Opštinska liga Šid: Šiđani silni u nastavku

05.10.2022. 09:58 10:09

Tek u nastavku Šiđani su krenuli u napad. I to je urodilo plodom.

Jednota - Omladinac (B) 5:3 (1:2)

ŠID: Igralište Jednote, gledalaca 100, sudija Rudić (Sremska Mitrovica).Strelci: Medić-Nedić u 15, 52. i 55, Hrček u 47. i Poluga u 90. za Jednotu, a Manojlović u 22, Dujaković u 34. i Marčetić u 74. minutu za Omladinac. Žuti kartoni: Harvličak, Hrček (Jednota), Rukavina, Marčetić, Medić, Smajić (Omladinac).

JEDNOTA: Harvličak, Poluga, Hrček, Stankić, Dujković, Lazić, Đokić, Nedić (Dmitrović), Radmilović, Medić-Nedić (Tomić), Mitrović.

OMLADINAC: Tomašević, Ž. Malešević (Stojanović), Župljanin, Rukavina (Marčetić), Tutić, Manojlović, Medić, Nenadović, Savić, Dujaković, Kotarlić (Smajić).

Rival je na kraju i dobro prošao. Primio je pet golova, a mogao je bar još toliko.

E. Hrček

Jedinstvo (LJ) - Bratstvo 6:4 (3:0)

LJUBA: Igralište Jedinstva, gledalaca 110, sudija Mijanović (Adaševci). Strelci: R. Čalić u 4, 70. i 84, Hrenka u 20, Bastašić u 40. i Tadić u 90. za Jedinstvo, a N. Ursuz u 67, Sekulić u 82, Bunčić u 86. i Franjo u 89. minutu za Bratstvo. Žuti kartoni: D. Sklenar, S. Menđan (Bratstvo).

JEDINSTVO: Dubovaski, Šili (Sarvaš), Rađević, Ž. Sremčić, Rađević, Tadić, Hrenka, Bastašić, B. Čalić, R. Čalić, V. Toman, I. Toman (Rajić).

BRATSTVO: I. Kiš, S. Sklenar, D. Sklenar, Majher, N.Ursuz, Kolar (S. Menđan), Franjo, Milovančević (Trivić), Balać, Sekulić, Bunčić.

Nastavak utakmice je bio najiteresantniji. Gosti su se potpuno otvorili. Odigrali efikasno poluvreme i dobili ga sa 4:3. Da je utakmica potrajala bar još destek minuta, gosti bi zasigurno osvojili bod. Bili su bolji od domaćina.

J. Toman

Graničar (J) - Sinđelić 0:2 (0:0)

JAMENA: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Milić (Bačinci).Strelci: Seke u 52.i Sadžak u 80.  minutu. Žuti kartoni: Jović, L. Zarić, Milovanović (Graničar), Savić, Radeka (Sinđelić).

GRANIČAR: Pavlović, S. Đurić (Ž. Zarić), D. Jović, Popović, Pejić, Stanković, Rikić (Starčević), Gojić, Petrović (Jovković), Milovanović (L. Zarić), S. Janković.

SINĐELIĆ: Barjaktarević, Saboci, Sadžak, D. Radivojšić, Vudrak, Savić (Grujić), Radeka, Drenovac, Jakšić, Bojanić (Seke), Uglješić (Bjelić).

Domaća odbrana je samo dva puta kiksirala i odmah je bila kažnjenja. Imali su domaćini prilika da se makar poravna rezultat, ali lopta kao da nije htela da uđe u protivničku mrežu.

M. Danilović

Borac (I) - Bingula 3:0 (1:0)

ILINCI: Igralište Borca, gledalaca 100, sudija Gavrilović (Šid).Strelci: Panić u 30. i S. Narandžić u 64. i 75. minutu. Žuti kartoni: S. Narandžić, Vukelić (Borac), Petrović, Tubić (Bingula).

BORAC: L. Jovičić, Topić, Cigankov, Bjelić, Sarap, M. Jovičić (Vukelić), Panić, Stojšić, Tomić, S. Narandžić, Đurić.

BINGULA: Volić, Vukomanov (Tubić), Francisti, Džever, Dragić, Lovas, Maoduš, Milinković, Stanković, Petrović, Velimir.

Domaći strelci su bili mnogo snalažljiviji i to je odlučilo konačnog pobednika.

B. Sarap

Rezultati:

JAMENA: Graničar - Sinđelić 0:2, ILINCI: Borac - Bingula 3:0, LJUBA: Jedinstvo - Bratstvo 6:4, ŠID: Jednota - Omladinac (B) 5:3. Sremac iz Berkasova je bio slobodan.