OL Ruma, Irig, Inđija, Stara Pazova: Preokret u Petrovcima

21.04.2021. 11:13 11:14

Gosti su igrali čvrsto u odbrani od prvog minuta, brzo su kretali u kontre, i tako su postigli oba gola u prvom poluvremenu.

Donji Petrovci - Vojvodina 4:3 (1:2)

DONJI PETROVCI: Igralište Donjih Petrovaca, sudija Nikolić (Ruma). Strelci: Šaša u 26. (iz penala), Zekanović u 57, Jovanović u 63. i Dinić u 85. za Donje Petrovce, a Mitić u 15, i 22. Grubješić u 60. minutu za Vojvodinu. Žuti kartoni: Jovanović, Šaša (Donji Petrovci), Bjelić (Vojvodina). Crveni karton: Benežan (Vojvodina).

DONJI PETROVCI: Tomić 7, V. Oparušić 7, Zekanović 8, Dinić 9, Diklić 8, Vujović 8, Jekić 8, Sladoja 7, Tanasković 8,5, Jovanović 9, Šaša 8,5.

VOJVODINA: Jovičić 8, Kalušević 6, Benežan 6, Stojšić 6, Ristić 7, Bjelić 7 (Milojković), Ćirić 7, Radinarević 7 (Bjelivuk), Mitić 8 (Škorić), Grubješić 6, Stanković 6.

U nastavku, domaćini su zaigrali mnogo agresivnije, stalno su napadali, a i strelci  su proradili i tako su domaćini došli do zasluženog slavlja.

K. Jovanović

Borac (S) - Car Uroš 1:3 (0:3)

STEJANOVCI: Igralište Borca, sudija Daljević (Stara Pazova).Strelci: Vidović u 53, za Borac, a M. Bojić u 2. i 29. i Mladenović u 13. minutu za Car Uroš. Žuti kartoni: Janković (Borac), LJ. Bojić, Mladenović, Jurišić (Car Uroš).

BORAC: Tomašević 7, Janković 7, Petrović 7, Nešković 7, Ratković 7 (Stričević), Maksić 7, Zeljajić 7, Vidović 8 (S. Mirković 7), Milić 7, Kresojević 7, Šivioljski 7.

CAR UROŠ: Grubanski 7, Rodić 8, Gostović 8, Knežević 7, LJ. Bojić 8 (Opačić 7) Jurišić 8, M. Bojić 8, Rakita 8, Grujić 8, Poznan 8 (Papović 7), Mladenović 8 (Pešić 7).

U redovima domaćina nije bilo kapitena Marka Ninkovića i to se osetilo. Vidović je postigao ekstra gol iz slobodnog udarca sa više od 35 metara.

D. Ninković

Borac (J) - 27. oktobar 3:2 (3:0)

JARKOVCI: Igralište Borca, Dančulo (Inđija).Strelci: Nedić u 14, Naranyić u 33. i Penov u 37. za Borac, a Jović u 69. i Segedi u 78. minutu za 27.oktobar.Žuti karton: Bazda (Borac), V. Radojčić, Marković, Pavin (27.oktobar).

BORAC: Goranović, Dimitrijević, Gaković, Piljević, Bazda, Bomeštar, Nestorović, Novaković, Nedić, Penov, Naranyić.

27. OKTOBAR: Lekić, Mihajlik, Segedi, V. Juhas, V. Radojčić, K. Birinji, Greč, Fekete, Pavin (Jović), Marković, O. Radojčić.

Šatrinčani su pružiti dostojan otpor daleko borbenijim i srećnijim domaćinima. Jednostavno, igrači 27. oktobra, nisu imali dovioljno kondicije za dva poluvremena.

J. Juhas

Sloga (M) - Jedinstvo (K) 0:2 (0:1)

MARADIK: Igralište Sloge, sudija Belić (Irig). Strelci: Šević u 7. i Vasić u 80. minutu. Žuti kartoni: Sibinkić (Sloga), S. Lazarević (Jedinstvo).

SLOGA:  Perić 6, Simetić 6, Milin 6, Milivojević 6, Tatić 6, Kusić 6, Novaković 6, Gudalović 6 (Brković), Čavić 6, Bradić 6, Sibinkić 6.

JEDINSTVO: Bašić 7, Stanković 7, Šević 7,  M. J. Lazarević 7, V. Kordolup 7, Devrnja 7, Ostojić 7, S. Lazarević 7, I. Spasojević 7 (Popović 7), Krstić 7 (Vasić 7), M. Spasojević 7.

Gostujući igrači imali su više zrelih prilika, ali su uspeli da realizuju samo dve.Domaćini samo igrali borbeno, što nije bilo dovoljno da se favorizovani rival bolje ugrozi.   Z. Davidovski

Graničar (G) - Polet 4:2 (2:1)

GRABOVCI: Igralište Graničara, sudija Stojković (Dobrinci). Strelci: Bukorac u 26, M. Samaryić u 38. (iz penala), Mitrović u 54. i Milovanović u 81. za. Graničar, Stevanović u 44. i Lozančić u 49. minutu za Polet. Žuti kartoni: Kardaš, Rankić, Ristivojević (Graničar), Veljović, Likić, Vidić, Damjanović (Polet).

GRANIČAR: Mijalčić 7, Milovanović 8 (Rankić 7), Vukašinović 8, Kardaš 8, Đorđić 8, Taborović 9, Bukorac 9 (Ilić 7), M. Samaryić 8 (Stević 7), Jovanović 7 (Mitrović 9), Novaković 8 (Lazić 7), Ristivojević 8.

POLET: Veljović 6, Cvijanović 7 (Lozančić 8), Likić 8, Gemeri 6, Stevanović 7, Marić 7, Marković 6 (Nešković 7), Damjanović 7, N. Petrović 6 (Vasić 6), vidić 6, Miletić 7.

D. Ristivojević

Fruškogorac - Sloga (K) 2:1 (2:1)

MALI RADINCI: Igralište Fruškogorca, sudija Uzelac (Ruma). Strelci: Zec u 19. i 37. za Fruškogorac, a Nestorović u 29. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Graovac, Bajić, Moković, Popvić (Fruškogorac), Nestorović (Sloga).

FRUŠKOGORAC: Grubić, Ristić (Popović), Antonić (Topić), Knežević, Stojković, Pavlović, Graovac (Bajić), Panjak, Zec, Dakić, Mioković.

SLOGA: Yaferović, M. Đorđević, Mitrović, Dunčić, Nestorović, Knežević (Popadić), Laban, Nemanja Rebić, Nebojša Rebić, Željko (Bursać), Jovanović (Petković).

B. Knežević

Rezultati:

DONJI PETROVCI: Donji Petrovci - Vojvodina 4:3, JARKOVCI: Borac - 27.oktobar 3:2, MALI RADINCI: Fruškogorac - Sloga (K) 2:1, GRABOVCI: Graničar - Polet 4:2, STEJANOVCI: Borac - Car Uroš 1:3, MARADIK: Sloga - Jedinstvo (K) 0:2. Planinac iz Rivice je bio slobodan.