Gradska liga Novog Sada: Revija golova u Suseku

03.09.2019. 09:50 09:51
Izvor: Dnevnik.rs

Susek - Sloga 11:0 (7:0)

SUSEK: Igralište Suseka, gledalaca oko 100, sudija: Filipović (Novi Sad). Strelci: Lukaja u 8. 14. i 18. Mesaroš u 11. i 41. Bakoš u 30. i 38. Drmaku u 56. i 60. Šodić u 70. i 85. minutu.

SUSEK: Sakan -, Šovljanski 7, Drmaku 8, Starčević 8, Nićetić 7, Šodić 8, Mesaroš 8 (Babić 7), Baloš 7, Dražić 7, Mihajlović 7 (Vukmirović 7), Lukaja 8, Stanojević -.

SLOGA: Benović 5, Radić 5, LJ. Džambas 5, Jojard 6 (Šešelj 5), A. Vidić 6, Danilović 5 (N. Vidić 5), Gajić 5, S. Vidić 6, Kosić 6, Ahmetović 5, S. Džambas 5 (Jovin 5).

Raspoloženi fudbaleri Suseka do vrha su napunili mrežu gostiju iz Loka.

B. Starčević

Jedinstvo - Hajduk 4:0 (2:0)

GOSPOĐINCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija: Dobrijević (Novi Sad). Strelci: Mr. Tepić u 35. Ml. Tepić u 42. Dimić u 56. (iz penala) i Malinović u 88. minutu. Žuti kartoni: Zukić, Ml. Tepić (Jedinstvo), a Vujinović (Hajduk).

JEDINSTVO: Kalajdžić, Kezija (Đorđević), Zorić, Kovačević (Nedić), Dimić, Malinović, Mr. Tepić, Bubnjević, Popov Žikelić, Ml. Tepić (Lukić), Zukić.

HAJDUK: Josimov, Smiljanić, B. Ilić, Rakić, Milenković, Vujinović (Asanov), Cvetković, Tošić, M. Ilić, Smiljanić (Distl), Radaković.

Ekipa iz Gospođinaca došla je do ubedljive pobede. Radoslav Tepić otvorio je seriju golova, koju je do poluvremena nastavio prezimenjak Mladen. U 56. minutu sudija Dobrijević opravdano je pokazao na belu tačku. U ubedljivoj pobedi domaćina doprineo je golom Malinović.

M. Po.

Titel - Železničar 1:2 (0:0)

TITEL: Igralište Titela, gledalaca 250, sudija Sarić (Novi Sad), strelci: Jovanov u 61. za Titel, a Plavšić u 63. i Baljica u 90. minutu za  Železničar.

TITEL: Major 7 , Ćirko 7,  Trkulja 7, J. Karataševski 7(Sinani), Jovanov 8, Babić 7(Prokin 7),  Kulja 7, Hucki 7, Milojković7, Ružin 7 ( Ponjević) , Paunić 7

ŽELEZNIČAR: Pelegrin 8, Plavšić 8, Lalović 7, Bajić 7, Ćetković 8, Đorđevski 7, Micić 7, Radanović 7 (Dendić), Kremenović 7, Lato 7(Baljica 8), Cvijić 7 ( Ličina 8).

Publika u Titelu je uživala u odličnoj i borbenoj utakmici  u kojoj je domaćin po šansama bio bliži pobedi. Jovanov je doveo Titel u vođstvo  posle lepe solo  akcije, izjednačio je Plavšić posle gužve u šesnaestercu domaćina.

Baljica je u 90. minutu evrogolom sa 30 metara doneo sva tri boda Željezničaru.

Ž. Marković

Dinamo - Borac 0:1 (0:1)

BUDISAVA: Igralište Dinama, gledalaca 50, sudija: Trninić (Futog). Strelac: Vujinović u 8. minutu. Žuti kartoni: Lojanica (Dinamo), a Adžić (Borac).

DINAMO: Savić, Lojanica (Pintek), Dikicki, Zdravković, St. Miškić, Nikolić (Kovačević), Dubravac, Kuzmanović, Mitrić, Ilić (Učur), Petrović.

BORAC: Ivanišević, Jovanović, Bakoš, Adžić, Maričić, Kukuruzović, Čemerkić (Miljković), Karin, Tomić, Vojnović (Karanović), Bajić.

Niko nije očekivao da će gol Stojana Vujinovića na početku utakmice odlučiti pitanje pobednika, jer su oba sastava u meč ušla otvorenog garda. Međutim, strelci do kraja meča nisu pronašli put ka mreži, pa su bodovi otišli u Rakovac.

M. Po.

Proleter - Čenej 3:0 (2:0)

BANOŠTOR: Igralište Proletera, gledalaca oko 100, sudija Jorgić (Novi Sad). Strelci: Vukotić u 4. Trivundžić u 22. i Silbaški u 70. minutu. Žuti kartoni: Salonski, Čović, Prole, Kovačević (Čenej).

PROLETER: Simić 7, Vukotić 8, Jeremić 8, Papić 7, Andrin 7 (Silbaški 7), Kirti 7, Miladinović 7 (Glišić), Gašparevićš 7, Trivundžić 8 (S. Krstić 7), Sv. Krstić 8, Čović 7.

ČENEJ: Kostić 6, Đuričić 6, Maletić 6, Prole 7, Vilotijević 6 (Stojković), Kovačević 6, Božić 7, Čović 6 (Radosevljević), Salonski 5 (Vasiljević), Dragin 6.

U vrlo zanimljivoj utakmici Banoštorci su došli do tri boda sasvim zasluženo. Slabog igrača nije bilo u timu, a strelci su bili na visini. I gosti su imali svoje šanse, međutim čvrsta odbrana domaćeg tima je bila na mestu.

D. Ob. - B. St.

Obilić - Moskva 0:2, Proleter - Čenej 3:0, Miletić - Vinogradar 1:1, Jedinstvo (G) - Hajduk 4:0, Susek - Sloga 11:0, Dinamo - Borac 0:1, Titel - Železničar 1:2 Slanobarac je bio slobodan.

1. Proleter         2      2      0      0      8:1    6

2. Borac                2      2      0      0      3:1    6

3. Železničar      2      1      1      0      3:2    4

4. Miletić            2      1      1      0      3:2    4

5. Susek                 2      1      0      1      12:2  3

6. Jedinstvo (G)   1      1      0      0      4:0    3

7. Titel                2      1      0      1      5:2    3

8. Moskva             2      1      0      1      3:3    3