24sedam: Kome treba slaba Srbija u sukobima!? Samo Đilasu i Zapadu!
Cilj stranog faktora je da se izazove haos u zemlji kako bi se dodatno otežala pozicija Srbije.
Đilasova NATO opozicija i sve grupe koje je podržavaju, planiraju da organizuju skup u subotu u Beogradu, koji će početak obojene revolucije u Srbiji. Kako iz dobro obaveštenih izvora saznaje 24sedam zapadne obaveštajne službe planiraju da tom prilikom sprovedu najstrašniji scenario.
Naime, kada su uvideli da njihove političke marionete ne mogu da pobede na izborima u Srbiji, zapadne obaveštajne službe, među kojima prednjači Nemačka, odlučile su se da radikalizuju situaciju u našoj zemlji, izazivanjem nemira širih razmera, pa čak i sukoba koji bi mogli da dovedu do žrtava.
Cilj stranog faktora je da se izazove haos u zemlji kako bi se dodatno otežala pozicija Srbije u trenucima kada vlast na čelu sa predsednikom Aleksandraom Vučićem ne želi da prihvati nezavisnost tzv. države Kosovo i ne želi da uvede sankcije Rusiji, a tek o ulasku Srbije u NATO nema ni govora.
Zbog toga Zapad pokušava da izazove krizu u našoj zemlji i u fotelje smesti one koji su mu ranije, u periodu od 2000. do 2012. godine, isporučivali sve kao na tacni. Njihov vođa Dragan Đilas spreman je ponovo da se prihvati te sramne uloge, ali na vlast ne može da dođe legalnim putem pošto je narod u Srbiji odavno shvatio koje su mu prave namere. Zbog toga Đilasu i njegovoj petoj koloni odgovaraju neredi u zemlji, kako bi haos iskoristili za otimanje vlasti.
Podsetimo, tokom obojene revolucije 5. oktobra 2000. godine, prozapadna opozicija je poslala naivni narod da juriša na Skupštinu, dok su njihove vođe sa grupama okorelih kriminalaca upadali u policijske stanice i otimali oružje, spremajući se za građanski rat. Pribranošću državnih organa izbegnuti su veći sukobi, ali je Srbija pala pod 12-godišnju okupaciju kada su predvodnici tadašnjeg režima punili svoje račune u inostranstvu, prodajući u bescenje državnu imovinu, a strani ambasadori donosili sve važne odluke u našoj zemlji.
Sada je plan isto to, a Đilas i njegova peta kolona misle da ako je to prošlo 2000. može da prođe i sada. Plan je da se neredima i unutrašnjim sukobima oslabi pozicija Srbije i eventualno promeni vlast, da bi zatim poslušnici zapadnih obaveštajnih službi koji bi zaseli u fotelje odmah ispunili ono što se od njih očekuje: priznanje nezavisnosti lažne države Kosovo, uvođenje sankcija Rusiji i članstvo sužene Srbije u NATO.
Ipak, zaboravljaju da su se međunarodni odnosi snaga promenili i da je Srbija neuporedivo jača nego tada.
Pakleni plan NATO OPOZICIJE! Đilasove, Aleksićeve i Ćutine pristalice poručuju: Hoćemo Majdan i u Moskvi i u Beogradu!
Đilasove pristalice pokušavaju Srbiju da gurnu u krvave građanske sukobe samo zato da bi se na silu dokopali vlasti, kada su već na izborima potučeni do nogu
Pristalice Dragana Đilasa i njegovih poslušnika Miroslava Aleksića i Aleksandra Jovanovića Ćute neskriveno prizivaju Majdan u Beogradu.
Osim medijsko-propagandne strategije koja za cilj ima da ubedi građane Srbije da su događaji od februara 2014. godine na kijevskog trgu Majdan zapravo dobra i poželjna stvar, gubitnici izbora i njihovi simpatizeri aktivirali su se i na društvenim mrežama.
Tako na nalogu "Mari Mari" na platformi Iks, nekadašnjem Tviteru, doslovce stoji otvoren poziv za nasilno rušenje ustavnog poretka, ne samo u Srbiji već i u Rusiji.
- Odličan način za borbu protiv ruskih dezinformacija a tu pre svega mislim na građane Rusije. Moći će da dobiju tačne informacije o dešavanjima u Srbiji i borbi građana i građanki protiv diktature. Putinova noćna mora je Majdan na Crvenom trgu - navodi se u postu.
Da ne bude nikakve dileme o stvarnim namerama đilasovaca svedoči i druga objava na Iksu.
- Majdan i na Crvenom trgu a i Majdan u Beogradu. Barem neka se nerviraju. Majdan je sloboda - stoji u postu na nalogu "Moše Pijade".
Stvari su, dakle, kristalno jasne.
Đilasove pristalice pokušavaju Srbiju da gurnu u krvave građanske sukobe samo zato da bi se na silu dokopali vlasti, kada su već na izborima potučeni do nogu.
Podsetimo, parametri iz operativnih obrada ruskih obaveštajnih službi, kao i metodologija delovanja protiv ustavnog poretka, u vreme zloglasne pobune na kijevskom Majdanu iz 2014. godine umnogome su se poklapali sa nasilnim scenarijom primenjenim na rušilačkim nedeljnim protestima prozapadne opozicije u Srbiji.
Upravo zbog toga Rusi su nekoliko dana pre nemilih scena ispred Skupštine grada obavestili srpske kolege šta je zadatak demonstranata i njihovih političkih lidera, pa je to samo još više pojačalo budnost naših operativaca i sprečilo možda i teže posledice.
Slave što ,,Beograd gori'': Hrvati u transu zbog nasilja Đilasove NATO opozicije
Đilasova tajkunska opozicija želi da izazove krvave građanske sukobe u Beogradu, a njihovom uništavanju državnih institucija posebno se raduju u Hrvatskoj
Da je bratstvo između Hrvatske i NATO opozicije u Srbiji jako kao stena, pokazuje i likovanje hrvatskih medija nad postizbornim nasiljem đilasovaca. Tako se proustaški RTL kanal sladi se užasavajućim scenama u Beogradu u režiji NATO opozicije koja je prethodnih dana rušila prestonicu.
JEDINA POBEDA ĐILASOVACA ZA 11 GODINA KOLIKO SU U OPOZICIJI - ZAPALILI SU BEOGRAD I OBRADOVALI USTAŠE!
Iako mnogi ljudi misle da je opozicija nesposobna, da nemaju politiku, da su neuspešni i lenji političari...ipak su bili uspešni u jednoj stvari - obradovali su Hrvate time što… pic.twitter.com/JymMtOmw51
— Detektor laži (@LaziDetektor) December 27, 2023
Đilasova tajkunska opozicija želi da izazove krvave građanske sukobe u Beogradu, a njihovom uništavanju državnih institucija posebno se raduju u Hrvatskoj.