GRADSKA LIGA NOVI SAD: Revija golova u Ledincima

10.05.2022. 16:53 16:55
Izvor: FK Susek/ Ekipa Suseka nije odustala od prvog mesta

Vinogradar - Bačka 3:6 (1:1)

LEDINCI: Igralište Vinogradara, gledalaca oko 100, sudija: Čovanov (Rumenka), strelci: Lalović u 22. Rac u 47. i Bukvić u 54. (iz penala) za Vinogradar, a Plavšić u 3. Lešanac u 8. 80. i 88. Sofranin u 19. (iz penala) i Đaković u 77. minutu za Bačku. Žuti kartoni: Perinović, Stevanović (Vinogradar), Pavlov, Plavšić (Bačka). Crveni kartoni: S. Elez (Vinogradar), Brnbota (Bačka).

VINOGRADAR: N. Elez, Mitić (Kurešević, Rakić), Božin (Stojanović), Bukvić, Stevanović, Relić, Pavlović, S. Elez, Rac, Perinović, Lalović (Milosavljević).

BAČKA: Mandić, Brnbota, R. Pavlov, Zeljug (Ristivojević), Đaković, Milić, Plavšić, Todorović (N. Pavlov), Leđenac, SOfranin (Kosić), Trivunović (Rokvić).

Prava revija golova u Ledinci. Fubaleri Bačke koji se bore u plasman u Novosadksu ligu uspeli su da savladaju ekipu Vinogradara. Gosti su posle desetak minuta igre imali su dva gola prednosti. Domaći su pokušavali nešto da urade, ali sve što im je bilo u moći da izjednače, a Đaković Sofranin je u finišu sa dva gola overio pobedu.

B. St.

Susek - Hajduk (Č) 5:1 (2:0)

SUSEK: Igralište Suseka, gledalaca 50, sudija: Kresić (Titel), strelci: Starčević u 12. (iz penala), Šovljanski u 42. 64. i 76. i Tomić u 52. za Susek, a Markov u 87. minutu za Hajduk. Žuti kartoni: Srećkov, Rosić, Tegeltija (Hajduk). Crveni karton: Srećkov (Hajduk).

SUSEK: Brojčin (Jeličić), Krstić, Tomić, Mrvičin, Rapić, Ikonić (Vujasinović), Šovljanski (Podnar), Starčević, Živanović, Rankov, Paprić.

HAJDUK: Šarić, Brančić, Topić, Marković, Tegeltija, Srećkov, Mitrović, Popović (Vujičić), Delić, Markov, Rosić.

Susečani su lako došli do nove pobede protiv mlade ekipe iz Čuruga. Izuzetno je raspoložen bio Đorđe Šovljanski koji je postigao tri pogotka.

B. St.

Borac - Hajduk (G) 3:2 (1:0)

RAKOVAC: Igralište Borca, gledalaca 100, sudiaj: Akin (Futog), strelci: Vasiljević u 37. i 66. i Stepanov u 86. za Borac, a Jovanović u 65. i Radaković u 85. minutu za Hajduk. Žuti kartoni: Milanov, Miljković (Borac), Smiljanić (Hajduk).

BORAC: Milanov, Drinić (Radević), Maričić, Milanov, Popović, Nedeljković, Labović, Stepanov, Vasiljević (Kalabić), Perić (Bursać), Miljković.

HAJDUK: M. Radaković, B. Smiljanić, D. Smiljanić, Ilić, Rakić, Cvetković, Jovanović, Tošić, Golić, J. Radaković, Ćurčić (Ćurić).

Interesantnu ugakmicu su odigrali Borac i Hajdu. Domaći su vodili sve vreme, ali su Gardinovčani uspevali da izjednače rezultat u dva navrata. Međutim, nisu imali sreće još im se radost nije stišala, a gosti su postigli pogotke i tako došli do pobede.

B. St.

Hajduk (NS) - Železničar 3:4 (2:1)

NOVI SAD: Igralište Borca na Klisi, gledalaca 50, sudija: Kurtiši (Novi Sad), strelci: Čokorilo u 40. Salihu u 42. i 66. za Hajduk, a Marešćuk u 13. Nikšić u 46. Radović u 51. i Stojković u 92. minutu za Železničar. Žuti kartoni: Krasnići (Hajduk), Mićić, Božić, Samaryija (Železničar).

HAJDUK: Stojanović, Krasnići, Popović, Mirković, Šakoli, Blagojević, Salihu, Petković (Bakić), Lišić, Čokorilo, Čović.

ŽELEZNIČAR: Blašćanin, Predojević, Ćuković (Plavšić), Samaryija, Božić, Millan Marešćuk, Radović (Bjelović), Marović (M. Marešćuk), Stojković, Nikšić, Mićić.

Kada su svi očekivali da će uzbudljiva utakmica između Hajduka i Železničar, Jovan Stojković je pogodio mrežu Stojanovića i ekipa Železničara je osvojila vredne bodove u gradskom derbiju.

R. A.

Moskva - Titel 4:2 (3:0)

NOVI SAD: Igralište Crvene zvezde, gledalaca 50, sudija: Milutinović (Novi Sad), strelci: Mikan u 12. Čavić u 29. Tot u 45. i Jankov u 58. za Moskvu, a Pešić u 69. i Fodor u 81. minutu za Titel. Žuti kartoni: Rogović, Spajić, Đurković (Moskva).

MOSKVA: Bičkei, Radić, Čavić, Tomov (Lato), Manić, Mikan (Jankov), Leković, Rogović, Beriša (Đurković), Tot (Vasić), Spajić.

TITEL: Đuričić, Fodor, Paunić, Mladenović, J. Karataševski, Pešić, Petrović, N. Karataševski, Milojković.

Iako su igrali sa samo devet igrača fudbaleri Titela su dobro parirali fudbalerima Moskve. Doduše, domaći fudbaleri su poveli sa 4:0, ali kada se očekivalo da će se mreža sjajnog golmana Đuričića zatresti još koji put, Titeljani su smanjili rezultat preko Pešića a posle i Fodor pogodio mrežu Bičkeija zapretili. Međutim, za potpuni preokret nisu imali snage.

V. T.

Čenej - Miletić 0:1 (0:0)

ČENEJ: Igralište Čeneja, gledalaca 50, sudija: Milojević (Novi Sad), strelac: Bagić u 48. minutu. Žuti kartoni: Rogić, Miletić, Ćručić, Milošev (Čenej), Simić, D. Trivunović (Miletić). Crveni karton: Dragin (Čenej).

ČENEJ: Mirkov, Ćurčić, Rogić, Dragin, Maletić, Salonski (Brzak), Radosavljević, Milošev, Kremenović, Senderak (Vilotijević), Dakić (Plavšić).

MILETIĆ: Petković, Bačekić, Slavnić, Simić, Banjac, Panić, Bagić, Spasojević (D. Trivunović), Josipović, M. Trivunović, G. Trivunović.

Ekipa Miletića iznenadila je Čenejce i osvojila vredne bodove. Čenejci su imali inicijativu i napadali ali nisu uspeli da savladaju Petkovića. Isključenja Dragina koji je posle utkamice hteo da se obračuna sa sudijom.

I. L.

Sloga - Proleter 2:5 (1:2)

LOK: Igralište Sloge, gledalaca 70, sudija: Uhpal (Futog7, strelci: Rončević u 8. Nedić u 75. za Slogu, a Vuković u 14. Čović u 27. (iz penala), Papić u 65. Vukotić u 68. Rašiovan u 85. minutu za Proleter. Žuti kartoni: Kokanović, Anikić, Jovin (Sloga7.

SLOGA: Kokanović, Nedić, Jojard, Višnjić, Anikić (Jovin), S. Vidić, S. Džambas, J. Yambas, Gajić, N. Vidić, Rončević (Jovin).

PROLETER: Veber, M. Vuković, Stevanović, Jeremić, Ayić, Papić, R. Vukotić, Rašiovan, Krstić, Čovin.

Iako su Banoštorci u Lok doputovali sa desetorimom igrača uspeli su da savaldaju domaćina. Ločani su poveli u 8., minutu preko Rončevića, ali je Marko VUković izjednačio rezultat. Kada je sudija dosudio penal za goste koji je iskoristio Čović bilo je jasno da Banoštorci se neće predati. U nastavku meča uspeli su da postignu još tri pogotka i slave.

Ž. M.

SirigObilić 3:0 (2:0)

SIRIG: Sportski centar Mika i Miške, gledalaca: 200, sudija: Jovanović (Novi Sad), strelci: Kosić u 24. i 37. i Vasić u 89. minutu.

SIRIG: Jorgić, Radosavljević, Tanasić, Vasić, Vukelja (Brežnjak), Dekić, Ružin (Vujanović), Kosić, Radić (Stanković), Vulić, Kojović.

OBILIĆ: Mladenović, Bojan Panić, Dobrić, Đukić, S. Panić, Skeleyić, Boško Panić, M. Panić, Živančev, Novaković, Milanković. Sirižani su rutinski upisali pobedu, devetu u nizu, pa sigurnim korakom idu ka višem rangu. Odigrali su koliko je bilo potrebno da opravdaju ulogu favorita, a istakao se dvostruki strelac Milorad Kosić. Konačan rezultat, postavio je defanzivac Duško Vasić, pred kraj meča.

M. Men.

Sirig - Obilić 3:0, Susek - Hajduk (Č) 5:1, OFK Hajduk - Železničar 3:4, Moskva - Titel 4:2, Borac - Hajduk (G) 3:2, Sloga - Proleter 2:5, Vinogradar - Bačka 3:6, Čenej - Miletić 0:1.

1. Sirig    23     21     0      2      85:5  63

2. Bačka    23     19     4      0      66:10        61

3. Susek    23     19     0      4      98:15        57

4. Vinogradar   23     13     4      6      72:36        43

5. Proleter       23     12     4      7      53:42        40

6. Hajduk (G)      23     12     3      8      38:33        39

7. Miletić        23     12     2      9      46:46        38

8. Železničar   23     11     4      8      41:28        37