Opštinska liga Pećinci: Lovci ulovili bodove

12.09.2018. 12:16 12:37

​​​​​​​Lovac - Vitez 6:1 (1:1)

KARLOVČIĆ: Igralište Lovca, gledalaca 100, sudija Ćirak (Deč). Strelci: Vukašinović u 25, Bošković u 60, Popović u 65.i 82.i Devrnja u 75.i 80.za Lovac, Nikolić u 15. minutu za Vitez.

LOVAC: Mirković 7, Garašanin 7, Glušac 7 (Devrnja 8), Miličić 7, Matić 7, Bošković 7 (Popović 8), Pantić 7, Grujičić 7, Dodepski 7, Đorđević 7, Vkić 7 (Đurić).

VITEZ: Novaković 6, N. Radaković 6, Milić 6, Ivanović 6, Belić 6, Pretrović 6, M. Radaković 6, Cucić 6 (Matić), Gajić 6, Nik,olić 8, A. Radaković 6.

Igrači Lovca su zasluženo savladali goste iz Subotišta. Da su domaći napadači bili malo precizniji rezultat bi mnogo još ubedljiviji.

M. Klinčarević

Hajduk - Kameni 2:1 (0:0)

ŠIMANOVCI: Igralište Hajduka, gledalaca 50, sudija Maksić (Ogar). Strelci: Bosančić u 85. i 88. za Hajduk, a Šorak u 72. minutu za Kameni. Žuti kartoni: N. Ilić, Petrović, Jovčić, Uskoković (Hajduk), Jovanović, Cvijić, Bošković (Kameni). Crveni karton: Bošković (Kameni).

HAJDUK: Pejaković 7, Uskoković 7, S.  Ilić 7, Bosančić 8, Jovčić 7, Arsenić 7, N. Ilić 7, Kovačević 7 (Krstović, Petrović), Dinić 7, Špajder 7 (Piperin), Živanović 7.

KAMENI: Mitrović 7, Labuhar 7, Stančić 7 (Cvejić), Balaban 7, Dragaš 6, Stančić 6, Boškovoić 7, N. Marković 7 (Nikolić),  Šorak 8, Radojčić 6, Jovanović 6 (P. Marković 6).

Domaćini bili i bolji rival i nisu iskoristili joši nekoliko lepih šansi. Ipak zasluženo su slavili. Ali, goste je delilo samo pet minuta od pobede. Onda je na scenu stupio iskusni Milan Bosančić i sa dva efektna gola prepkrenuo rezultat.

D. Dragojević

Sremac - Srem 2:0 (2:0)

DEČ: Igralište Sremca, gledalaca 50, sudija Koka (Ašanja). Strelci: Milić i Ilić.Žuti kartoni: Bačevac (Sremac), S. Matić (Srem).

SREMAC: Palikuća, Žutić, Danilović, Nedeljković, Mijatović, Jurišić, G. Ludajić (M. Ludajić), M. Ilić,. Kresojević, Bačevac, Milić.

SREM: D. Bantić, Nakić, S. Ranković, Ranković, I. Bantić, Dević, F. Matić, S. Matić, Điraldić, Bajlović, Andrić, (A. Ranković).

Posle dužeg vremena gosti iz Sremskih Mihaljevaca ponovo su se uključili u opštinsku ligu. I dobro su igrali.

D. Jurišić

Brestač - Sloven 4:0 (3:0)

BRESTAČ: Igralište Brestača, gledalaca 50, sudija Berber (Pećinci). Strelci: Stojkovski u 10. i 26, Savić u 41. i Cvetković u 80. minutu.

BRESTAČ: Sretković, N. Sretković 7, Lozančić 7, Jokić 7, Stojkovski 9, Savić 7, Inajatović 8 (Balinović 8), Petaković 7, Svilar 7, M. Kovačević 7 (Cvetković 7), Belić 7.

SLOVEN: Nenadov 7, Kardaš 6, Jankov 6, Smiljanić7, Pejić 6, Nikolić 6, Gmizić 6, Tojaga 6, Simić 6, Pantelić 6, Vukin 6.

Domaćini mnogo kvalitetniji nisu dozvolili nikakvo iznenađenje.

D. Bracanović

KARLOVČIĆ: Lovac - Vitez 6:1, ŠIMANOVCI: Hajduk - Kameni 2:1, DEČ: Sremac - Srem 2:0 (2:0), BRESTAČ: Brestač - Sloven 4:0. Mladost iz Prhova je bila slobodna.

Opštinska liga Pećinci: Đoković dvostruki strelac

09.05.2018. 11:48 11:50