Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

Sunčano i toplo sa malo oblaka

15.11.2019. 03:00 03:00
Piše:
Foto: pixabay.com

NOVI SAD: Sunčani periodi sa malo oblaka i toplo za ovo doba godine. Vetar ujutru slab, a popodne umeren jugoistočni. Pritisak oko normale. Temperatura od 8 do 19 stepeni Celzijusa.

VOJVODINA: Sunčani periodi i toplo za ovo doba godine uz malu do umerenu oblačnost na zapadu i severu Vojvodine. Vetar ujutru slab, a popodne umeren jugoistočni, krajem dana u južnom Banatu vetar u pojačanju. Pritisak oko normale. Temperatura od 6 do 20 stepeni.

SRBIJA: Duži sunčani periodi i toplo za ovo doba godine. Vetar ujutru slab, a popodne umeren jugoistočni u Pomoravlju i Podunavlju, krajem dana u južnom Banatu pojačan. Pritisak oko normale. Temperatura od 4 do 20 stepeni Celzijusa.

NAREDNIH DANA: Za vikend vrlo toplo za ovo doba godine uz sunčane periode i maksimalne temperature oko 20 stepeni. U subotu će biti više sunčanih sati nego u nedelju. Početkom iduće sedmice malo svežije, ali i dalje iznad proseka za novembar uz promennljivu oblačnost i moguću prolaznu kišu u ponedeljak.

BIOMETEOROLOŠKA PROGNOZA: Na većinu hroničnih bolesnika biometeorološka situacija može imati relativno povoljan uticaj. Hipertoničarima i nervno labilnim osobama se savetuje izvestan oprez. Od meteoropatskih reakcija mogući su glavobolja i pospanost. Preporučuje se umerena fizička aktivnost, kao i adekvatno odevanje u skladu sa očekivanim termičkim uslovima.

 

 

 

Piše:
Pošaljite komentar