grbić 5, Ač 5,5, Vujin 6,5, Mirkov 6, Sekereš 7,5, Stanković 5, Feher 6,5, Kanalaš 5,5, Švraka 5.

Gostujući igrači Napredka iz Banatske Topole, doputovali su u Među sa devet igrača .Tako da je domaćim igračima put do pobede bio znatno olakšan, a u 42 minutu gosti suostali sa osam igrača jer se povredio Ivan Feher.

U 80. minutu dosuđen je penal za gostujuću ekipu ,koji je skrivio golman domaćih, ali se Popović iskupio, pročitao je nameru Šandora Sekereša.

Omladinac - Roham 3:0 (2:0)

RAVNI TOPOLOVAC: Igralište Omladinca, sudija: Knežević (Banatsko Karađorđevo), strelci: Trivunović u 3. i 29. i Zekirović( iz penala)  u 47. minutu. Žuti kartoni: Sakal, Petrović (Omladinac).

OMLADINAC: Kordić 7 (Đuričić 8), Zekirović 7,5 (Ćirovski 7) , Pudar 7,5, Petrović 8, Daljević 7, Sakal 7,5, Salma 7,5 (Mandić 8) ,Nadaždin 7,5 (Stajić 7,5), Yemailovski 8, Trivunović 9 (Karakaš 7,5),  ,Kapur 8.

ROHAM: Jovin 5,5, Lajoš 5, Stojanović 6,5 (S. Živković 7),Todor 6 ,Horvat 6 (Boban  7), Čapo 6 (Čeleketić 7,5), A. Živković 7, Kerekeš 7,5 ,Balog 6,5 (Šamu 7,5), Panić 7, Kinčeš 8 (Hodi 7,5).

Igrači Omladinca iz Ravnog Topolovca su  opravdali ulogu  favorita i već u prvom poluvremenu rešili su pobednika, a u tome im je pomogla nezainteresovana obrana gostiju iz Nove Crnje .

Pripremio: P. Stanić

Omladinac - Roham 3:0, Terekveš - Napredak (Č) 3:2, Proleter - Napredak (BT) 5:1.

1. Napredak (Č) 13     9      3      1      48:14        30

2. Omladinac    13     7      2      4      32:23        23

3. Terekveš      13     4      5      4      27:32        17

4. Proleter       13     5      1      7      25:39        16

5. Napredak (BT)       13     3      3      7      18:31        12

6. Roham    13     3      2      8      23:34        11