Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

Kostić posle osvajanja LE: Najveći uspeh u karijeri

19.05.2022. 10:57 10:58
Piše:
Foto: AP Photo/Pablo Garcia

SEVILJA: Ovo je najbolji trenutak u mojoj karijeri. Zaslužili smo, neverovatna noć, veoma sam ponosan na ovaj tim", izjavio je srpski fudbaler Filip Kostić nakon što je sa Ajntrahtom osvojio Ligu Evrope.

Nemački tim u finalu je posle penala savladao Glazgov Rendžers 1:1 - 5:4, a Kostić je bio među najzaslužnijim za trijumf - asistirao je za gol i bio precizan u penal seriji.



"Finale uvek odlučuju detalji, uspeli smo, ostvarili smo cilj, igraćemno u Ligi šampiona", izjavio je za nemačke medije 29-godišnji Kostić, koji je osvojio prvi trofej u karijeri.



Prethodno, igrajući za Radnički iz Kragujevca, Groningen, Štutgart i Hamburg nije uspevao da dođe do trofeja.



On je dodao da nije trenutak da se razgovara o tome da li će i sledeće sezone nositi dres Ajntrahta.

Piše:
Pošaljite komentar