Predstavljamo učesnike projekta „Učim+Znam=Vredim”
U okviru projekta „Učim+Znam=Vredim”, koji organizuje Udruženje za promociju društvene odgovornosti, na ulicama Novog Sada i Sremskih Karlovaca postavljeno je ukupno
25 bilborda s više od 120 učenika osnovnih i srednjih škola koji su osvajali nagrade na republičkim i međunarodnim takmičenjima u oblasti nauke i umetnosti. „Dnevnik“ će u narednim danima predstaviti učesnike projekta „Učim Znam=Vredim” koji su istaknuti na bilbordima širom Novog Sada i Sremskih Karlovaca.
Sandra Janković je učenica četvrtog razreda Osnovne muzičke škole „Josip Slavenski“. Osvojila je prvo mesto na Republičkom takmičenju učenika muzičkih i baletskih škola Srbije, kao i prvo mesto na Festivalu umetničke tambure.
– Da bih postigla ovakav uspeh, morala sam dosta da vežbam – kaže Sandra Janković. – Ipak, to nije napor jer zaista volim muziku i u budućnosti bih volela time da se bavim.
S. S.