Superliga Srbije: Završen meč, Vojvodina pobedila Voždovac 2:0

17.02.2021. 15:43 18:23

Na Stadionu „Karađorđe“ u Novom Sadu završena utakmica Vojvodina-Voždovac, Vukadinović doveo Vojvodinu u vođstvo u 50. minutu, drugi gol za Novosađane
dao Bojić u 80. minutu

90` Kraj meča

89` Arsić iz Voždovca iz slobodnog udarca pogodio stativu sa 18 metara

85` U Vojvodini Zukić zamenio Veljka Simića

80` Bojić pogađa za Vojvodinu koja vodi sa 2:0

77` Stanisavljević izašao u Voždovcu ušao Arsić

74` Voždovac ofanzivniji u odnosu na prvo poluvreme, pokušava da izjednači

68`U Vojvodini izašli Topić, Mrkaić i Gemović, ušli Novevski, Stojković i Bojić

58` Najbolja prilika za Voždovac do sada, Hajdin šutirao iskosa sa leve strane sa desetak metara, golman Vojvodine Simić brani, i skreće loptu

50`  Miljan Vukadinović dao gol 1:0 za Vojvodinu, dobro se snašao posle centaršuta koji je stigao sa leve strane. Vojvodina je neprekidno napadala od početka drugog dela utakmice i ta ofanziva je nagrađena. Istina, i u prvom poluvremenu je Vojvodina vladala terenom , ali je lopta sada "htela" u gol

45` Kraj prvog poluvremena u kojem je Vojvodina stvarala šanse, ali nije pogađala

34` Gemović solidno šutirao sa 18 metara sa leve strane desnom nogom, lopta po zemlji ide pored gola. Polušansa u odnosu na ostale prilike Vojvodine

32` Nišić iz Voždovca dobro šutirao sa dvadeset metara, Simić efektno brani

31` U Voždovcu Vujnović bio nekoliko minuta na terenu, zamenio ga Stanisavljević

28`Vojvodina dominira, imala je nekoliko stopostotnih šansi, ali je mreža Voždovca još uvek netaknuta

24`U Voždovcu Vujnović umesto Jankovića, Vukadinović iz Vojvodine dobio žuti, sudija procenio da je simulirao penal

20` Miljan Vukadinović nije pogodio mrežu posle šuta u kojem mu je posle uklizavanja lopta prešla preko noge, bio je na metar i po od gola

17` Mrkaić opet u prilici, ali nije uspeo dobro da zahvati loptu

15`Opet šansa za Vojvodinu, odličan centaršut Drinčića iz slobodnjaka, Mrkaić je iz neposredne blizine uspeo tek da okrzne loptu, koja odlazi pored gola. U par minuta Vojvodina je napadala u talasima i stvarala prilike za gol

13`Vukadinović pobegao sa desne strane, ušao u kazneni prostor i tamo je oboren, ali penala nema. Potom velika greška odbrane Voždovca, šansa za Simića, Preković nogama brani

10` Pravu šansu imao jedino igrač Vojvodine Veljko Simić, ali je golman Voždovca bio za tren brži. Šut na gol Vojvodine uputio je i igrač Voždovca Milojević, ali tu nije bilo opasnosti za golmana  Nikolu Simića

SASTAVI

VOVODINA: Nikola Simić, Mladen Devetak, Mirko Topić, Stefan Đorđević, Nikola Andrić, Nikola Drinčić, Veljko Simić, Momčilo Mrkaić, Miodrag Gemović, Slavko Bralić, Miljan Vukadinović

VOŽDOVAC: Miloje Preković, Aleksandar Bogdanović, Ivan Milosavljević, Jovan Nišić, Luka Cvetićanin, Justas Lasickas, Edin Ajdinović, Nemanja Milojević, Stefan Purtić, Stefan Hajdin, Aleksa Janković