MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK Karlovčani se vratili u Sremsku ligu

07.06.2023. 17:23 17:28

​​​​​​​Mladost (B) - Polet (NK) 0:4 (0:2)

BUĐANOVCI: Igralište Mladosti, gledalaca 150, sudija Ćirković (Stara Pazova). Strelci: Marković u 2, Nestorović u 31. i Kesić u 51. i 52. minutu.

MLADOST: Milošević, V. Jugović, Čalmić, Z. Jovanović, Čekić, Jokić, Tomić (Krivošić), Dukić, Lilić (Stjepanović), Isailoski, Košutić (Stošić).

POLET: Blagojević, Šarović, Lukić, Mitrović, Kesić, Nović, Nestorović, Đorđević, Delibos, Marković, Lazić.

Odlična igra nKarlovačana, ovom pobedom, gosti su najbolji tim na Istoku i od jeseni će ponovo igrati u Sremskoj ligu.

R. Košutić

Fruškogorac - Kameni 2:4 (2:1)

KRČEDIN: Igralište Fruškogorca, gledalaca 150, sudija Spremić (Irig). Strelci: Medić u 13. i Đeralacki u 23. za Fruškogorac, a Pilipović u 15. i 65, Pašić u 53. (autogol) i Čavić u 67. minutu za Kameni.

FRUŠKOGORAC: Vučić 7, Dimitrijević 7, Jovanov 7, Pašić 7, Trtica 7, Krstović 7, Medić 7, Marinković 7, Krneta 7, Filipović 8, Dobrijević 7..

KAMENI: Batinić 7, Pilipović 7, Vujičić 7, Jovanović 7, Vasić 7, Radovanović 7, Džanović 7, Vudragović 7, Bežanović 7, Čavć 7, Milutinović 7.

S. Ranitović

Ljukovo - Graničar (O) 4:0 (2:0)

LJUKOVO: Igralište Ljukova, gledalaca 100, sudija Pantović (Ruma). Strelci: M. Čučković u 19. i 23. i Cvijanović u 79. i 87. minutu. Žuti kartoni: Draganović, Kurteš (Graničar). Crveni karton: Žeželj (Graničar).

LJUKOVO: Sladić, Blanuša, Makarić, Trivić, Vidović, Novaković, Radić, M. Čučković (Cvietićanin), Stojanović, Vuković, Mačak.

GRANIČAR: Samaryić, Dražić, Draganović, Kurteš, Novaković, Mihajlović, Jakovljević (Crnković), Komazec, Minić, Žeželj, Mandarić.

Imali su domaćini još povoljnih šansi, i u prvom poluvremenu i u nastavku. Jednostavno domaći napadači, su bili brzopleti i neprecizni. Ali, su ipak postigli četiri efektna gola.

N. . Trkulja

Hajduk (Š) - Rudar 2:3 (1:1)

ŠIMANOVCI: Igralište Hajduka, gledalaca 150, sudija Mandić (Inđija). Strelci: Beraković u 34. i Veljković u 79. za Hajduk, Lužajić u 41, Kuzmanović u 82. i Dubravac u 89. minutu za Rudar. Žuti kartoni: Beraković (Hajduk), Mihajlović (Rudar). Crveni kartoni: Beraković (Hajduk), Mihajlović (Rudar).

HAJDUK: Mitrović, M. Petrović, Predragović, Tomić, Beraković (Glavonjić), Belić, Nikolić, Vidakov, Vasiljević, Bosančić (Vojkić), Bosančić (Milovanović), V. Petrović.

RUDAR: Pardovicki, Kuzmanović, Mihajlović, Ninković, Vuletić, Gravara, Jovanović, Dubravac, Rutić, Manojlović, Lužajić. U finišu utakmice gosti su posle kontre izjednačili rezultat na 2:2, a onda je Dubravac iz slobodnog udraca s 20 metara postigao pofgodak i spasao Vrdničane od ispadanja.

D. Dragojević

Napredak (Ž) - Car Uroš 1:0 (0:0)

ŽARKOVAC: Igralište Napredka, gledalaca 150, sudija Đurić (Inđija). Strelac: Božić u 69. minutu (iz penala).Žuti kartoni: Krnić, Đurđević, Božić (Napredak), Glišić, Mrkalj, Popović, Papović, Janjuš, Jordanovski, Krstić (Car Uroš).Crveni karton: Kozlina (Napredak).

NAPREDAK: Krnić, Knežević, Stanković (Topić), Stojčević, Đurđević, Kordolup (Šarac), P. Majstorović, Mandić (Vujević), Božić, Mijailović, Kozlina.

CAR UROŠ: Glišić, Bojić, Gostović, Popović, Mladenović, Jordanovski, Vukmirović (Janjuš), Brkljača, Papović, Krstić (L. Grujić), Mrkalj.

N. Krnić

ČSK - Sremac (D) 12:2 (3:0)

ČORTANOVCI: Igralište ČSK-a, gledalaca 150, sudija Vejić (Buđanovci). Strelci: Lang u 6, Stamenković u 30. 77. i 80, Dragičević u 36. i 48. Matoš u 60. i 62, Popović u 50, P. Subotin u 55. i D. N. Subotin u 63. za ČSK, a Škorić u 70. i Vukajlović u 72. minutu za Sremac.

ČSK: Tuvedžić, Mirković, Pejić (Dimić), D. Subotin, Popović, Stamenković, Dragičević, Matoš (P. Subotin), (D. N. Subotin), Terzić (Kandić), Lang, D. N. Subotin (N. Subotin).

SREMAC: Bjelivuk, D. Vukmanović, T. Vukmanović, Spasojević, Vukajlović, Radojev, Nikolić, Škorić, Čestić, Oluić.

P. Stančev

Polet (N) - Krušedol 1:2 (1:0)

NIKINCI: Igralište Poleta, gledalaca 150, sudija Hemun (Stara Pazova). Strelci: Stojanović u 13. za Polet, a Pavkov u 56. i N. Curković u 90. minutu za Krušedol. Žuti kartoni: Vukosavljević (Polet), Belanović  (Krušedol).

POLET: Veljović, Cvijanović, D. Petrović, Vukosavljević, Stojanović (Stevanović), Bojić (Ćulum), Blagojević (Damnjanović), Jovanović, Radović, Vidić (Škara), Perić (N. Petrović).

KRUŠEDOL: Bagaš, Petrović, Pavkov, Distl, Karas (Belanović), Klajić, N. Curković, M. Curković, Plećaš, Radaković, Radulović (Marčetić).

N. Petrović

LJUKOVO: Ljukovo - Graničar (O) 4:0, NIKINCI: Polet - Krušedol 1:2, ŽARKOVAC: Napredak - Car Uroš 1:0, ČORTANOVCI: ČSK - Sremac (D) 12:2, BUĐANOVCI: Mladost - Polet (NK) 0:4, KRČEDIN: Fruškogorac - Kameni 2:4, ŠIMANOVCI: Hajduk - Rudar 2:3.

1. Polet (NK)    26     19     4      3      88:27        61

2. Krušedol      26     19     3      4      62:20        60

3. Kameni  26     16     3      7      62:38        51

4. ČSK (-1) 26     14     3      9      75:38        44

5. Polet (N)      26     12     3      11     45:31        39

6. Fruškogorac 26     10     6      10     42:37        36

7. Hajduk (Š)    26     10     5      11     59:41        35

8. Mlad. (B) (-1)        26     11     2      13     63:46        34