Gradska liga-Sremska Mitrovica: Aćimović direkno iz kornera

17.10.2019. 08:48 08:52

Planinac - Poletarac 1:0 (0:0)

LEŽIMIR: Igralište Planinca, gledalaca 50, sudija Gojković (Grgurevci). Strelac: Aćimović u 85. minutu.

PLANINAC: Pejčinović 8, Milić 7, Katafaj 8, Đ. Grđić 8, M. Novak 8, Aćimović 9, Milekić 7, B. Novak 8 (Valter), D. Gršić 9, Lazić 8 (Krljić), Dronić 8 (Mandić).

POLETARAC: J. Petrović 6, B. Ilić 6, Nestorović 7, Šajić 6, I. Ilić 7, G. Vladisavljević 6, Kuzminac 7 (Samaryija), Krnretić 6 (Marinković 6), Z. Petrović 6, Predojević 6, Đ. Vladisavljević 7.

U Ležimiru viđena je borbena igra rivala sa malo šansi na obe strane. Pobedonosni gol za domaćine postigao je Aćimović direktno iz kornera. Najbolji pojedinac na utakmici bio je Dušan Gršić koji je bio prava napast za goste.

Ž. Vujanić

Zmaj - Srem (SM) 9:2 (5:1)

NOĆAJ: Igralište Zmaja, gledalaca 50, sudija Malešević (Laćarak). Strelci: Đurić u 5, Čupić u 13.i 37, Jelikić u 24.i 84, Tojić u 28, S. Savić u 47, Trivković u 69.i Sretenović u 81.za Zmaj, a I. Šivoljicki u 10.i Prokić u 73. minutu za Srem.

ZMAJ: Kljajić 8, Đurić 8, Tojić 8, Simeunović 8, Jovanović 8, Petrić 8, Čupić 8, A. Sretenović 8 (N. Savić 8), S. Savić 8 (Bugarski 8), Đukić 8 (Trivković 8), Jelikić 8.

SREM: D. Šivoljicki 7, Draganović 6, Novaković 6, Z. Jovanović 6, Barić 6, I. Šivolicki 7, Nikolić 6, Grbić 6, Prokić 7.

Gosti nastupili sa samo devet igrača, a domaćini postigli isto toliko, devet lepih golova.

B. Bogdanović

Srem (SR) - Borac (R) 2:2 (1:1)

SREMSKA RAČA: Igralište Srema, gledalaca 100, sudija Pejaković (Čalma). Strelci: Gvero u 11. i Radosavljević u 87. za Srem, a  Mitrović u 33. i 89. minutu za Borac. Žuti kartoni: Grubiša (Srem), D. Stanić, Ognjenović (Borac).

SREM: Janković 6, Koprić 7, Gvero 8 (Jević), Zarić 6, Petrović 6, Jović 7, Mitrović 7, Marijanović 7 (Mladenović), Radosavljević 8 (Ostojić), Grubiša 7, Golubović 6.

BORAC: I. Stanić 8,  Miloš M. Vladisavljević 7, Jezdić 6, Ognjenović 7, Jokić 6, Bogdanović 6, Marković 6, Mitrović 8, Pavlović 7, B. Mitrović 7 (D. Stanić), Drljača 6.

Bila je to zanimljiva utakmica, u kojoj je viđeno četiri gola i bezbroj lepih šansi na obe strane.Ipak, na kraju remi je i najrealniji rezultat.

R. Golubović

Sremac (J) - Borac (VR) 3:1 (1:1)

JARAK: Igralište Sremca, gledalaca 53, sudija Novaković (Sremska Mitrovica). Strelci: B. Tešić u 45, Bojan Daničić u 51. i Cukić u 76. za Sremac, Cerovac u 5. minutu za Borac. Žuti kartoni: Blagojević, Cukić (Sremac), Ostojić, Cvijanović, Stanišić (Borac).

SREMAC: M. Gvoka 8, B. Tešić 8 (Jovanović 6), O. Tešić 8 (Gvozdenović 6), Grujić 7, N. Daničić 7, N. Gvoka 7, Bojan Daničić 7, Blagojević 6 (Branislav Daničić 6), Cukić 8, Vasiljević 6, G. Daničić 7.

BORAC: M. Nikolić 6, Ostojić 6, Kovačević 7, Stanišić 6, N. Erić 7, Španović 7, Jelić 7, N. Nikolić 6, V. Simić 6, Cerovac 7, Selaković 8.

Domaćini su mogli ostvarli i ubedljiviju pobedu, ali tek u drugom poluvremenu.

B. Gvoka

NOĆAJ: Zmaj - Srem (SM) 9:2, JARAK: Sremac - Borac (VR) 3:1, LEŽIMIR: Planinac - Poletarac 1:0, SREMSKA RAČA: Srem - Borac (R) 2:2. Graničar iz Kuzmina bio je slobodan.

1. Graničar        6      5      0      1      20:6  15

2. Sremac (J)      6      5      0      1      18:5  15

3. Planinac        7      4      2      1      13:11        14

4. Zmaj                  6      4      0      2      23:5  12

5. Poletarac       6      3      1      2      12:9  10

6. Srem (SR)       6      1      2      3      13:14        5

7. Borac (VR)      6      1      1      4      12:23        4

8. Borac (R)        7      1      1      5      9:24  4