LIGA ŠAMPIONA Fudbaleri Lacija i Šahtjora ostvarili pobede u mečevima 5. kola

28.11.2023. 20:47 20:50
Izvor: Dnevnik.rs

Fudbaleri Lacija i Šahtjora ostvarili su pobede u mečevima 5. kola Lige šampiona kojima su se značajno primakli plasmanu u nokaut fazu.

Lacio je pobedio Seltik rezultatom 2:0, a oba gola je u finišu meča postigao rezervista Ćiro Imobile.

Najbolji strelac ekipe je ušao u 61. minutu, a mrežu gostiju pogađao je u 82. i 85. Lacio je sad prvi u grupi F sa 10 bodova, ali ima meč više od Atletika (osam) i Fejenorda (šest) koji kasnije večeras igraju u Holandiji. Seltik je ostao na samo jednom bodu i nema više šansu ni za plasman u Ligu Evrope. Pobedu šahtjoru nad Antverpom 1:0 doneo je Mikola Matvijenko golom u 12. minutu.

Šahtjor sada ima devet bodova, koliko imaju i Barselona i Porto, koji igraju međusobno kasnije večeras. Antverp je ostao poslednji bez boda i nema više šansu ni za plasman u Ligu Evrope.

I „ORLOVI” NA SVETSKOM NIVOU Srbija član Svetske mini-fudbal federacije

23.11.2023. 13:56 14:23
SUPERLIGA SRBIJE Fudbaleri Javora brojali do četiri u pobedi nad Voždovcem

27.11.2023. 18:32 18:37
LIGA ŠAMPIONA Fudbaleri Reala, Intera i Real Sosijedada izborili plasman u osminu finala KOPENHAGEN RAZNEO MANČESTER

08.11.2023. 23:03 23:28