Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

Korejski studenti besplatno masirali

01.07.2016. 20:00 13:33
Piše:

Novosadsko udruženje „Život i zdravlje” i ove godine je organizovalo besplatne masaže za svoje sugrađane u Zmaj Jovinoj ulici.

Od ponedeljka do petka Novosađani su imali priliku da se opuste i da uživaju u čarima relaksirajuće masaže.

Povod za tu akciju je promocija „Kluba zdravlja” iz Novog Sada. U saradnji s Udruženjem „Život i zdravlje”, studenti iz Koreje treću godinu zaredom dolaze u naš grad da volontiraju, da masiraju prolaznike koji to žele, i da ih pri tom opuste. Volonteri, njih četrnaestoro, uglavnom rade masaže za opuštanje mišića i za oslobađanje od stresa.

– Od dana od kada smo došli, ljudi čekaju u redu za masažu – rekla je Tijana Despotovski iz novosadskog Kluba zdravlja. – Zainteresovanih je mnogo, čekaju u redu i mlađi i stariji, i deca i odrasli. Svi žele da se masiraju i da se opuste.

Klub zdravlja ima šest članova i, osim ove akcije, organizuje i mnoge druge kojima promoviše zdravlje i zdrav način života. Udruženje „Život i zdravlje” nalazi se u Augusta Cesarca 6. Informacije o budućim akcijama, kao i o radu Udruženja, mogu se dobiti na broj 063/826-88-08 i na sajtu zivotizdravlje.net.

J. V.



 

Piše:
Pošaljite komentar