MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK Krčedinci osvojili samo bod

30.03.2022. 11:43 12:32

Fruškogorac - Mladost (B) 2:2 (1:1)

KRČEDIN: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija Maksić (Šimanovci). Strelci: Medić u 18. i Vidaković u 67. za Fruškogorac, Praljić u 37. i Jokić u 61. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Jovanov (Fruškogorac), Dukić, Jokić, Praljić, Ćopić (Mladost). Crveni karton: Jovanov (Fruškogorac).

FRUŠKOGORAC: M. Vučić, Mesarović, Krneta, Dobrijević, Jovanov, Trtica, Vidaković (Filipović), Ljutovac (Đorđević), Radaković, Medić, Mrđa.

MLADOST: Milošević, V. Jugović, Stjepanović, Dukić, Stojićević, Đurđević (Košutić), Malbaša (Pešelj), Praljić, Ćopić, Jokić, Krivošić (Krivošija).

Domaćini su bili bolji u toku celog meča, ali su propustili  nekoliko povoljnih šansi.

S. Ranitović

Graničar (O) - Polet 0:2 (0:2)

OBREŽ: Igralište Grančara, gledalaca 150, sudija Radić (Irig). Strelac: R. Kesić u 22. i 38. minutu. Žuti karton: R. Savić (Polet). Crveni karton: Aleksić (Graničar).

GRANIČAR: Samardžić, Živanović, Kordolup, Oljača, Mihajlo Petrović, I. Nikolić, Devrnja, Jovanović (Vlahović), Miodrag Petrović (Rašković), M. Nikolić (Mandarić), Lisulov (Aleksić).

POLET: Radošević, L. Milić, I. Savić (N. Lukić), Kostić, Šašić, R. Savić (Đorđević), Jović, Koraćević, R. Kesić, Marković, Đ. Lukić.

Posle samo 38 minuta igre i vođstva gostiju od 2:0, utakmica kao da je izgubila na draži. Jednostavno, sve posle toga bilo je za zaborav.

D. Orlović

Krušedol - Rudar 6:0 (2:0)

KRUŠEDOL: Stadion Krušedola, gledalaca 100, sudija Pavlović (Klenak). Strelci: Jovanović u 37, Z. Klajić u 44. i 64. (iz penala) i Kulja u 54, 61. i 74. minutu. Žuti kartoni: Jelković (Krušedol), Jovanović, Gavrić, Travica (Rudar).

KRUŠEDOL: Bagaš, Jelković, Karas, Plećaš, Z. Klajić, N. Curković, M. Curković (Vasojević), Jovanović, Škrbić (Kulja), Krunić, Radulović (Marčetić).

RUDAR: M. Gvoka, Mihajlović, Rakić, Vidović, Lužajić, Rutić, Jovanović (Travica), Gavrić (Opačić), Majkić, Bogdanov, Pardovacki (N. Gvoka).

U  zanimljivoj utakmici sa dosta golova istakli su se iskusni strelci Kulja, sa tri gola i Z. Klajić, sa dva. Da su domaći strelci bili malo precizniji, rival iz Vrdnika doživeo bi pravu katastrofu.

D. S.

Jedinstvo (P) - Srem (SM) 0:0

PLATIČEVO: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Ipač (Maradik). Žuti kartoni: Tomić, Bosiljkov, Bukorac (Jedinstvo), Bosančić (Srem).

JEDINSTVO: V. Sabo 7, Petković 7, Tomić 7, Popović 7, Žakula 7, Stojanović 7 (D. Šofauzer 7), Vesić 7, Bosiljkov 7 (Hodak 7), Bukorac 7 (Gavrilović ), Nastić 7 (N. Šofauzer 7), Obrenović 7.

SREM: Štampar 7, Turčinović 7, Pilipović 7, Maričić 7, Paunković 7, Nović 7, Komazec 7, Kurteš 7, Bajlović 7 (Bosančić 7), Mandić 7.

Lider je bio pred prvim porazom u prvenstvu, jer su domaćini igrali dosta dobro celu utakmicu, ali sve svoje prave šanse nisu iskoristili. Posebno veliku je šansu propustio D. Šofauzer u 94. minutu. Sa nekoliko metara poslao je loptu pored stative.

M. Pantović

PSK Putinci - Hajduk (Š) 1:2 (0:1)

PUTINCI: Igralište kraj Kudeljare, gledalaca 100, sudija Mandić (Inđija). Strelci: Jovanović u 53. za PSK Putince, a Nikolić u 7. i Vasiljević u 56. minutu za Hajduk. Žuti kartoni: Dereta, Jovanović, Arežina (PSK Putinci).

PSK PUTINCI: Alimanović 7, L. Galijaš 7, Grković 7 (Nikolić), Dereta 7, Jovanović 7 (Ranitović 7), Stanković 7,  Grubić 7, V. Galijaš 7 (Gagić 7, Arežina), Tanasković 7, Kovačević 7, Ranđelović 7.

HAJDUK: Uzelac 7, Tomić 7, Vasiljević 7, Petrović 7, Nikolić 7 (Lučić 7), Savić 7 (Beraković), Lalić 7 (Lemajić), Milovanović 7 (Čavić), Vračević 7, Milutinović 7, Vidakov 7, Predragović 7.

I po drugi put u prvenstvu, igrači Hajduka nisu poraženi. Fenjeraš iz Putinaca po igri nije zaslužio poraz. Ovoga puta mnogo je namučio goste.

A. Dragojević

Napredak (Ž) - Šumar 0:1 (0:1)

ŽARKOVAC: Igralište Napretka, gledalaca 100, sudija Mušicki (Ruma). Strelac: Draganović u 25. minutu. Žuti kartoni: S. Božić, Kozlina (Napredak), Mladenović, Obradović, Lončar (Šumar).

NAPREDAK: Krnić 8, F. Knežević 7, Jovanović 8, Avramović 7, Damnjanović 7, S. Božić 7, M. Savić, Devrnja 7, M. Knežević 7, Kozlina 7 (Mijalović 7), Anđić 7 (Stojčević 7).

ŠUMAR: Mladenović 7, Z. Miličević 7, Maksić 7 (Lončar), Draganić 7, Mitrović 7, Obradović 7, Vračević 7, Petronijević 7 (Karaklajić), Draganović 8, Mlađenović 7, Ragastovac 7.

Gosti su igrali odlično u prvom poluvremenu, kada su i postigli pobedonosni gol. Domaći mogu samo da broje propuštene šanse.