FUDBALSKA ŽENSKA SUPERLIGA SRBIJE: Popeski "otela" pobedu

13.10.2024. 17:14 17:53
zfk vojvodina

Stojanović, Kurteš, Vasić, Andrić, Stefanović, Blagojević, Popov.

Imale su Novosađanke sve u svojim rukama, a na kraju se nisu radovale pobedi. Povele su crveno-bele već u prvom minutu preko Topolski, a potom su se propisno ispromašivale

Kada one nisu uspele da krunišu bolju igru, pred sam kraj, u 86. minutu, šokirala ih je pogotkom Popeski, koja je izjednačilana 1:1 i donela veliki bod svom timu.

VojvodinaMilutinac 1:1 (1:0)

VETERNIK: Teren FC "Vujadin Boškov", gledalaca: 100, sudija: Milica Milovanović. Strelci: Topolski u 1. za Vojvodinu, a Popeski u 86. minutu za Milutinac. Žuti kartoni: Jovanović, Medić (Vojvodina), Kurteš, Stefanović, Popeski (Milutinac).

VOJVODINA: Milinić, Medić, Milošević, Savić, Milić, Trbulin, Topolski, Petrović (Jovanović), Stojić, Čingelić, Trivić.

MILUTINAC: Šipetić, Jovičić, Popeski (Knežević), Kuzmanović.

AP.

Izvor:
Dnevnik/Aleksandar Predojević
FUDBALERKE VOJVODINE VREDNO TRENIRAJU, POTPISALA NOVA GOLMANKA: Iz Niša stigla Vanja Stanković

01.08.2024. 16:48 17:07