La Liga: Ronaldo sačuvao Real od poraza

18.04.2018. 23:48 23:51
Izvor: Tanjug/AP Photo/Francisco Seco

Fudbaleri Real Madrida i Atletik Bilbaa odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 33. kola španske La Lige.

Na „Santjago Bernabeuu“ gosti su do prednosti došli u 14. minutu preko Injakija Vilijamsa. Real je zatim imao inicijativu, neposredno pre gola Ronaldo je pogodio stativu, dok je u na drugoj strani Garsija zatresao prečku. Tim Zinedina Zidana je stigao do boda u finišu. U 87. minutu Luka Modrić je šutirao sa distance, Ronaldo je petom zakačio loptu i skrenuo je u mrežu.

Fudbaleri Hetafea pobedili su na gostovanju Valensiju sa 2:1. Loik Remi postigao je oba gola za Hetafe, u 16. i 49. minutu, a jedini gol za Valensiju postigao je Rodrigo. Valensija je pretrpela drugi uzastopni poraz, a Hetafe je vezao drugu pobedu.

Fudbaleri Eibara pobedili su kao gosti Espanjol sa 1:0 golom Davida Lombana u 32. minutu.