MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM Sreća prati Petrovčane

18.04.2018. 13:34 13:57
Izvor: Dnevnik.rs

Napredak iz Žarkovca nije uspeo da na svom terenu savlada Donje Petrovce 1:1 (0:0).

Domaćini su iskoristili šansu u 69. minutu. I bili, su bolji rival, od borbenih gostiju, koji nisu prikazali baš ništa od toga što se od njih očekivalo, ali pratila ih je sreća. Uspeli su gosti da izjednače rezultat preko Inajatovića iz penala.

ŽARKOVAC: Stadion Napretka, gledalaca 100, sudija Tošić (Stara Pazova).Strelci: Madacki u 69. za Napredak, a Inajatović u 88.  minutu (iz penala) za Donje Petrovce. Žuti kartoni: Devrnja, Jakšić, Vujević, Krnić (Napredak), Jorgić, Stojanović, Nedimović (Donji Petrovci).

NAPREDAK: Krnić -, G. Maljković 6, Sekulić 6, Madacki 7, Katić 5, Popović 7, Jakšić 6, Višnjić 5 (Jović), Pazarski 5 (Vujević), Stojić 6, Devrnja 7.

DONJI PETROVCI: Radošević 6, Putica 7, Buzaš 6, Diklić 6, Jorgić 6, Inajatović 7, Stojanović 6, Šaša 6 (Vuković), Nedimović 5, Kovačević 6, Čalić 5.

N. Miljković

Hajduk (V) - Brestač  1:0 (0:0)

U, borbenoj i dinamičnoj utakmici, domaćini, su, ostvarili pobedu. Minimalnu ali zasluženu. Vejnović je izvrsno ubacio loptu iz kornera pred sam gol gostiju.Najviši u skoku bio je V. Gavrilović. Dočekao je glavom loptu, i samo je ćušnuo u nezaštićeni deo mreže.

VIŠNJIĆEVO: Stadion Hajduka, gledalaca 200, sudija Manojlović (Sremska Mitrovica).Strelac: V. Gavrilović u 79. minutu. Žuti kartoni: Petrović (Hajduk), Vučković, Belić, Svilar (Brestač).

HAJDUK: Mitrović, Arbić  (Z. Dragić), Petrović, Antunović, Ličanin, V. Gavrilović, Vejnović, D. Dragić, Nježić (Jurošević), Perić, Radovanović.

BRESTAČ: Bantić, V. Kovačević, Stojkovski, Zujić, Vučković, Ljujić, Svilar, Petaković, Novaković (M. Kovačević), Belić (J. Jovičić), Balaban.

R. Vejnović

Graničar (K) - Bikić Dol 1:3 (0:1)

Gosti zaslužili čak i ubedljiviju pobedu, ali, tek u nastavku, kada su igrali onako kako se od njih očekuje.Strelac sva tri gola za goste bio je T. Miletić.Prvi je postigao s 30 metara, drugi sa penaltika i treći s 16 metara. Sve iz preciznih šuteva.

KUZMIN: Igralište Graničara, gledalaca 120, sudija Blažon (Ruma).Strelci: Grbić u 75. za Graničar, T. Miletić u 42, 49.i 62.za Bikić Dol. Žuti kartoni: Vladisavljević(Graničar), Kurbalija (Bikić Dol).

GRANIČAR: Svilokos 6, Pavić 6, Vailjević 6, Grbić 6, Zečević 6 (Konjević), A. Simić 6, Vasilić 6, Pečenica 6, Drmanović 6, Belić 6 (Nedić).

BIKIĆ DOL: Bratić 7, Utvić 6, Kladušić 6, Momčilović 6, Tepšić 6, Bajrami 6, Pavić 6, Kljajić 7, Subić 6 (Salaković), T. Miletić 8 (Kosanović), Dobrić 6 (Kurbalija).

Ž. Jurić

Zeka Buljubaša - Mladost (B) 1:1 (0:0)

Ravnjanci, su prikazali, dobru partiju, ali, nisu uspeli da nekoliko pravih šansi pretvore u golove. Uz to su gosti iz kontre i poveli, pa su domaćinini imali dosta muke, da poravnaju rezultat.Posle toga, imali RAVNJE: Igralište Zeke Buljubaše, gledalaca 80, sudija Inđić (Inđija).Strelci: Pavlović u 80. za Zeku Buljubašu, a Lilić u 61. minutu za Mladost. Žuti kartoni: M. Begović, Martinović (Zeka Buljubaša), Vejić (Mladost).

ZEKA BULJUBAŠA: Jeftić 8, Bakočević 8 (Konjević), Pavlović 9, M. Begović 8, Jovanović 9, Belić 9, Nikolić 8, Simić 8, Martinović 7, Petrić 7, Ćosić 8.

MLADOST: Delić 8, Putnik 7, Obradov 7, Arsenijević 7, Vukin 7, Krivošić 7, Čikić 7, Vidović 7, Lilić 8, Radović 7, Tufegdžić 8 (Vejić). su i šansu da povedu, ali, opet su bili brzopleti pred golom gostiju.

Ž. Relić

Mitros - Polet 1:0 (1:0)

Dobro su domaćini otvorli utakmicu.Brzo su poveli.I to iz autogola Bakića.Jedna oštro centrirana lopta Malinovića, sa strane, pala je na pet metara pred gol gostiju.Bakić je pokušao da loptu izbije van igrališta, ali je nespretno loptu poslao u svoju mrežu.Očekvalo se da će lider tada krenuti konkretnije, ali od toga nije bilo ništa. Mesari, su igrali, čvrsto u odbrani, i nisu dozvoljavali rivalu da razvije svoju igru.

SREMSKA MITROVICA: Stadion Mitrosa, gledalaca 100, sudija Pavlović (Ogar).Strelac: Bakić u 6. minutu (autogol).Žuti kartoni: Makitanović, Simjanovski, Mošić (Mitros), Draganić (Polet).

MITROS: Mršić 8, Mataruga 8, Santovac 8, Panić 8, Aćimović 8, Bilić 8 (Karolić 7), Simjanovski 8 (Vukotić 7), Malinović 9, Cerovac, Makitanović 8, Babić 8 (Maglić).

POLET: Đalić 7, Bakić 7, Poljak 7, Draganić 8, Delibos 7, Ružičić 8 (Hadžić), R. Kesić 7 (Pejović), Jović 7, Ivaniš 7, Todorović 7, Kalezić 7.

R. Petković

Fruška gora - Fruškogorac 2:1 (0:0)

U Rumi je odigrana slaba utakmica. Gosti, su se opredeli, od početka meča, da se brane, ali, su ipak  uspeli da povedu. Dok su obućari napadali jalovo, bez prave prilike, sve 80.minuta. Tada je Janjić uspeo da lob udarecem savlada iznenađenog golmana Teodorovića. A, pobedu domaćem timu doneo je Dejanović.Najbolje se snašao u gužvi pred golom gostiju i 14 metara preciznim šutem poslao loptu u nebranjeni deo mreže.

RUMA: Stadion Fruške gore, gledalaca 50, sudija Ipač (Maradik).Strelci: Janjić u 80. i Dejanovoić u 84. za Frušku goru, a Ž. Đorić u 50. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: Janjić, Vasović (Fruška gora), Dušan Grabić, Ž. Đorić, Đukić (Fruškogorac).

FRUŠKA GORA: Vasović -, Knežević 7, Matić 6 (Mijajlović 7), Božić 7, Trnić 7, Dejanović 8, Mušicki 7, Bežanović 6 (Vlajsević), Tešić 8, Borović 7, Janjić 8 (Ćuk).

FRUŠKOGORAC: Teodorović 7, Dragolub Grabić 7, M. Trnić 7 (Krstić), Vukojević 7 (Šeguljica 6), Kočić 7,  Dušan Grabić 7, N. Trnić 6, Todić 6,  Ž. Đorić 7, Gajić 7, Đukić 6.

D. Čučin

Sloga (Č) - Graničar (O) 2:3 (2:2)

Domaći nisu iskoristili šanse u prvom poluvremenu. To su gosti kažnjavali vešto. Iz tri šanse postigli su i tri gola, što im je bilo dovoljno za pobedu.

ČALMA: Stadion  Sloge, gledalaca 150, sudija Radivojević (Bačinci).Strelci: Moconja u 23. i V. Kekić u 36. za Slogu, a Lisulov u 26, Lazić u 45. i Stanić u 63. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Cvjetić, Bogosavljević (Sloga), Knežević, Petković, Dobrić, Lazić, M. D. Nikolić (Graničar).

SLOGA: Zeljković, Plavšić, Cvjetić (Topić), S. Kekić, V. Kekić, Bogosavljević, Moconja, Zec,  Arambašić, Sekulić, Dragić (M. Kekić).

GRANIČAR: Samardžić, Petković, Miličević, M. D. Nikolić, Živanović, M. R. Nikolić (Dobrić), Živić, Lazić (Knežević), Petrović, Lisulov, Devrnja (Stanić).

G. Malešević

Donji Srem - Sloboda 2:1 (0:1)

Gosti iz Šašinaca, umalo, da iznenade neborbene i bezvoljne domaćine.Onda, je u drugom poluvremenu na scenu je  stupio Mitrović. Postigao dva gola i doneo svom timu pobedu. Prvi gol je postigao glavom posle idealnog centaršuta Najića. A, drugi posle odbijene lopte je sa pet metara pogodio mrežu.

PEĆINCI: Stadion  Suvača, gledalaca 150, sudija Petrović (Šid).Strelci: Mitrović u 58. i 62. za Donji Srem, a Erić u 10. minutu za Slobodu. Žuti karton: Čavić (Donji Srem).

DONJI SREM: Jelača, Stojiljković, Mitrović, Ljubojević (Radovanović), Nikolić, Vesić (Babić), Čavić, Nović, Ćopić, Najić, Radivojević (Božić).

SLOBODA: M. Gvoka, Solarević, Malenković (Alinčić), Strniša, A. Tomić (Alimanović), Milanović (Zmijanac), D. Ristanović, Erić, Radojčić, Milutinović, B. Ristanović.

M. Gmizić

RUMA: Fruška gora - Fruškogorac 2:1, PEĆINCI: Donji Srem -Sloboda 2:1, RAVNJE: Zeka Buljubaša - Mladost (B) 1:1, VIŠNJIĆEVO: Hajduk - Brestač 1:0, SREMSKA MITROVICA: Mitros - Polet 1:0, KUZMIN: Graničar - Bikić Dol 1:3, ČALMA: Sloga - Graničar (O) 2:3, ŽARAKOVAC: Napredak - Donji Petrovci 1:1.

TABELA

1. Polet                                21     14     3      4      61:20               45

2. Napredak (Ž)                   21     12     6      3      50:12                42

3. Mladost (B)                     21     12     4      5      40:24                40

4. D. Petrovci                     21     11     5      5      51:20                38

5. D. Srem                            21     10     5      6      42:26                35

6. Mitros                             21     10     5      6      33:28                35

7. Granič. (O)                       21     11     2      8      28:33                34

8. Fr. gora                           21     9      3      9      32:38                30

9. Hajduk (V)                        21     8      6      7      36:27                29

10. Fruškog.                       21     8      4      9      31:34                28

11. Bikić Dol                     21     8      4      9      30:22                27

12. Brestač                        21     6      6      9      25:45                24

13. Z. Buljubaša               21     6      5      10     27:37                23

14. Sloga (Č)                      21     6      3      12     31:44                21

15. Granič. (K)                    21     2      4      15     15:55                9

16. Sloboda                        21     2      1      18     22:82                7