Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

NA PUTEVIMA U ZEMLJI DOBRI USLOVI ZA VOŽNJU UZ POJAČAN SAOBRAĆAJ Vozačima teretnjaka će biti potrebno VELIKO STRPLJENJE

09.03.2025. 07:33 07:38
Piše:
Izvor:
Telegraf.rs/Tanjug

Kraj lepog osmomartovskog vikenda obeležiće pojačan saobraćaj na glavnim putnim pravcima, a u večernjim satima se očekuje veći broj vozila i na prilazima većih gradova.

I pored dobrih uslova za vožnju potreban je oprez za volanom uz poštovanje svih ograničenja i izmena u saobraćaju, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS). 

I ovog, drugog dana vikenda u većini krajeva naše zemlje uslovi za vožnju biće slični jučerašnjim, zbog čega će i danas biti više vozila na putevima koji vode ka izletištima, nacionalnim parkovima i svim ostalim lepim mestima u prirodi.

Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP "Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila.

Prema informacijama Uprave granične policije dobijenim u 5.15 časova, nema zadržavanja na putničkim terminalima naših graničnih prelaza. 

Na teretnim terminalima na graničnom prelazu Batrovci za izlaz iz zemlje vozila čekaju tri sata, dok na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila. 

Izvor:
Telegraf.rs/Tanjug
Piše:
Pošaljite komentar