OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI Kontrama do bodova

17.04.2019. 12:41 12:42

U Optištinskoj ligi Pećinci si postignuti ovi rezultati:

Vitez - Sremac 1:2 (1:0)

DEČ: Igralište Sremca, gledalaca 100, sudija Despotović (Ogar).Strelci: Cucić u 20. za Vitez, a Milić u 56.i Žutić u 66. minutu za Sremac. Žuti karton: Arsenijević (Sremac).

VITEZ: Novaković, L. Radaković, Milić, Matić, Živić, Erdeljan, Miloš Radaković, N. Radaković, Gajić,  Nikolić, Cucić.

SREMAC: Palikuća, Danilović 7, M. Ludajić, Nedeljković, Žutić, B. Kresojević, Mladenović , Jurišić, Milić, Bačevac (Arsenijević), V. Kresojević.

Igrao se odličan fudbal za ovaj rang takmičenja. Gosti igrali na kontre, a domaćini, dok, su imali snage bili su mnogo bolji rival.    P. Grujić

Mladost (P) - Hajduk (Š) 1:3 (0:2)

PRHOVO: Igralište Mladosti, gledalaca 60, sudija Lazić (Ašanja).Strelci: Radosavljević za Mladost,  a Živanović, Jovanović i Karić za Hajduk. Žuti kartoni: Kojić (Mladost).

MLADOST: N. Vasić, Kojić, D. Vasić, Stojšić, Radosavljević, Tošić, Savić, Pozanović, Tomašević, Krnjulac, D. Krnjajić.

HAJDUK: Vuletić, Lemajić, Vukašinović, Jovanović, Karić, Tošović, Aračić, Živanović, Bosančić, Mihić, Lukić.

N. Drljić

Kameni - OFK Brestač 1:1 (0:0)

AŠANJA: Igralište Kamenog, gledalaca 100, sudija Jovanović (Ašanja). Strelci: Filipović u 55. za Kmeni, Stevanović u 60. minutu za OFK Brestač.

KAMENI: Urošević 7, Cvejić 7, A. Stančić 7, Labahur 8 (Balaban 7), Jevtić 8 (Nikolić 7), Madacki 7,  A. Jovanović 7, Dobriković 8, P. Marković 7, M. Filipović 7 (Popović 7), Radojčić 7.

OFK BRESTAČ: Sretković 7, V. Kovačević 7, Belić 7, Lozančić 7, Jokić 8, Marković 7, Glušac 7, Stojkovski 7, Inajetović 7, Stevanović 8 (Cvetković 7), Miletić 7.

M. Filipović

Srem - Sloven 4:0 (prekinuto u 45. minutu)

SREMSKI MIHALJEVCI: Stadion Srema, gledalaca 50, sudija Popović (Šimanovci).Strelci: Bajlović, S.Ranković, A. Ranković i Babić.

SREM: Anđelić, Turudić, S. Ranković, I. Bantić, Bajlović, A. Ranković, S. Matić, Z. Dragosavac, Andrić, Babić.

SLOVEN: Kardaš, Beljin, Pejić, Pajić, Vukin, Gmizić, Nebrigić, Stanojević, Smiljanić.

Mogli su favorizovani domaćini, koji su nastupili sa samo deset igrača ostvariti i ubedljiviju pobedu. Ali, gosti koji su nastupili sa devet igrača, su se isproveđivali, čak trojica, do poluvremena i nisu nastavili utakmicu.

Ž. Jovanović

PRHOVO: Mladost - Hajduk (Š) 1:3, SUBOTIŠTE: Vitez - Sremac 1:2, AŠANJA: Kameni - OFK Brestač 1:1, SREMSKI MIHALLjEVCI: Srem - Sloven 4:0 (prekinuto u 45.minutu).Lovac iz Karlovčića je bio slobodan.

1. Sremac            11     9      1      1      28:8         28

2. OFK Brestač  11     8      2      1      41:12        26

3. Srem               11     8      1      2      28:16        25

4.  Kameni          11     5      1      5      22:27        16

5. Hajduk (Š)      11     4      0      7      16:28        12

6. Mladost (P)   10     3      2      5      24:24        11

7. Lovac             10     3      1      6      21:19        10

8. Vitez               11     2      0      9      11:46        6