DRUGA NOVOSADSKA  LIGA Gardinovčanima opštinski derbi

02.04.2024. 10:20 10:23
Izvor: pixabay.com

Hajduk (G) - Titel 3:1 (2:0)

GARDINOVCI: Igralište Hajduka, gledalaca 350. Sudija: Jovanović (Novi Sad). Strelci: Rakić u 16, Tošić  u 29. Radaković u 56. za Hajduk,  a Stojanović u 54. minutu za Titel. Žuti kartoni: Josimov, Jovanović, Tošić, Stojanović, S. Vidić, Kerac (Hajduk), Đaković, Fodor, Subotin, Ružin, Paunić, Stojanović, trener Radivojević (Titel)

HAJDUK: Josimov 8, Smiljanić 8, Gajić 9, Rakić 9, Jovanović 8 (od 72. S. Vidić 8), Tošić 9 (od 78. Muči 8), Golić 8 (od 52. N. Vidić 8), Stojanović 8 (od 79. Kerac 8), Radaković 9, Cvetković 8 (od 72. Šeguljski 8), Ilić 9.

TITEL: Major 7, Đaković 7, Fodor 7, Subotin 7, Anđelković 7, Cetenji 7 (od 57. S. Jovanov 7), N. Jovanov 7, Ružin 7, Paunić 7, Gardinovački 7 (od 46. Popović 7). Stojanović 7.

Uspešniji su bili igrači Hajduka koji su golovima Rakića i Tošića u prvom i Radakovića na početku drugog poluvremena savladali Majora, a počasni gol za Titel postigao je Stojanović.

Sl. Simić

Dinamo - Čenej 1:1 (1:1)

BUDISAVA: Igralište Mala Grbavica, gledalaca 100, sudija: Dejanović (Temerin), strelci: Vučković u 8. za Dinamo, a Serbak u 30. minutu za Čenej. Žuti kartoni: Zdravković (Dinamo), Čović (Čenej).

DINAMO: Rakita, Cvetković, Pejaković, Vučković (Bikicki), Manojlović, Zdravković (Perić), Kolaković (Grujić), Gavrilović (Doroslovački), Kovač (Kiralj), Limanović, Preradović.

ČENEJ: Salonski, Bučo, Ćurčić, Prole, Maletić, Brzak (Kuzmanović), Stojković, Čović, Serbak (Sučević), Milošev (Pešić), Arsenijević (Vilotijević).

U jednom od derbiju začelja nije bilo odluke. Igralo se uglavnom po sredini terena.

M. G.

Petar Puača - Borac (R) 5:3 (2:1)

KISAČ: Igralište Tatre, gledalaca 50, sudija: Morača (Sremska Kamenica), strelci: Hadija u 4. 19. 81. Radišić u 59. (iz penala), Stanić u 68. za Petar Puača, a Murina u 43. i 71. i Zećiri u 73. minutu ( autogol) za Borac.

PETAR PUAČA: Đorđević, Kostić, Veličković, Zećiri, Radišić, Vasić (Savić), Bagonja, Nikolić, Hadija, Končarević (Pagač), Bajkin (Stanić).

BORAC: Dimitrijević, Vukotić, Trifunov, Marčić, Milanov, Nedeljković (Karadeglić), Murina, Tomaš (Vujović), Miljković (Karanović), Predojević, Krnić.

Mladi fudbaleri Petra Puače odigrali su dobru utakmice i posle dužeg vremena zabeležili pobedu. Sve je bilo rešeno već prvih šezdesetak minuta,  ali mora se reći da se Rakovčani nisu predavali.

S. P.

Vinogradar - Borac (NS) 0:5 (0:2)

LEDINCI: Igralište Vinogradara, gledalaca 100, sudija: Štrumpf (Novi Sad), strelci: Asani u 3. Perinović u 8. Pavlović u 57. Kremenović u 62. i 68. minutu. Žuti kartoni: Lalović, Anikić (Vinogradar).

VINOGRADAR: Vujović, Popović, N. Elez, Borić (Pap), S. Elez, N. Lukić (Anikić), Lalović, Čalmić, Stojanović, Petrić, Gazivoda (S. Lukić).

BORAC: Kizić, Berić, Paprić, Pavlović, Perinović, Kremenović (Đorđevski), Asani (Popović), Vlaisavljević (Karać), Sladić (Đaković), Kurtiši (Ubiparip), Svitić.

Fudbaleri Borca lako su stigli do pobede u Ledincima. Već posle 8. minuta igre gosti su vodili sa 2:0 i praktično rešili meč.

Đ. L.

Slanobarac - Miletić 4:3 (4:2)

NOVI SAD: Igralište Proeltera na Slanoj bari, gledalaca 50, sudija: Štrbac (Sremska Kamenica), strelci: Maca-

kanja u 9. 18. i 22. i Kolarov u 32. za Slanobarac, a Josipović u 6. N. Lišić u 40. i Bagić u 67.minutu za Miletić. Žuti kartoni: Hajoli (Slanobarac), M.Lišić, Maletin (Miletić),

SLANOBARAC: Kovačević, Knežević (Kokanović), Hajoli (Šević), Krasnići, Greku, Simić, Miholjčić (Pašić), Vulić (Haljimi), Kolarov, Šekularac (Marić), Macakanja.

MILETIĆ: Petković, Rogić, Slavnić, Gelić, Pavlović, Stanković (Bagić), Josipović, M. Lišić, Maletin, Ignjić (Banjac), N. Lišić (Janković).

Fudbaleri Slanobarca uspeli su da zabeleže pobedu posle više od šest meseci stigli su do trijumfa. Posle solidne igre savladali su ekipu iz Mošorina.

D. N.

Obilić - Tatra 0:3 (0:2)

VILOVO: Igralište Obilića, gledalaca 100, sudija: Marković (Novi Sad), strelci: Bagonja u 25. (iz penala9, Muha u 32. i Krajčik u 80 minutu (iz penala). Žuti kartoni: Jojart (Obilić), Munjaš (Tatra).

OBILIĆ: Đukić, Džambas (S. Panić), Đurić, J. Panić, Jojart, Dobrić, Đurković (Vidić), Ćuković (Lalović), Ćurčić, Živančev, B. Panić.

TATRA: Munjaš, Kolarov, Ponjažanec, Makovnik, Bagonja, V. Ožvat (Jambrih), Hrćan (Krajčik), Fabijan (Vozar), J. Ožvat, Muha, Kecman (Branković, D. Ožvat).

Kisačani su zabeležili prvu prolećnu pobedu, sigurnom igrom savladali su Obilić u Vilovu.

D. P.

Železničar - Stražilovo 0:3 (0:2)

NOVI SAD: Igralište Železničara, gledalaca 100, sudija: Duvnjak (Novi Sad), strelci: Zvekan u 9. Radonjić u 45. i Ćirković u 54. minutu. Žuti karton: Vuletić (Stražilovo).

ŽELEZNIČAR: Lužajić, Vidaković (Rajhert), Spajić, Dragin, Lončar (Lavrek), Milosavljević (Mikan), Bajinca (Zdimirović), Predojević, Savin (Nedić), Vidaković, Bulatović.

STRAŽILOVO: Smiljanić, Knežić (Vuletić), Vunić, Punoševac, Nedić, Kosta, Ćirković (Stanković), Malivuk (Jovičić), Radonić (Pejčić), Vuković (Pantić), Zvekan.

Nastavili su fudbaleri Stražilova sjajnim igrama. Bez problema slavili u meču sa Železničarem. Već u prvom delu gosti iz Sremskih Karlovaca stekli su prednost od dva gola.