OPŠTINSKA LIGA BAČKA PALANKA: Orlovi nadigrali favorita

06.10.2021. 15:25 15:27

Orlovi - Bačka (D) 2:1 (1:0)

KARAĐORĐEVO: Igralište Orlova, gledalaca 100, sudija Janjić (Novi Sad).Strelci: Prole u 43. i 66. za Orlove, a Marković u 76. minutu za Bačku. Žuti kartoni: Đurić, Kovačević, Vignjević, Antonić, Kajtez (Orlovi).Crveni karton: Tomić (Bačka).

ORLOVI: Klisarić, Miškov Konkolj (Benka), Đurić, Maletin (Uzurov), Prole, Erak, Vignjević, Antonić, Kovačević, Kajtez (Avramović).

BAČKA: Pagač, J. Budić, Bajac, Milić, Fabri, Šimun, Petrović (Marković), Sekuruš (Gajić), Tomić, Kapetanov (Babić), Santrač.

Mlađani domaćini nadigrali apsolutnog favorita i zasluženo slavili. Prole je postigao oba gola na asistenciju Antonića posle veoma uigranih akcija. Orlovi su imali još četiri šanse, ali, su bili uvek za malo nepecizni.

M. Antonić

Bačka (BP) - Slavija (P) 0:0

BAČKA PALANKA: Stadion Bačke, gledalaca 100, sudija Jakić (Bač).Žuti kartoni: N. Đuričić, B. Lukač, Jovicki (Bačka).

BAČKA: Haška, Komosor, N. Đurišić, B. Lukač (V. Karpov), B. Bjeloš, Ahmetović (D. Bjeloš), Nešticki (Lazić), Jovicki, Popadić, V. Đurišić.

SLAVIJA: Zelić, Kuhta, Balažek, Radojčić (Benka), Zackalicki (Belonji), Belehradski, Danilov, Vinković, Kirti, Grnja, Čobrda.

Domaća odbrana je izdržala sve napade gostiju.

L. Kozić

Bački Hajduk - Kulpin 3:2 (1:1)

BAČKO NOVO SELO: Igralište Bačkog hajduka, gledalaca 100, sudija Dević (Bačka Palanka).Strelci: Mališić u 14, M. Nikolić u 68. i O. Živanović u 74. za Bački Hajduk,   a Valentik u 45. i Mrđan u 78. minutu (iz penala) za Kulpin. Žuti kartoni: Bojić, I. Janović, Jole, Karić na klupi (Bački Hajduk), Spevak, Tankosić (Kulpin).Crveni karton: D. Nikolić (Bački Hajduk).

BAČKI HAJDUK: Njenjić, Miloš, Grubješić, Trifkanović, Bojić, I. Janović, Milovan Grubješić, M. Nikolić, Mališić (Peulić), Jole (Emić), O. Živanović, D. Nikolić.

KULPIN: Mikluc, Krivak, Mlkavnik, Spevak, Valentik, Igić, Mrđan, Zanfirović, Nikolić, Ožvat (Šekez), Tankosić.

Domaćini su igrali lep i zanimljiv i fudbal. I pored tri postignuta gola mogli su još koji put da zatresu mrežu Mikluca.

M. Malešić

Tvrđava - Mladost (MB) 5:0 (3:0)

BAČ: Igralište  Tvrđave, gledalaca 100, sudija Malić (Bačka Palanka).Strelci: Vučić u 15. i 17, Andrić u 23. i 60. i Bundalo u 63. minutu. Žuti kartoni: Stojčić (Tvrđava), Dobre (Mladost).

TVRĐAVA: Nemet, Bundalo, Vujinović, Vučić, Šomoši (Bilobrk), Andrić, Ćosić (Čičevski), Agbaba, Štrbac (Kovačević), Petrović, Adžić (Stojčić).

MLADOST: Medić, M. Dević, N. Đukić, S. Đukić, Doroški, Babić, Miletić (U. Dević), Ušćumlić (Kovačević), Stanković, Dobre, Nemet, Agbaba.     Bačani su mogli slaviti i ubedljivije.

V. Genić

Borac (V) - Soko 1:0 (0:0)

VIZIĆ: Igralište Borca, gledalaca 100, sudija Dražić (Bačka Palanka).Strelci: B. Arbutović u 47. minutu. Žuti kartoni: O. Međedović, Dejan Šmitran, Miklušev (Borac), Gušić, Tasovac (Soko).

BORAC: Đurica (Dejan Šmitran), N. Arbutović, O. Međedović, Trebovac, Darko Šmitran, M. Arbutović, Lekić, Fabri, Pokrajac (Ninković), B. Arbutović, Miklušev.

SOKO: Crnčervić, Miljević, S. Adamović, Dragović (Dangubić), Stojanović, Gušić, Tasovac, V. Trivunović, M. Adamović (Komad), Smajić (Đurica), M. Tivunović.

Pobednosni gol za domaćine postigao je B. Arbutović iz slobodnog udarca s 40 metara.

L. Komenić

Neštin - Krivanj 2:2 (1:1)

NEŠTIN: Igralište Neština, gledalaca 100, sudija Bojanić (Bačka Palanka). Strelci: Jurišić u 5.  Gnjatović u 14. (iz penala) za Neštin, a Pavlov u 12. i 60. minutu za Krivanj. Žuti kartoni:  Sič, Vujović (Neštin), Doboš (Krivanj).

NEŠTIN: Petaković, Valentik, S. Božin, Gnjatović, Pudelka, S. Ćulibrk, L. Božin (Vujasinović), Uvaček, Sič, Jurišić (Vasilić), Vujović.

KRIVANJ: Nađ, Haška, Cvijić (Jovović), Karačonji (A, Strehski), Pavlov, Spasić (Bujak), Doboš, Mučaj, Radomirović, Kočonda, Končar. Domaćini su dva puta vodili i imali još nekoliko dobrih prilika da slave. Na kraju meč je ipak završen bez odluke.

N. Vasilić

Slavija (B) - Maglić 0:7 (0:3)

BOĐANI: Igralište Slavije, gledalaca 100, sudija Dražić (Bačka Palanka).Strelci: Jokić u 1, Adamović u 8, Žižić u 38. i 68, Ubiparip u 73, Milanović u 83. i Erbez u 85. minutu.Žuti karton: Naumov (Slavija).

SLAVIJA: Novaković (Dević), Takač, L. Drča, Naumov, Skeja, Petković, Sekulić, B. Jovanović, Smoljanski, B. Horvat (Radojčić), Z. Jovanović.

MAGLIĆ: Gajić, Ilić, Tadić, O. Stjepanović (Krajnović), Jokić, Preradović, Adamović (Matijević),  Ubiparip, Tadić, Žižić, Milanović, Erbez.

Gosti su slavili ubedljivo.

A. Horvat

BAČKA PALANKA: Bačka - Slavija (P) 0:0, NEŠTIN: Neštin - Krivanj 2:2, BOĐANI: Slavija - Maglić 0:7, VIZIĆ: Borac - Soko 1:0, BAČ: Tvrđava -Mladost (MB) 5:0, KARAĐORĐEVO: Orlovi - Bačka (D) 2:1, BAČKO NOVO SELO: Bački Hajduk - Kulpin 3:2.

1. Tvrđava 7      7      0      0                 28:3      21

2. Maglić  7      5      1      1                 23:4      16

3. Soko     7      5      1      1                 21:4      16

4. Bačka (D)      7      5      0      2      30:10       15

5. Orlovi  7      4      0      3                 9:12      12

6. Kulpin  7      3      1      3                20:20      10

7. Bački Hajduk 7      3      1      3      14:19       10

8. Mlad. (MB)    7      3      0      4      14:13       9