Najmlađi sugrađani proslavili početak leta
Letnju žurku za mališane organizovala je igraonica „Korzo park”, u saradnji s „Haos animatorima”, koji su se pobrinuli da svaki minut bude zanimljiv. Vrata su bila otvorena za decu svih uzrasta, a „Minakva” im je obezbedila osveženje.
Jedna od organizatorki Jelena Maksić iz „Korzo parka” istakla je njihovu posebnost.
„Današnja žurka je nova i drugačija u odnosu na druge u Novom Sadu, jer „Korzo park” ima sasvim drugačiji koncept programa igraonice i rođendaonice kakav se do sada nije pojavio u gradu“, rekla je ona.
Različitosti doprinosi ekipa „Haos animatora”, koja se trudi da promeni način toka svakodnevice tako što drugačijim pristupom i pogledom na život smišlja svoje aktivnosti i drugima služi kao neiscrpan izvor inspiracije i zabave.
Jedan od animatora Miki Men kaže da su njihove igre bez granica, a program se sastoji od gradacije iznenađenja.
„Pripremili smo sat i po fantastične zabave, a najzanimljiviji deci je štulaš-klovn, koji u neobičnom kostimu pravi figure od balona“, naglasio je.
Žurki je prisustvovalo oko pedesetoro dece, najviše uzrasta od tri do pet godina, kojima oblaci i najava kiše nisu pokvarili plan za zabavu i igru.
M. Rašić
Foto: R. Hadžić