Opštinska liga Šid: Revija golova u Gibarcu

07.04.2021. 17:02 17:03

Sinđelić - Graničar (J) 5:6 (3:3)

GIBARAC: Igralište Sinđelića, sudija Gavrilović (Šid). Strelci: Marčetić u 20, 40, 50. I 72. I Đ. Damjanović u 43. za Sinđelić, Zarić u 18, 31, 44. i 88, Gojić u 81. i S. Janković u 90. minutu za Graničar.Žuti kartoni: Stojanović (Sinđelić), Zarić, Rikić, S. Janković (Graničar).Crveni karton: Rikić (Graničar).

SINĐELIĆ: Tomašević, V. Miletić, Đ. Damjanović, Stojanović, Drenovac, Vudrak, Lazić, Blaško, Sayak (Miočinović), Marčetić (J. Damjanović), Šarac (Španović).

GRANIČAR: Pavlović, Večić, D. Jović, S. Đurić, S. Janković, I. Đurić, Rikić, Gojić, I. Đurić, Stojanović (Jurošević), Tomić, Zarić.

I pored toga što su domaćini igrali dobro i smatrali, sebe velikim favoritom u ovom meču, to nisu i dokazali, ali su zato gosti srećno slavili.

Gostujući tim je baš bio dobar rival, nije posustajao do kraja utakmice i to mu se  isplatilo.

V. Miletić

Omladinac (B) - Napredak 1:3 (1:1)

BATROVCI: Igralište Omladinca, sudija Tadić (Sot). Strelci: N. Kotarlić u 12. za Omladinac,  A. Mladenović u 17, Pavić u 53. i Novaković u 70. minutu za Napredak. Žuti kartoni: Dujaković, N. Kotarlić (Omladinac), S. Kulačanin, Pavić, Kološnjaj (Napredak).

OMLADINAC: Protić, Simić, A. Smajić, A. Manojlović, Bodo, Dujaković, Rukavina, Ivković  (Ž. Malešević), N. Kotarlić (Novak), Savić (Lazić), Adamec.

NAPREDAK:  Nedinić, Milekić (Veinović), Brekić, Gavrilović, P. Petrović, Pavić, S. Kulačanin, B. Mladenović, A. Mladenović, Novaković (Jastrebić), Kološnjaj.

Domaćini su potpuno bili ravnopravn u prom poluvremenu protiv borbenih gostiju iz Vašice. Jednostavno u nastavku nisu imali više snage, pa su iskustvo i kondicija gostiju odličilai konačnog pobednika.

M. Pavlović

Borac (I) -  Bingula 1:0 (1:0)

ILINCI: Igralište  Borca, sudija Vučetić (Erdevik).Strelac: D. Filipović u 38. minutu. Žuti kartoni: Župljanin (Borac), Pajić (OFK Bingula).

BORAC: L. Jovičić, Pejić, D. Filipović, Cigankov, Medić (Sarap), Narandžić, M. Jovičić, Župljanin, Ursuz, Stojšić, Trivić.

OFK BINGULA: Volić, Franciski, Marijanović, Džever, Šumarski, Sekulić, Todić (Radičević), Farkaš (Rajić), Petaković (Stanković), Piščević (Ruman), Pajić.

Konačno slavlje posle dužeg vremena i u Ilincima, Za to se potrudio Dragan Filipović. Gosti su igrali dobro dok su imali kondicije.

D. Stojšić

MOROVIĆ: Jedinstvo - Jedinstvo (LJ) odloženo, GIBARAC: Sinđelić -Graničar (J) 5:6, BATROVCI: Omladinac - Napredak 1:3, ILINCI: Borac - OFK Bingula 1:0.OFK Bačinci je bio slobodni.

1. Napredak      9      8      1      0                42:8       25

2. Bačinci        8      7      0      1                        26:11     21

3. Sinđelić      9      6      0      3                 26:18     18

4. Graničar (J)  9      3      2      4                 22:21     11

5. Jedinstvo (LJ)       7      3      1      3        18:20      10

6. Jedinstvo (M)        8      3      1      4                15:26      10

7. Omladinac (B)       8      3      0      5         8:15       9

8. Bingula 9      1      1      7                          9:27     4