Gradska liga Novi Sad: Sigurni Kameničani

10.10.2017. 10:11 10:13
Izvor: Dnevnik.rs

Fruškogorac - Železničar 3:1 (0:0)

SREMSKA KAMENICA: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija: Čobanov (Rumenka), strelci: Brkljač u 51. Kukuruzović u 54. Perović u 81. za Fruškogorac, a Milutinović u 90. minutu za Železničar. Žuti kartoni: Jokić (Fruškogorac), Kovačević, Đorđevski, Lalović (Železničar).

FRUŠKOGORAC: S. Borojević, Feleć (Mladenović), Vasojević, Perović, Kukuruzović, Popović, Jevtić, Glišić, Varničić, Brkljača (Jokić), Mijavec (V. Borojević).

ŽELEZNIČAR: Kampić, Plavšić, Popović, Knežević, Maksimović, Ćetković, Kovačević, Pinjo (Sladić), Milutinović, Lalović, Đorđevski.

U prvom delu solidno su se branili Novosađani. Odolevali su svim napadima i kontrama pokušavali da ugroze Borojevića. U nastavku je bravu odbrane Železničara otključao Nemanja Brkljača. Bio je to sedmi gol u ovom delu prvenstva. Do kraja meča Kukuruzović je povećao rezultat, a Perović bio neumoljiv za ubedljivu prednost. Čast gostiju je u poslednjem minutu regularnog dela golom spasao Milutinović.

M. Po.

Borac - Titel 2:1 (2:1)

RAKOVAC: Istalište Borca, gledalaca oko 100, sudija: Begović (Novi Sad), strelci: Idrizi u 19. Tintor u 34. za Borac, a Pavlov u 17. minutu za Titel. Žuti kartoni: Jurković, Dražić (Borac), Zarić (Titel).

BORAC: Sakan 7, Tintor 7, Matić 7, Maričić 7 (Božić 6), Rapić 7, Dražić 7, Sapunyić 8, Miladinović 8, Mesaroš 7, Vojnović 7 (Šumar 6), Idrizi 7 (Jurković 6).

TITEL: Đuričić 7, Zarić 6, Ćirko 7, Fodor 7, Trkulja 7, Papić 7, Pavlov 7, Ilić 6, Beran 6, Sicki 6 (Đorđević 6), Pavlović 6.

Fudbaleri Borca teškom mukom su došli do pobede protiv vrlo dobre i razigrane ekipe iz Titela. Strelci se nisu proslavili pa je rezultat bio neizvestan svih 90. minuta.

B. Starčević

Susek - Moskva 0:5 (0:1)

SUSEK: Igralište Suseka, gledalaca 50, sudija: Kaplijev (Novi Sad), strelci: Salihu u 44. Relić u 61. i 78. Pećanac u 72. Buljić u 85. minutu. Žuti kartoni: Jurišić, M. Nićetić (Susek).

SUSEK: Jakšić, S. Nićetić, Dardić, Vukmirović, Đ. Nićetić, Šipka, Jurišić, Vukmirović, Begojević, Mihajlović, Stanojević.

MOSKVA: Čambor, Komazec, Lečić (Stevanović), Ćurić, Pećanac, Gašić, Salihu, Perinović, Kremenović (Plavšić), Buljić, Tomov (Relić).

Novi poraz Susečana i ubedljiva pobeda Moskve. U prvom poluvremenu u poslednjim trenucima Salihu je doneo prednost gostima. Pravi potez trenera Gojka Perišića bilo je uvođenje u igru Mirka Relića. Brzonogi napadač golom je povećao rezultat, a potom je u saradnji sa Buljićam i ostalim igračima doprineo ubedljivoj pobedi. Rezultat je povećao Pećanac, Relić  se po drugi put upisao u strelce, da bi šlag na tortu za ubedljivu pobedu stavio Jovan Buljić.

M. Po.

Dinamo - Čenej 0:2 (0:0)

BUDISAVA: Igralište Dinama, gledalaca 100, sudija: Lazarević (Novi Sad), strelci: Ćelić u 55. i Arsić u 89. minutu.

DINAMO: Šegrt, Kuzmanović, Petković (Kovačević), V. Mitrić, Pintek, Ilić, Perić, Zdravković, Samaryija (N. Mitrović), Milošević, Popović, Panić.

ČENEJ: Stojanović, Jovanović, Rogić, Lukić, Dragin, Spasojević (Maletić), Vilotijević (Mojsilović), Milošev, Zak (Arsić), Ćelić.

Prvi deo protekao je u odmeravanju snaga i igri između dva kaznena prostora. U nastavku je došla do izražaja iskustvo gostiju. Golman Stojanović odlično degažirao loptu, Ćelić ju je prihvatio između dvojice štopera, zaobišao i golmana Šegrta i pogodio mrežu.  Nedoumicu oko konačnog pobednika razrešio je Arsić koji je na odličan pas Čabrila ušao u šesnaesterac domaćih i pogodio suprotni ugao.

M. Po.

Hajduk - Bačka 2:6, Dinamo - Čenej 0:2, Centar - Miletić 0:0, Fruškogorac - Železničar 3:1, Borac - Titel 2:1, Susek - Moskva 0:5. Slobodan je bio Obilić.

1. Fruškog.          6      5      1      0      24:5  16

2. Moskva             7      5      0      2      14:7  15

3. Bačka               6      4      2      0      21:4  14

4. Miletić          6      4      1      1      19:5  13

5. Obilić           6      4      1      1      12:5  13

6. Centar            7      3      2      2      6:7   11

7. Borac             6      3      1      2      11:3  10

8. Čenej              6      3      0      3      10:17        9