Superliga Srbije: Spartak – Vojvodina 0:1 (Uživo)

30.09.2018. 15:05 17:01
Izvor: Momenat iz utakmice Spartaka i Vojvodine, foto: J. Grlić

U 10. kolu Superlige Srbije fudbaleri Vojvodine pobedili su ekipu Spartaka sa 1:0 u Kuli u vojvođanskom derbiju. Strelac jedinog gola bio je Damjan Gojkov u 86. minutu utakmice.

Kraj

90 2. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine, izašao je Nemanja Milojević, a ušao Ranko Veselinović.

Igra se nadoknada vremena u Kuli

Proleter je pobedio Zemun sa 4:1 u Novom Sadu.

86. minut: Vojvodina vodi 0:1. Korner za Novosađane izveo je Arsić, a lopta je pala tačno na nogu Damjanu Gojkovu, koji ju je sa metar udaljenosti prosledio u mrežu.

Proleter je poveo u 81. minutu sa 4:1 protiv Zemuna preko Andrejevića na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu.

79. minut: Izvršena je druga izmena i u timu Spartaka: izašao je Milan Marčić, a ušao Branimir Jočić.

71. minut: Zbog prigovora sudiji žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Lazar Arsić.

69. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine, izašao je Nikola Srećković, a ušao Aleksandar Mesarović.

U 67. minutu Zemun je preko Savića smanjio prednost Proletera na 1:3 na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu

64. minut: Posle kornera za Vojvodinu, Arsić je šutirao sa oko 18 metara, ali je Ostojić uspeo da odbrani.

59. minut: Zbog prekršaja nad Glavčićem žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Daniel Graovac.

57. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine, izašao je Ognjen Đuričin, a ušao Damjan Gojkov.

56. minut: Čečarić je šutirao sa oko 20 metara, ali je lopta otišla visoko preko gola.

46. minut: Posle slobodnog udarca koji je izveo Arsić, Graovac je uputio udarac glavom, ali je Ostojić uspeo da odbrani.

Počelo je drugo poluvreme. U timu Spartaka, izvršena je prva izmena: izašao je Andrija Vukčević, a ušao Nemanja Obradović.

Poluvreme

Proleter na poluvremenu i dalje ima prednost od 3:0 nad Zemunom.

44. minut: Slobodan udarac za Spartak sa oko 30 metara izveo je Čečarić, ali je lopta otišla visoko iznad gola.

39. minut: Glavčić je šutirao sa oko 35 metara, ali je lopta otišla visoko preko gola.

Proleter posle 38 minuta igre vodi sa 3:0 protiv Zemuna na stadionu „Karađorđe“ u Novom Sadu. Strelci su bili Krasić u 11, Vujaklija u 13. i Čolović u 36. minutu.

37. minut: Posle kornera za Spartak, lopta je pala u šesnaesterac Vojvodine, gde je Šimura uputio udarac u padu sa oko sedam-osam metara, ali je lopta otišla nekoliko centimetara iznad prečke.

36. minut: Glavčić je šutirao sa oko 20 metara, ali je Rockov uspeo da izbije loptu u korner.

34. minut: Čečarić se driblingom izborio za poziciju za udarac i šutirao, ali je Rockov ponovo uhvatio loptu.

29. minut: Denković je došao do lopte na oko 25 metara od gola Vojvodine, ušao je u šesnaesterac i šutirao, ali je Rockov uhvatio loptu.

26. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu izveo je Arsić, ali je lopta otišla nekoliko centimetara iznad prečke.

15. minut: Denković je šutirao, ali je loše zahvatio loptu, pa je ona otišla daleko van okvira gola.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 300 gledalaca, među kojima su i stotinak navijača Vojvodine.

Održan je minut ćutanja u znak počasti prema bivšem fudbaleru Vojvodine Luki Maleševu, koji je preminuo ove nedelje.

Sastavi:

SPARTAK: Ostojić – Šimura, Kerkez, Tekijaški, Milošević – Glavčić, Denković, Vukčević, Čečarić – Marčić, Ćalasan.

VOJVODINA: Rockov – Stojković, Graovac, Saničanin, Huhumis – Đurić, Milojević – Đuričin, Arsić, Srećković – Vinsent.

Okuka: Želimo pobedu i protiv Spartaka

28.09.2018. 11:52 11:53
Fudbaler Spartaka Nemanja Glavčić: Pobeda nas vadi iz krize

29.09.2018. 23:23 23:26
Superliga Srbije: Novosađani žele da produže niz u duelu protiv Spartaka

29.09.2018. 23:29 23:31