FUDBALERI KABELA REMIZIRALI SA DINAMOM U NOVOM SADU u Srpskoj ligi Vojvodina

20.10.2024. 18:41 18:45
kabel i novi sad

Fudbaleri Kabela remizirali su sa Dinamom iz Pančeva u desetom kolu Srpske lige grupa Vojvodina.

U prvom poluvremenu su gosti krenuli, dobro, ali je Kabel ubrzo preuzeo inicijativu i stvorio nekoliko šansi. Igralo se na polovini Pančevaca, Kabelovci su kombinovali ali bez konkretnih prilika.

U nastavku susreta domaći su mogli do gola preko Boškana koji je bio u sjajnoj poziciji, ali nije matirao Andžića. Solidni priliku imao je i centarfor Novosađana Luka Milisavljević, takođe bez rezultata. Mogli su gosti do pogotka nešto kasnije kada je jedan od Dinamovaca sam izbio pred gol Kabela, a Marko Pavić je sjajno reagovao i otklonio opasnost. Kabel je navaljivao do kraja, ali je na snazi ostao početni rezultat.

Kabelovci su poslednji trijumf upisali 14. septembra kada su savladali Novi Sad 1:0. U proteklih deset kola Kabel je čak pet puta igrao nerešeno i to četiri puta sa 0:0.

Kabel - Dinamo 0:0

NOVI SAD: Igralište Kabela, gledalaca: 300. Sudija: Bečanović (Sombor). Žuti kartoni: Pavić (Kabel), Ožegović, Andžić, Stevanović, Dašić (Dinamo).

KABEL: Slavković 7, Pavić 6,5, Dimitrijević 6,5 (Butraković), Novaković 6,5 (Grgić), Boškan 6,5, Đurić 6,5, Petrović 6,5 (Trpčević), Stamatović 6,5 (Ponjević), Milisavljević 7 (Obradović), Radivojević 6,5, Popović 7.

DINAMO: Andžić 6,5, Vukojević 6,5, V. Đošić 6,5, Zagorac 7, Ožegović 6,5, Stojanovski 7 (Malidžan), S. Đošić 7 (Stanimirović), Dašić 7, Stevanović 7, Lakić 7, Vlahović 6,5.