Međuopštinska liga Srem: Prazne mreže u Obrežu

Izvor: Ekipa Graničara iz Obreža, foto: Privatna arhiva

​​​​​​​Graničar (O) - Napredak (Ž) 0:0

OBREŽ: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Todorović (Inđija).

GRANIČAR: Samardžić 7, S. Mihajlović 6 (Knežević 6), Čavić 7 (Jovanović 6), Nikolić 7, Živanović 7, Orlović 7, Gmizić 6, Lazić 7, Miličević 7, Lisulov 6, Petrović 6.

NAPREDAK: Krnić 7, S. Višnjić 7, Vučetić 7, Sekullić 7, Miljković 7 (A. Višnjić 7), Kovačević 7, M. Savić 7, Jakšić 7, Topić 7, S. Savić 7, B. Ristanović 7.

Favorizovani domaćini potpuno su nadigrani goste, ali nisu uspeli domaći strelci da se upišu u listu strelaca. Bili su dosta neprecizni i kod pravih šansi sa nekoliko metara. Zato je prava šteta, što su domaći strelci bili malo i neprecizni. Tako igrači Napretka mogu biti i srećni i zadovoljni sa konačnim rezultatom.

D. Orlović

Mladost (B) - Šumar 0:3 (0:1)

BUĐANOVCI: Stadion Mladosti, gledalaca 50, sudija Ipač (Maradik). Strelci Radovanović u 35. i Obradović u 70. i 77. minuitu.  Žuti kartoni: Ljubinkovoić, Gvoka (Mladost), M. Vukić, Trumić (Šumar).

MLADOST: Veljović 5, Obradov 5, Bakić 5, Tešić 5, Ljubinković 5, Benežan 5, Gvoka 5, V.Jugović 5, Nikolić 5, Lilić 5 (Košutić 5), Miletić 5.

ŠUMAR: Petković 6, Babić 7, Trumić 7, M. Vukić 7, Teodorović 7, Zujić 7 (Gordić), D. Vukić 6 (Spasojević), Obradović 8, Radovanović 7, Ćopić 7, Vračević 7 (Cvjetinović).

Šumari su slavili ubedljivim rezultatom protiv dosta slabih domaćina. A da su gostujći napadači bili malo precijniji konačan rezultat za goste bio bi čak i ubedljiv.

S. Gavranović

Obilić - Fruška gora 3:1 (0:1)

KUKUJEVCI: Stadion  Obilića, gledalaca 70, sudija Dujić (Sremska Mitrovica). Strelci: Medić u 65, A. Zec u 76. (iz penala) i 84. za Obilić, a  Tešić u 16. minutu za Frušku goru. Žuti kartoni: Drobnjak (Obilić), Mijajlović, Samardžija (Fruška gora).

OBILIĆ: Medaković, Rudić (M. Zec), Ilibašić, Medić, Popović, Drobnjak, Radivojšić ( Blažanović), Beretić, Meničanin, A. Zec, Stefanović (Bastašić).

FRUŠKA GORA: Mandić, Trnić, Mušicki (Vlajsević), Mijajlović, Bežanović, Marinković, Tešić, Borović, Cvjetičanin (Kolarević), Marković, Samardžija.

Domaćini su postigli tri gola u nastavku uz mnogo sreće. Treći gol postignut je posle slabe intervencije golmana Mandića, Zec je dočekao loptu sam na drugoj stativi i samo je ćušnuo u mrežu.

M. Bolić

Mitros - Bikić Do 1:3 (0:1)

SREMSKA MITROVICA: Stadion Mitrosa, gledalaca 100, sudija Ljubinković (Ruma). Strelci: Babić u 55. za Mitros, Radmanovac u 18. i 68. i Dobrić u 54. minutu za Bikić Dol. Žuti kartoni: S. Simjanovski (Mitros), Aleksić (Bikić Do).

MITROS: Mršić 6, Mataruga 6 (Santovac), Stojanović 6, Panić 6, Aćimović 6, Vukotić 6, Karolić 7 (Grbić), Malinović 7, Vučenović  6, Babić 7, S. Simjanovski 7 (Makitanović).

BIKIĆ DO: Bratić 8, Aleksić 8, Kladušić 8, Čobanović 9, Basrak 9, Pavić 9, Radmanovac 9, Subić 8, Jovičilić 8, Bajrami 8 (Krtinić), Dobrić 9.

Igrači Bikić Dola ni jednog trenutka nisu respektovali mesare. Naprotiv u svemu su ih nadigrali. Krajni rezultat je mogao biti i dvostruko veći.

Ali, brzonogog Radmanovca i veštog Dobrića kada su izvrtili celu odbranu domaćina niko nije mogao zaustaviti. Oni su postavili konačan rezultat utakmice.

B. Basrak

Fruškogorac - Krušedol 0:5 (0:2)

MANĐELOS: Stadion Fruškogorca, gledalaca 50, sudija Stojković (Dobrinci). Strelci: Tešić u 19, Erkanović u 22. i 51. i Ćuk u 57. i 59. minutu. Žuti kartoni: Grabić, I. Ćorić (Fruškogorac).

FRUŠKOGORAC: Vuković 5, D.Krstić 5, Đukić 5, Đ.Krstić 5, I. Đorić 5, M. Gajić 5, N. Trnić 5, Andrej Mladenović 5, N. Gajić 5, Dragoljub Grabić 5 (Stepanov), Aleksandar Mladenović 5 (Nedić 5).

KRUŠEDOL: Tuvedžić 7, Potkonjak 7, Moravek 7, Marčetić 7 (Jovanović 7), Milanov 7, Gostojić 7, Z. Klajić 7 (Ćuk 8), Tešić 7, Erkanović 8, Plećaš 7 (Kojić 7), Vukojević 7.

Prava fudbalska golejada u Manđelosu. Već u prvih dvadestek minuta Tešić i Erkanović su načeli mrežu domaćina, a potom su golovi u drugom poluvremenu padali kao na traci. Uspeli su da se u listu upišu još jednom Erkanović i dva puta Ćuk.

V. Cvjetić

Zeka Buljubaša - Hajduk (V) 0:3 (0:2)

RAVNJE: Stadion Zeke Buljubaše, gledalaca 100, sudija Blažon (Ruma). Strelci: Arbić u 6, V. Gavrilović u 35. i Veteha u 90. minutu. Žuti kartoni: Nježić, Ličina (Hajduk).

ZEKA BULJUBAŠA: Jeftić 8, Pavlović 7, M. Begović 8, M. Jovanović 7, Tojić 7, D. Martinović 8, Nikolić 7,  Vitas 7, Turudić 7, Galetić 7, Milan Kopunović 7 (Lovčević).

HAJDUK: Mitrović 8, Arbić 8, Antunović 8, V. Gavrilović 8, Kljajić 8, Veteha 8, Nježić 8, Perić 8 (Grbatinić), Marjanović 8 (Jurošević), Radovanović 8 (Ličanin).

Samo zahvaljujući svom golmanu Jeftiću domaćini nisu doživeli još ubedljiviji poraz. Nije mogao braniti šuteve Arbića V. Gavrilović i Vetehe. Njihovi neodbranjivi šutevi bili su precizni, pa je lopta uletala u mrežu kao tane.

Ž. Relić

Donji Srem - Sloga (Č) 8:2 (3:0)

PEĆINCI: Stadion Suvača, gledalaca 100, sudija Belić (Irig). Strelci: Štetić u 23.i 55, N. Mitrović u 36, 75. i 80, Stojiljković u 40, Marković u 48. i Najić u 66. za Donji Srem, Moconja u 52. i 85. minutu za Slogu. Žuti karton: Moconja (Sloga).

DONJI SREM: Jelača, Stojiljković (Ljubojević), Perišić (Najić), N. Mitrović, Štetić, Vesić, Obrenović, Ristivojević, Nović (Radivojević), Beronja, Marković.

SLOGA: Pejaković, Raca, Todić, Gojković, Miljanović, V. Kekić, Zec, Cvjetić, Moconja, Draganović, Arambašić.

Još jedna rutinska pobeda Pećinčana. Štetić je načeo mrežu golmana gostiju Pejakovića.

Onda je Nenad Mitrović počeo ponovo da rešeta mrežu gostiju. Postigao je tri gola, a da je bio malo precizniji mogao je postići još nekoliko.

M. Gmizić

Sloga (V) - BSK 3:1 (1:1)

VOGANJ: Igralište Sloge, gledalaca 100, sudija Radivojević (Bačinc). Strelci: Nedić u 30, Bjelobrk u 74. i Mijatović u 74. (iz penala) za Slogu, a Ž. Đorić u 41. minutu za BSK. Žuti kartoni: Milanović, Mijatović (Sloga), D. Plemić (BSK).

SLOGA: Pečilj, Petrović, Branković (Ljubinković), Bjelobrk, Simić, Vučković, Vukomanović, Eror,  Nedić (Mudrić), Milanović, Babić (Mijatović).

BSK: Teodorović, T. Plemić, Mrvčin (Ivković), Cvjetić, D. Plemić, Ž. Ćorić, Vitorović, Lukić (A. Plemić), Mitrović, B. Ćirić, Ž. Ćirić.

Voganjci su ipak osvojili tri nova boda u prvenstvu. I bili su mnogo bolji u toku svih 90. minuta.

G. Vasić

BUĐANOVCI: Mladost - Šumar 0:3, KUKUJEVCI: Obilić - Fruška gora 3:1, SREMSKA MITROVICA: Mitros - Bikić Do 1:3, MANĐELOS: Fruškogorac - Krušedol 0:5, RAVNJE: Zeka Buljubaša - Hajduk (V) 0:3, OBREŽ: Graničar - Napredak (Ž) 0:0, VOGANJ: Sloga - BSK 3:1, PEĆINCI: Donji Srem - Sloga (Č) 8:2.

1. Donji Srem          8      7      1      0      27:6  22

2. Obilić                8      5      2      1      13:6  17

3. Hajduk (V)             8      5      1      2      17:6  16

4. Granič. (O)           8      5      1      2      16:7  16

5. Bikić Do               8      5      1      2      13:7  16

6. Krušedol              8      5      0      3      15:5  15

7. Sloga (V)               8      4      3      1      16:7  15

8. Napred. (Ž)          8      4      1      3      14:9  13