Opštinska liga Šid: Nedostajali samo golovi

02.09.2021. 11:14 11:16

Jedinstvo (LJ) - Graničar (J) 0:0

LJUBA: Igralište Jedinstva, sudija Stanivuković (Erdevik). Žuti kartoni: Gavrilović (Jedinstvo), Zarić (Graničar).

JEDINSTVO: Punoš, Teležar, Gavrilović, B. Galić, R. Galić, Ramić, Považan, Tadić, Toman (Golub), Balan, Ruman (Sarvaš).

GRANIČAR: Pavlović, D. Jović, S. Đurić, Tomić, Zarić, Mitrović, Rikić, Gojić, Ivković (P. Janković), Stojanović, Starčević.

Iako, nije bilo golova, utakmica je bila zanimljiva bilo, je zaista lepih i tečnih akcija na obe strane.

M. Danilović

Jedinstvo (M) - Omladinac (B) 4:1 (3:0)

MOROVIĆ: Igralište  Jedinstva, gledalaca 100, sudija Jović (Morović). Strelci: Jović dva, D. Janjatović I Adamec za Jedinstvo, Savić za Omladinac. Žuti kartoni: (Jedinstvo), (Omladinac).

JEDINSTVO: Protić (Sekulović), Pejić, Arbić, Adamec, Kotarlić, Mraović, Ristić, Jović, Blaško, Simić, D. Jannjatović (Jovanović).

OMLADINAC: Horvat, Novak, Milošević, Simić, Lazić, A. Manojlović, Savić, Andriška, dujaković, Smajić, Bodo.

Igrao se zanimljiv fudbal. Na kraju je slavio je domaćin zasluženo. Morovićani su poveli u prvom poluvremenu, već sa 3:0, bili bolji rival, ali u nastavku malo su popustili pa su gosti na kraju postigli i počasni gol.

R. Kukić

Jednota - Napredak (V) 0:4 (0:2)

ŠID: Igralište Jednote, gledalaca 100, sudija Milanović (Šid). Strelci: Novaković u 3, 5. i 62. i Stanojčić u 70. minutu. Žuti kartoni: Nebojša Jakšić, Miljenović (Jednota).

JEDNOTA: Hrček (Harvličak), Kotarlić, Šuša, Tutić (Miljenović), Hrček (Kopčak), S. Jovanović, B. Jovanović, Nikola Jakšić, Nebojša Jakšić, Radeka (Dujković), Stankić.

NAPREDAK:  Nedinić, Jastrebić, Brekić, Gavrilović, P. Petrović, N. Petrović (Veinović), Milekić, Stanojčić (Krtinić), A. Madenović, Novaković, V. Petrović.

Iskusni gosti, lako su izašli na kraj sa mlađanim Šiđanima. Mada, su u nekim trenucima, mlađani domaćini bili i bolji rival.

E. Hrček

Borac (I) - Sinđelić 0:6 (0:2)

ILINCI: Igralište Borca, gledalaca 70, sudija Stević (Bačinci). Strelci: Dupalj u 27, Španović u 40, J. Damjanović u 63. i Šarac u 66, 70. i 72. minutu. Žuti kartoni: Binder, Stojšić (Borac).Crveni karton: M. Jovičić (Borac).

BORAC: L. Jovičić (Stanković), Pejić (Filipović), Binder, Budimir, Cigankov, Medić, M. Jovičić, Stojšić, Trivić, Božić, Ostojić.

SINĐELIĆ: Tomašević, Drenovac, Jovanović, Sadžak, J. Damjanović, Vudrak, Sabot, Đ. Damjanović (Stojanović), Seke, Dupalj (Todorović), Španović (Šarac).

I pored toga što su se Ilinčani zaista pošteno borili, mnogo jači gosti lako su došli do ubedljive pobede.

R. Košanin

Bingula - Bratstvo (Sot) 7:1 (3:0)

BINGULA: Igralište  Bingule, gledalaca 120, sudija Gavrilović (Šid). Strelci: B. Radičević u 8, 33. i 57, Farkaš u 15, 52. I 70. i Stanković u 78. za Bingulu, a Menđan u 61. minutu za Bratsto. Žuti kartoni: Rajić (Bingula), Klenar (Bratstvo).

BINGULA: Volić, Ruman, Franciski, Rajić (J. Rajić), Yever, Lovas, Stanković, Farkaš, B. Radičević, Sladojević, Kramar.

BRATSTVO: I. Kiš, O. Sklenar, D. sklenar, Majher, Župljanin, N. kiš, N. Ursuz, Menđan, Považan Bunčić, Varga. Igrali su još Marjan, Stefnček, M. Ursuz, Grkovac, Klenar.

Publika je mogla da uživa u golovima Branka Radičevića.