BARAK BAHAR NIJE BIO PREVIŠE PRIČLJIV POSLE POBEDE NAD VOJVODINOM (2:1) Stavom do bodova

26.11.2023. 15:39 15:48
Izvor: FK Crvena zvezda

Jedan od derbija superligaškog kola doneo je, barem u prvih 45 minuta, veoma dobru utakmicu za naše uslove. Vojvodina i Crvena zvezda igrali su bez puno kalkulacija i, kao rezultat takvog opredeljenja, gledaoci su videli tri gola, ispostaviće se i jedino viđena na stadionu “Karađorđe”.

U nastavku, Beograđani su nastojali da smire tempo, sačuvaju ono što su, golovima Osmana Bukarija, stekli već u 27. minutu i u tome su uspeli. Smanjili su prednost Partizana na samo tri boda i s optimizmom dočekuju utakmicu Lige šampiona, koju u utorak, od 21 čas, igraju s Jang bojsom.

Trener beogradskih crveno-belih Barak Bahar nije bio preterano raspoložen za priču posle derbija u Novom Sadu.

- Znali smo da će biti teška utakmica, jer nas je dočekao loš teren i protivnik koji se nalazi u dobrom momentu – rekao je Bahar. – Ipak, bili smo agresivni i s jasno izraženim stavom. Prvo poluvreme bilo odlično s naše strane, dok smo u drugom malo usporili, sve sa ciljem da utakmicu privedemo kraju i osvojimo tri važna boda.

Sada je u fokusu aktuelnog šampiona Srbije utakmica s Jang bojsom.

- Na svaka tri dana igramo utakmice i moramo da se brzo oporavljamo. Čeka nas važan susret u Ligi šampiona i bićemo spremni i za taj izazov - podvukao je Bahar.