Gradska liga Novi Sad: Kameničani ne posustaju

03.04.2018. 13:21 13:22
Izvor: Dnevnik.rs

I na premijeri prolećnog dela lider je stigao do novih bodova. Međutim, nije imao lak zadatak, jer je naišao na žestok otpor ekipe iz Novog Sada.

Fruškogorac - Centar 2:0 (2:0)

SREMSKA KAMENICA: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija: Kljajić (Bački Jarak), strelci: Jevtić u 19. Brkljača u 32. (iz penala) minutu. Žuti kartoni: Kukuruzović, Karać, Lukić, Vasojević (Fruškogorac), Erbez (Centar).

FRUŠKOGORAC: Borojević, Karać, D. Vasojević, Perović, Kukuruzović, Popović (Jokić), U. Jevtić, Škrbić, Lukić (M. Vasojević), Brkljača (M. Lukić), Glišić.

CENTAR: Matić, Petković, Cuparić (Markov), Erbez, Ćupić, Milić, Mušicki, Čalija (Luković), Kozarski (Šašić), Ponjević, Celić.

Prednost Kameničanima doneo je Milojko Jevtić. A konačan rezultat iz kaznenog udarca postavio je najbolji strelac timaNemanja Brkljača.

M. Po.

Titel - Bačka 1:1 (1:0)

TITEL: Sportski centar Vašarište, gledalaca 100, sudija Rikanović (Šajkaš), strelci: Pavlović 13.  za Titel i Tancik 85. minut za Bačku. Žuti kartoni: Hucki, Ilić i Trkulja (Titel) a Linjacki i Pavlov (Bačka) crveni kartoni:Leđanac i Štrbac (Bačka).

TITEL: Đuričić 6, J. Karataševski 6, Petrović 6, Fodor (Mladenović), Trkulja 6, Babić 6, Pavlović 7 (Stojanović), Paunić 6, Hucki 6 i Ilić 6 (N. Karataševski).

BAČKA: Štrbac 6, Majstorović 6, Njemčević 6 (Glišić), Gavranić 6, Tancik 7, Inđić 6, Pašćan 6 (Knežević), Ninkov 6, Leđanac 6 i Linjacki 6.

Živa i borbena utakmica sa dosta popuštenih prilika. Domaći su u 13. minutu iz slobodnog udarca sa 18 metara preko najboljeg igrača na terenu Ivana Pavlovića došli u vodstva. Zatim je na scenu stupio nesigurni sudija iz Šajkaša.koji je bez razloga delio kartone. Gosti su preko Tancika u 85. minutu izjednačili rezultat uprkos što su na terenu imali dva igrača manje.

Ž. M.

Moskva - Obilić 0:2 (0:2)

NOVI SAD: Igralište Crvene zvezde, gledalaca 100, sudija: Dragoljević (Bački Jarak), strelci: Tošić u 13. i Milutinov u 42. minutu. Žuti kartoni: Mrđenović (Moskva), Panić, Đukić, Radaković, Miladinović.

MOSKVA: Čambor, Mrđenović, Krasnići, Lečić, Ćuk, Perinović, Vasić, Macura (Stupar), Kremenović (Miljević), Černjak, Šljivić (Dašić).

OBILIĆ: Petrković, V. Panić, Pavlić, Radaković, Miladinović, Milanović, I. Panić, Đukić (Milanković), Milutinov, Pavlov, Tošić.

Ekipa iz Vilova nakon bolje igre savladala je ekipu Moskve. Pobednik je bio rešen još u prvom poluvremenu, kada je Bogoljub Tošić savladao Čambora, a do isteka prvog dela i Milutinov se upisao u strelce. U nastavku i pored prilika na obe strane rezultat se nije menjao.

M. Po.

Železničar - Čenej 2:0, Titel - Bačka 1:1, Moskva - Obilić 0:2, Susek - Hajduk 2:1, Borac - Dinamo 7:3, Fruškogorac - Centar 2:0. Slobodan je bio Miletić.