ZRENJANINSKA LIGA Drama u finišu

18.04.2024. 13:03 13:04
Izvor: FK Bilećanin/ Fudbaleri Bilećanina slave osvojeni bod

Gosti iz Sečnja su u nastavku zaigrali mnogo bolje i uspeli da preokrenu rezultet, a u finišu prava drama.

Polet (N)  - Bilećanin 3: 3 (1: 0)

NAKOVO: Igralište Poleta, gledalaca: 100. Sudija: M. Tomović (Zrenjanin). Strelci: Radlović u 39. Zorić u 73. i Kenjalo u 85. (iz penala) za Polet, a Vučković u 50. Milošević u 58. i Vujadinović u 87. minutu za Bilećanin.  Žuti kartoni: Kočiš (Polet), a Vujović, Mirković (Bilećanin).

POLET: Gajinov 7, Nadlački 7, Feješ 7, Radlović 8, Draganov 7 (Vukobrat 6), Kočiš 8, Babić 7 (Bucalo 7), Simić 7 (Simin 6), Zorić 8, Kenjalo 8 , Nešić 7 (Inđić 7).

BILEĆANIN: Horvat 7, Vujović 7, Mirković 7, Trišić 7 (Kusturić 7),Ungur 7 (Aleksić 7), Rajkov 7 (N. Magovčević 6), Grubačić 6, Milošević 8, M. Magovčević 7 (Vujadinović 9), Skoko 7, Vučković 8.

Milan Kenjalo je  s penala doneo prednost Nakovčanima, ali samo što se krenulo s centra Špiro Kravarušić je  uspeo da izjednači rezultat.

Napredak (Č) - Delija 5:0  (2:0)

ČESTEREG: Igralište Napretka,  gledalaca: 300. Sudija: Nađa Jović (Zrenjanin). Strelci; Bičanin u 6. Tatić u 23. i, 83.  Jevremov u 62. i Ribić u 67.  minutu za  Napredak. Žuti karton: Perišić (Delija).

NAPREDAK: Magda 8, Stanić 7 (Penjin 7), Bogić 8 (Maljukan 7), Vujinović 7, Tatić 9, Tasić 7, Matić 7 (Gligić 7), Mikić 7 (Ribić 8), Jevremov 8, Čokulov 7, Bičanin 8 (Kovačević 7).

DELIJA: Fišakov 5, Miladinov 5, Ćorić 5, Perišić 5, Srbljin 5 (Jovanov 5), Arađanin 5, Simić 5 (Barbul 5), Monoštori 5 (Jolić 5), Popov 5, Vračev 5, Živko 5.

Fudbaleri Napretka nastavili su sjajnim igrama i sa pet golova u mreži ispratili  igrače Delije.

Napredak (BT) - Mladost 0:1 (0:0)

BANATSKA TOPOLA: Igralište Napretka, gledalaca: 100, sudija: N. Knežević (Banatsko Karađorđevo). Strelac: Kaurin u 51. minutu. Žuti kartoni: Džin, Josimović, Stanković, Drljača, Vasičin, Hanđa (Napredak), a M. Topalović, Spalević (Mladost).

NAPREDAK: Vidicki 6, Kavali 6 (Rockov 6), Vukmirović 6, Kebić 6 (Barta 6), Džin 6 (Hanđa 6), Josimović 7,  Grujić 7, Stanković 6 (Radojčin 6), Drljača 6, Selaković 7, Vasičin 7.

MLADOST: T. Marić 8, S. Marić 7 (Ćurašković 7), S. Topalović 7, Stefanov 7, N. Topalović 7 (Mijatović 7), B. Topalović 8, M. Topalović 7, Kaurin 9, Gavranić 7, Krstović 8, Spalević 7.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, da bi nastavku gosti bili bolji i u 51. minutu Lazar Kaurin je postigao efektan pogodak.

Radnički (JT) - Jedinstvo 2:0 (1:0)

JAŠA TOMIĆ: Igralište Radničkog, gledalaca: 100. Sudija: S.  Paunović (Žitište). Strelci: Kovačević u 31. i Đogo u 58. minutu. Žuti kartoni: Kovačević, Peka, Savić, Đogo, Varga, Pijetlović (Radnički), a Stanković, Vijatov, Pecarski (Jedinstvo).

RADNIČKI: Vasić 8, Đurić 7, Kovačević 8, Peka 7 (Grabić 6), Savić 7, Đogo 9, Martinović 7, Varga 7 (Sikimić 7), Penov 7, Pijetlović 8, Ferenčak 7.

JEDINSTVO: Levente 6, Stanković 6, Vijatov 6, Mesaroški 6, Lukić 6, Veselinović 6, Salihović 6 (Koledin 6),  Vrebalov 6 (Kevrešanov 5), Mihajlović 6, Pecarski 6 (Perić 6), Kovačev 5.

U Jaši Tomiću nije bilo iznenađenja, fudbaleri Radničkog sigurnom igrom stigli su do pobede.

Banat (Č) - MSK 3: 2 (3: 1)

ČENTA: Igralište Banata, gledalaca: 100. Sudija: A. Stošić (Zrenjanin). Strelci: Trojanović u 6. Dobrić u 12. i 41. (iz penala) za Banat, a Stupar u 45. i Zambo u 70. minutu za MSK.  Žuti kartoni: Živković, Krstić (Banat), a Beljac, Zambo (MSK).

BANAT: Sladović 8, Živković 7, Raketić 7, Vukomanović 7, Tošković 7 (Radojičić 6),Gračanin 7 (Jocić 6), Trojanović 8 (Đorđević 7), Martinović 7 (Cvetković 7), Suvačarev 7, Krstić 7, Dobrić 9.

MSK: Beljac 7, Tomić 6, Govedar 7, Guljaš 7 (Buka 6), Stupar 8, Perović 7, Rama 7, Zambo 8, Tot 7 (Takač 7), Radovanac 7, Grubor 7.

Stajićevo - Crvena zvezda 2:0 (0:0)

STAJIĆEVO: Igralište Stajićeva, gledalaca: 100. Sudija: M. Peček (Kikinda).Strelci: Stefanov u 87. i 92. minutu. Žuti kartoni: Radulov, Srdanov (Stajićevo),a D. Komnenović, Budai, Stankov (Crvena zvezda).

OFK STAJIĆEVO: N. Vlačić 8, Otašević 7, Janković 7, Joksimović 7, Radulov 7, Kostadinović 7, Jovanović 7 (Vujičić 7), Vukajlović 7 (Stefanov 9), Palanački 8, Manojlov 7 (Srdanov 7), D. Vlačić 8.

CRVENA ZVEZDA: Knežević 6, Kuburović 6, D. Komnenović 6, Barbat 6, R. Komnenović 5, Delić 5, Brajić 6, Jeftenić 5, Damjanović 5, Budai 5, Stankov 6.

Fudbaleri Stajićeva su tek u finišu utakmice uspeli da slome otpor gostiju.  A oba pogotka postigao je Stefan Stefanov.

Vojvodina - 2. oktobar 1:4 (0:2)

BOČAR: Igralište Jedinstva, gledalaca: 100. Sudija: Stojadinov (Kikinda). Strelci: Čubrilo u 85. za Vojvodinu, a Sekulić u 27. Srdić u 42. i Simonović u 49. i 90. minutu za 2. oktobar. Žuti kartoni: Terzin, I. Arsenov, Savić, Radnović (Vojvodina), a Sekulić, Simonović, Janković, Praporski (2. oktobar).

VOJVODINA: Glišin 5, Kostić 5 (Baštovanov 5), Bakić 5, Terzin 5, I. Arsenov 5, Atanasković 5, Nikolić 5 (Tamaš 5), Isakov 5, Čubrilo 7, Radnović 6.

2. OKTOBAR: B. Radosavljev 8, Barta 7, Zakić 7, Sekulić 8 (Lazić 7), Simonović 9, Milosavljev 7, Baranji 7 (Radojković 7), Srdić 8 (Tešić 7), Janković 7, Nosonjin 7, G. Radosavljev 7 (Praporski 7).

Pripremio:

P. Stanić

Tabela i rezultati:

Radnički (JT) - Jedinstvo 2:0, Polet - Bilećanin 3:3, OFK Stajićevo - Crvena zvezda 2:0, Napredak (Č) - Delija 5:0, Banat (Č) - MSK 3:2, Napredak (BT) - Mladost 0:1, Vojvodina- 2. oktobar 1:4. Slobodan je bio ŽFK Banat.