OL Pećinci: Iskustvom do pobede

19.09.2018. 15:21 15:23

Domaćini u toku celog meča bili  bolji rival, i nisu iskoristili joši nekoliko lepih šansi.

Vitez - Hajduk 3:1(1:0)

SUBOTIŠTE: Igralište Viteza, gledalaca 50, sudija Jovanović (Popinci).Strelci: Belić u 15, Cucić u 81.i Gajić u 88.za Vitez, Bosančić u 66. minutu za Hajduk.

VITEZ: Novaković 7, Petković 7, N. Radaković 7, Milić 7, Ivanović 7, Belić 7, D. Radaković 7, Cucić 8 (Matić), Nikolić 7 (Gajić 8), M, Radaković 7, Lučić 7.

HAJDUK: Pejaković 6, Tomić 6, Uskoković 7, S. Ilić 7, Bosančić 8, Jovičić 7, Arsenić 7, N. Ilić 7, Petrović 6, Dinčić 6, Dinić 7, (Jovanović).

Ipak, zasluženo su slavili. Ali, favorizovane goste je delilo samo desetak minuta do boda. Onda su na scenu stupili iskusni Cucić i Gajić i sa dva efektna gola preokrenuli rezultat u korist Viteza.

P. Grujić

Kameni - Sremac 2:5 (2:1)

AŠANJA: Igralište Kamenog, gledalaca 80, sudija Mihajlović (Šimanovci).Strelci: Radojčić u 2.i Šorak u 9. za Kameni, M. Ilić u 6. 57. i 86, Bačevac u 70. i 81. minutu za Sremac.Žuti karton: M. Ludajić (Sremac).

KAMENI: Cvejić 5, Labahur 6, A. Stančić 7, Dragaš 7, Babić 7 (Dobriković), B. Stančić 7, Bošković 7 (Matić), P. Marković 7, Nikolić 5 (M. Filipović), Šorak 6, Radojčić 7, N. Marković 6.

SREMAC: Palikuća 7, Žutić 7, Danilović 7, Nedeljković 7, Mijatović 7, Jurišić 7, Drljača 7, M. Ludajić 7, M. Ilić 8, Jovanović 7 (Sekulić), Bačevac 8.

Domaćini su igrali dobro, u prvom poluvremenu. Ali, u nastavku, bez pravog, golmana, nisu mogli ništa da urade. Cvejić je ipak samo igrač.

M. Filipović

Srem - Brestač 3:2 (0:2)

SREMSKI MIHALJEVCI: Igralište Srema, gledalaca 50, sudija Lazić (Ašanja).Strelci: F. Matić u 71.i Nakić u 80. i 87. za Srem, a Ranisavljević u 30, (autogol) i Stojkovski u 40. minutu za Brestač. Žuti kartoni: Bajlović (Srem), M. Savić, Stojkovski (Brestač).

SREM: D. Bantić 6, Nakić 9, S. Ranković 9, Ranisavljević 7, Turudić 8 (Kuburović), I. Bantić 8 (Dević), F. Matić 7, S. Matić 7, Đileddžić 7, Bajlović 6, Andrić 7.

BRESTAČ: A. Sretković 8, N. Sretković 7, Stevanović 6, Lozančić 7, Jokić 7, Stojkovski 7, Savić 6, Balinović 6, Petaković 7, Svilar 7, M. Kovačević 6, Cvetković 6 (Jovičić 6).

Domaćini nisu dozvolili nikakvo iznenađenje, iako, su iskusni gosti vodili u prvom poluvremenu. Stojkovski je lob udarcem savladao Bantića. U, nastavku, domaćinisu  dodali gas, pritiskivali  goste sa svih strana, i to im je i donelo zasluženu pobedu.

Ž. Jovanović

SREMSKI MIHALJEVCI: Srem - Brestač 3:2, AŠANJA: Kameni - Sremac 2:5, SUBOTIŠTE: Vitez - Hajduk 3:1, PRHOVO: Mladost - Lovac 0:3 (domaćini nisu imali lekaraske preglede).Sloven iz Sibača je bio slobodan.