GRADSKA LIGA NOVOG SADA Ledinčani prokockali pobedu

08.10.2019. 11:56 12:00
Izvor: Dnevnik.rs

Vinogradar iz Ledinaca nije uspeo da na domaćem terenu savlada ekipu iz Titela (3:3 ).

Fudbaleri Vinogradara ima za čime za žale. Imali su vođstvo od 2:0, da bi u finišu popsustali, a to je iskoristila ekipa iz Titela i poravna rezultat.

Pred sam kraj utakmice domaći su imali šansi, međutim istakao se golman gostiju dobrim odbranama.

B. Starčević

LEDINCI: Igralište Vinogradara, gledalaca 50, sudija: Jorgić (Novi Sad), strelci: Marijanović u 18. Olimpijević u 25. Dragoljević u 61. za Vinogradar, Babić u 57. Kulja u 71. i Karatašević u 86. minutu za Titel.

VINOGRADAR: Elez 6, Marijanović 7 (Blagojević 6), Arsenijević 7, Popović 7, Dragutinović 7, Gazivoda 7, Predojević 7, Brljak 6 (Veselica 6), Alimpijević 7, Đelić 7, Dragojević 7.

TITEL: Majo 7, Đaković 7, Fodor 6, Đoković 7, Trkulja 7, Karataševski 7, Ranđelović 6 (N. Karataševski 6), Kulja 7, Rade 6, Hucki 6 (Stojanović 6), Mihajlović 7, Ružin 7.

Sloga - Obilić  0:7 (0:3)

Nakon nekoliko godina odigran je komšijski derbi koji je pripao zasluženo ubedljivom pobedom gostiju iz Vilova. Domaća ekipa je propustila nekoliko lepih prilika da postignu počasni pogodak. Pohvale sve za obe ekipe koje nastupaju sa mladim igračima a pogotovu za domaćine.

Ž. Marković

LOK: Igralište na Sigetu, gledalaca 50, sudija: Kresić (Titel), strelci: B. Panić u 19, LJ. Panić u 40. S. Panić u 42. i 80. Čurčić u 65, I. Panić u 84. i Đurković u 90. minutu. Žuti kartoni: A. Vidić i S. Džambas (Sloga).

SLOGA: Benović 7, Rodić 5, Pavlović 5 (Kuzmanović), Jojart 5 (Anikić), A. Vidić 5, Gajić 6, LJ. DŽDžambas 5, Danilović 5, Kosić 5 (N. Vidić), S. Vidić 6 i S. Džambas 5.

OBILIĆ: D. Dobrić 6, Milanković 6, Lazarčev 6 (M. Panić), LJ. Panić 7, V. Panić 7, S. Dobrić 8, Vukotić 6 (Đurković 7), B. Panić 7, Čurčić 7, S. Panić 8 i B. Panić 8(I. Panić 7).

Proleter - Slanobarac 15:0 (8:0)

Fudbaleri Proletera takmičili su se između sebe ko će postići efektniji i leši gol protiv mlade ekipe iz Novog Sada koja nije mogla da parira iskusnim domaćinima. Svi strelci zaslužuju pohvalu, a treba istaći Radomira Vukotića koji se pet puta upisao u listu strelaca.

D. Ob. - B. St.

BANOŠTOR: Igralište Pavliš, gledalaca 100, sudija: Spasojević (Noivi Sad), strelci: Malešević u 4. Kirti u 9. i 12. Trivundžić u 13. 69. i 83. Vukotić u 29. 34. 43. 72. i 78. Prolić u 37. Babić u 89. Erdeljan u 67. i 88. minutu.

PROLETER: Veber, Miladinović 7 (Babić 7),  Vukotić 9, Jeremić 7 (Andrin 7), Prolić 8, Čović 8, Kirti 8, Trifundžić 9, Malešević 8, S. Krstić 7 (Erdeljan 8), N. Krstić 7.

SLANOBARAC: Veljić, Kozarov 5, Grek 5, Azemi 5, Rajner 5 (Macanja 5), Azemi 5, Kovač 5, Salihu 5 (Greku), Z. Macanović 5.

Čenej - Dinamo 1:0 (1:0)

Mada u kombinovanom sastavu, jer je izostalo nekoliko standardnih prvotimaca, ekipa iz Čeneja došla je do slatkog minimalca. Koban po ekipu iz Budisave bio je Uroš Lukić koji je grešku golmana Kneževića na pravi način iskoristio i doneo vrednu pobedu.

U finišu utakmice golman Dinama odličnom intervencijom iskupio se za grešku,  jer je u situaciji jedan na jedan odlično odbranio šut mladeg Radosavljevića.

M. Po.

ČENEJ: Igrališe Čeneja, gledalaca 50, sudija: Marijanac (Rakovac), strelac: U. Lukić u 21. minutu. Žuti kartoni: Vasić, ROgić (Čenej), Sabo, Si. Miškić, St. Miškić (Dinamo).

ČENEJ: Kostić, Ćurčić, Kovačević, Prole, Vasić, Rogić, Stojković, Vilotijević, Milošev (Radosavljević), U. Lukić, D. Dragin.

DINAMO: Knežević, Lojanica, Petrović, Sabo, St. Miškić, Ilić, Si. Miškić (Vagić), Ušćur, Dubravac, Nikolić, Lečić.

Moskva - Susek 0:3 (0:2)

Ekipa iz Suseka sa pola gasa stigla je do ubedljive pobede u Novom Sadu. Već u 7. minutu Vladimir Bakoš doneo je prednost Susečanima. Do poluvremena su gosti imali nekoliko prilika ali ne i Rade Lukaja koji je matirao Čovića. U nastavku je sve bilo stvar rutine, držali su moci trenera Mihića držali sve konce u rukoama, da bi Bakoš drugim golom postavio konačan rezultat.

M. Po.

NOVI SAD: Igrališe Crvene zvezde, gledalaca oko 20, sudija: Kaplijev (Novi Sad), strelci: Bakoš u 7. i 72. Lukaja u 44. minutu. Žuti kartoni: Dabić, Mihajlović, Bakoš (Susek).

MOSKVA:Čović, Miljević, Beriša, Leković (Greku), Komazec, Jankov (Tomić), Mijavec, Lončar, Mitrovčan, Mićkov (Mikan), Tot.

SUSEK: Sakan, Šovljanski, Dabić, Vukmirović, Mihajlović (Stanojević), Šodić, Mesaroš, Bakoš, Dramaku, Starčević, Lukaja.

Sloga - Obilić 0:7, Hajduk - Železničar 0:2, Vinogradar - Titel 3:3, Čenej - Dinamo 1:0, Moskva - Susek 0:3, Proleter - Slanobarac 15:0, Miletić - Jedinstvo (G) 1:5. Slobodan je bio Borac.

1. Jedinstvo (G)  6      6      0      0      19:4          18

2. Borac            6      5      1      0      22:4          16

3. Susek            6      5      0      1      30:3          15

4. Proleter       7      5      0      2      32:6          15

5. Železničar   6      3      2      1      9:4            11

6. Miletić         7      3      2      2      15:19        11

7. Čenej             7      3      1      3      10:15          10

8. Hajduk           7      3      0      4      16:13            9