OPŠTINSKA LIGA ŠID Šiđani zaobišli graničare

30.04.2019. 11:25 11:26

U 16. Kolu Opštinske lige Šid postignuti su sledeći rezultati:

Graničar (J) - Jednota 1:2 (1:1)

JAMENA: Stadion Graničara, gledalaca 250, sudija Petrović (Šid).Strelci: I. Jurošević u 20.za Graničar, a Hančovski u 42. i Dumitrović u 83. minutu za Jednotu. Žuti kartoni: Stanivuković, Večić (Graničar), Radonjić (Jednota).Crveni karton: Trlajić (Jednota).

GRANIČAR: Bogdan Cvijanović 7, S. Đurić 7, D. Jović 7 (Gojić 6), Grozdanić 7 (Janković 6), Z. Jović 7,  Večić 7, Rikić 7 (I. Đurić 6), Milovanović 8 (D. Jurošević 6), Zarić 7, Stanivuković 7, I. Jurošević 7 (Stojanović 7).

JEDNOTA: Stojadinović 7, Đurđević 7, Popović 7, S. Hrček 7, Trlajić 7, Aleksić 7, Šumaruna7  (Šipka 6), Hančovski 7 (Milutinović 7), Dumitrović 7, Đorđević 7 (Kološnjaj 6), Radonjić 7.

U Jameni se igrao dobar fudbal. Domaćini su pružili snažan otpor favorizovanim gostima u prvom poluvremenu. A gosti su slavili tek u finišu utakmice.Dumitrović je bio najspretniji pred golom domaćina.    M. Danilović

OFK Bingula - Erdevik 0:3 (0:2)

BINGULA: Igralište OFK Bingule, gledalaca 130, sudija Radivojević (Bačinci).Strelci: Babić u 34, Jelčić u 37. i Bojanić u 80. minutu. Žuti karton: Babić (Erdevik).

OFK BINGULA: Volić 7, Šućak 6, Džever 7, Vidović 7, Kramar 6, Rajić 6, Farkaš 6 (Franciski 7), B. Radičević 7, Pavlović 6, Stambolija 7, Stanković 6.

ERDEVIK: Matijević 7, Babić 8, Gerik 7, Cvijanović 7, Jelčić 8, Vukadinović 7 (Bojanić 7, S. Šafarik), Štrbac 8, Vezirović 7, Anđelić 6, Zablaćanski 8, Cvetković 8.

Erdevičani su rešili meč već u prvom poluvremenu  jer su vodili sa dva gola razlike.Uz to su se i propisno ispromašivali.   S. Ćosić

OFK Bačinci - Borac (I) 7:2 (2:2)

BAČINCI: Igralište OFK Bačinaca, gledalaca 50, sudija Marčok (Erdevik).Strelci: Kalinić u 8, 51, 67, 72. i 80, S. Ilić u 29.i Radeka u 87. za OFK Bačince, a Stojšić u 26. i Sarapa u 44. minutu za Borac. Žuti karton: S. Ilić (OFK Bačinci).

OFK BAČINCI: Tubić 7, Cetić 7 (Lazarov 7), Džunja 7, Radeka 7, Radivojšić 7, Dudić 7, Milanković 8, Popović 7, S. Ilić 8, Kalinić 8, Gačić 8.

BORAC: Stanković 5 (Stepanović 5), Simić 6, Pejić 6, D. Filipović 6, Stojšić 7, Šarac 6, Simeunović 6, Sarapa 6, I. Filipović 6 (Trivić), Panić 6, Medić 7.

Domaćini su bili mnogo bolji rival i u potpunoti su nadigrali borbene goste iz Ilinaca. I to tek u drugom poluvremenu, kada je gostima ponestalo snage.    Z. Lazarov

Sinđelić - Omladinac 5:2 (2:1)

GIBARAC: Igralište Sinđelića, gledalaca 50, sudija Tadić (Sot).Strelci: B. Mijatović u 5. (autogol), Marčetić u 30, Damjanović u 64. i 84. i Uglješić u 90. za Sinđelić, a Farkaš u 41. i Dujaković u 51. minutu za Omladinac. Žuti kartoni: Smajić, Teslić (Omladinac).

SINĐELIĆ: Đurić 7, V. Miletić 7, Adamović 7, Savić 7, Mraović 7, Drenovac 7, Damjanović 7, Vudak 7 (Valosko), Španović 7 (Tomašević), Marčetić 8, Todorović 7 (Vukšić).

OMLADINAC: Pavlović 6, Ž. Malešević 6, Smajić 6, Farkaš 7, Carević 6 (Mitrović) Simić 6  (Rukavina),  Veinović 6,  B. Mijatović 6, Dujaković 7, Teslić 6, Stanić 6 (Andrić).

Favorizovani igrači Sinđelića su morali da se dosta namuče da dođu do sva tri boda iako su na kraju postigli pet golova..A od očekivane pobede gostiju koju su najavljivali nije ništa bilo.Raspoloženi domaćini imali su još nekoliko lepih prilika da naprave još veću razliku u rezultatu.       V. Miletić

Sremac - Jedinstvo (M) 2:0 (1:0)

BERKASOVO: Igralište Sremca, gledalaca 80, sudija Avramović (Molovin).Strelci: Mijatović u 32. i Subić u 80. minutu. Žuti kartoni: Šolaja (Sremac), Arbić (Jedinstvo).

SREMAC: Milanović 7, Vranov 7, Ostojić 7, Levaja 7, Mijatović 8 (Janković), Vlaisavljević 7, Čalić 7 (Budimir), Subić 8, Eror 7, Z. Smajić 7 (Nenadović), N. Smajić 7 (Šolaja).

JEDINSTVO: Protić 7, M. Malić 7, Ivković 7, Adamec 7, Ž. Malić 7, M. Janjatović 7, Šibalić 7, D. Janjatović 7, Jovanović 7 (Nišević), Ž. Jović 7 (Harvličak), Arbić 7 (Pejić).

Dosta dobra utakmica u kojoj su domaćini bili nešto bolji. Gosti iz Morovića su imali nekolko prilika, ali nisu realizovali ni jednu zbog brzopletosti.    B. M.

VAŠICA: Napredak - Jedinstvo (LJ) 3:0 (gosti nisu došli), BERKASOVO: Sremac - Jedinstvo (M) 2:0, JAMENA: Graničar - Jednota 1:2, BINGULA: OFK Bingula - Erdevik 0:3, GIBARAC: Sinđelić - Omladinac 5:2, BAČINCI: OFK Bačinci - Borac (I) 7:2.