Međuopštinska liga Srem: Graničari spustili rampu

12.09.2018. 12:05 12:12
Izvor: Bikić Dol, foto: Privatna arhiva

Graničar (O) - Sloga (V) 1:0 (0:0)

OBREŽ: Stadion Graničara, gledalaca 150, sudija Banjanin (Morović). Strelac: Nikolić u 55. minutu. Žuti kartoni: Živanović, Nikolić, Čavić (Graničlar), Babić, Vučković (Sloga).

GRANIČAR: Samardžić 8, Nikolić 8, Čavić 8, Naumov 8, Živanović 8, Balaban 8, Gmizić 8, Mihajlović 8, Miličević 8 (Orlović 8), Lisulov 8, Lazić 8 (Jovanović 8).

SLOGA: Pečilj 7, Branković 7 Lasković 7, Bjelobrk 7, Jović 7, Vučković 7, Vukomanović 7, Dragičević 7, Cvijanović 7 (Nedić 7, Milanović 7), Ljubinković 7 (Babić 7).

Igrači Graničara nisu lako došli do očekivane pobede. Jednostavno domaćini su stvorili više šansi, ali gosti su organizovano branili svoj gol. I samo je Nikolić uspeo odbijenu loptu da  vrati u mrežu gostiju.

D. Orlović

Mladost (B) - Bikić Do 0:0

BUĐANOVCI: Stadion Mladosti, gledalaca 150, sudija Sudžum (Inđija).

MLADOST: Veljović 6, Simić 6, Obradov 6, Jovanović 6, Božičković 6, V. Jugović 6, Benežan 6, Lukić, Nikolić 6, Lilić 6, Bakić, Krivošić 6, Tešić 6, Gvoka 6.

BIKIĆ DO: Bratić 7, Tepšić 7, Kladušić 7, Momčilović 7, Aleksić 7, Pavić 7, Basrak 7, Krtinić 7, Jovičilić 7, M. Subić 7, Nedić, Radmanovac 7,. Bajrami 7, Dobrić 7. Jednostavno, podmlađeni Buđanovčani su smogli snage da pariraju gostima iz Bikić Dola. Domaćini su borbenom igrom stigli do remija.

S. Gavranović

Fruška gora - Krušedol 1:2 (0:2)

RUMA: Stadion Fruške gore, gledalaca 100, sudija Graovac (Ruma). Strelci: Mijajlović u 75. za Frušku goru, a Moravek u 22. i Erkanović u 25. minutu za Krušedol. Žuti kartoni: Gostojić, Pejić, Tešić (Krušedol). Crvenoi karton: Tuvedžić (Krušedol).

FRUŠKA GORA: Mandić 6, Matić 7, Trnić 7, Roknić 7, Mušicki 7 (Kolarević 6), Mijajlović 7, Anđelić 7, Tešić 6, Borović 7, Bežanović 7, Marković 7 (Božić 7).

KRUŠEDOL: Tuvedžić 8, Potkonjak 7, Jovanović 7, Pejić 7 (Marčetić), Milanov 7, Gostojić 7, Z. Klajić 7, Tešić 7, Erkanović 9, Maravek 8 (Radulović 7), Vukojević 7 (Kojić).

Igrači Krušedola u ovom meču iz dvekontre preko Moraveka i Erkanovića postigli su dva gola i pobedilli.

Iskusni sastav domaćina u drugom poluvremenu, imao je nekoliko lepih prilika, ali je golman Tuvedžić bio uvek na visini zadatka.

D. Čučin

Šumar - Hajduk (V) 0:2 (0:1)

OGAR: Stadion Šumara, gledalaca 150, sudija Stojković (Dobrinci). Strelci: Perić u 30. i Veteha u 89. minutu. Žuti kartoni: Đokić, Petković, Vračević (Šumar), Gavrilović (Hajduk).

ŠUMAR: Petković 6, Vračević 7, Đokić 7, Trumić 6, D. Vukić 7, Radanović 6 (Spasojević), M. Vukić 7, Miličević 7, Ćopić 7 (Gordić), Babić 7, Zujić 7.

HAJDUK: Mitrović 7, Petrović 7, Đorđević 7, Antunović 7, Hrčak 7, Gavrilović 7 (Stanković 7), Nježić 7, Perić 7, Marjanović 7, Radovanović 7, Veteha 8, Janković 8.

U Ogaru viđen je borben fudbal. Gosti su došli u vođstvo posle odlične kontre. Perić je bio na pravom mestu i lako je ugurao loptu u mrežu Petkovića. U samom finišu gosti su još jednom bili u kontri. Veteha je bio na pravom mestu.

M. Radojčić

Obilić - Napredak (Ž) 2:0 (1:0)

KUKUJEVCI: Igralište Obilića, gledalaca 100, sudija Mandić (Inđija). Strelci: A. Zec u 9. i Bertić u 59. minutu.

OBILIĆ: Medaović, Rudić, Ilibašić, Medić, Popović, Drobnjak, Blažanović, Bolić (Bertić), Meničanin, A. Zec (Stefanović), Radivojšić (M. Zec).

NAPREDAK: Krnić, Drobac, Vučetić, Trnić, Sekulić, A. Višnjić, Jovanović, Savić (Topić), S. Višnjić, Božić, B. Ristanović.

Bio je to zanimljiv i dopadljiv meč. Prava fudbalska predstava u kojoj domaći fudbaleri razgalili srca svoje verne navijače. Bili su dobri u toku cele utakmice. A. Zec je postigao gol s 17 metara. Bio je izvaredan i precizan šut. Bertić je iskoristio izvaredan centaršut i matirao golmana gostiju Krnića.

M. Bolić

Mitros - BSK 2:0 (0:0)

SREMSKA MITROVICA: Stadion  Mitrosa, gledalaca 150, sudija Manojlović (Sremska Mitrovica). Strelci: S. Simjanovski u 50. (iz penala) i Malinović u 86. minutu. Žuti kartoni: Vladisavljević, N. Stojanović (Mitros), T. Plemić, Ž. Đorić (BSK).

MITROS: Mršić 7, Mataruga 8, N. Stojanović 7, Vladisavljević 7, Panić 8, Aćimović 7 (Vukotić 7), Malinović 8, Karolić 7 (V. Simjanovski 7), Grbić 8, Plavšić 8, S. Simjanovski 8 (S.Stojanović 8).

BSK: Teodorović 7, T.Plemić 7, Mrvičin 7, M. Laketić 7, Ž. Đorić 7, D. Plemić 7 (Vitorović), A. Plemić 7, Mitrović 7, Ivković 7 (Lukić 6), B. Ćirić 7, Ž. Ćirić 7.

Gosti iz Bešenova bili su opasni rival i u prvom poluvremenu i u drugom poluvremenu, ali iskusni mesari nisu dozvoli  nikakvo iznenađenje. Bila je to više rutinska pobeda. Čekali su da gosti pogreše. I tako je to i bilo. Dve greške gostiju jednom iz penala, a drugi put iz igre bilo je dosta za zasluženu pobedu. Mesari su mogli voditi već u prvoj minutu. Ali, Aćimovićev šut sa bele tačke golman gostiju Teodorović je odbranio.

R. Petković

Fruškogorac - Sloga (Č) 2:1 (0:1)

MANĐELOS: Igralište Fruškogorca, gledalaca 50, sudija Dujić (Sremska Mitrovica). Strelci: Gajić i Krstić za Fruškogorac, Slavko Kekić za Slogu.

FRUŠKOGORAC: M. Trnić 7, M. Krstić 7, Andrej Mladenović 7, Baraksadić 7, I. Đorić 7, S. Kusić 7, M. Gajić 7, N. Trnić 7, Đ. Krstić 7 (Nedić), Gajić 7, Đukić 7.

SLOGA: Zeljković 6, Cvjetić 7, Topić 6, Slobodan Kekić 7 (Pejaković), Arambašić 7, Zec 6, Slavko Kekić 6, M. Kekić 7, Sekulić 7, Bogosavljević 6, Gojković 6 (Miljenović).

Rutinska pobeda domaćina nad nespremnim gostima iz Čalme, koji su ipak vodili u prvom poluvremenu. Mogli su domaćini slaviti još ubedljivije da su bili malo precizniji pred golom golmana Zeljkovića.

V. Cvjetić

Zeka Buljubaša - Donji Srem 1:2 (1:0)

RAVNJE: Igralište Slobode, gledalaca 100, sudija Koldžić (Nikinci). Strelci: Vitas u 6. za Zeku Buljubašu, Marković u 59. i Ljubojević u 80. minutu za Donji Srem. Žuti kartoni: Jovanović, M. Begović, Nikolić, Galetić, S. Belić (Zeka Buljubaša), Perišić, Beronja, Stojiljković (Donji Srem).

ZEKA BULJUBAŠA: Jeftić 7, Pavlović 7, M. Begović 8,  S. Belić 9, Jovanović 9, Tojić 9, M. Martinović 9,  Nikolić 9 (D. Martinović), Vitas 8, Turudić 9 (Galetić), Stanković 9.

DONJI SREM: Jelača 7, Velikić 8, Radivojević 8, Nović 8, Stojiljković 7 (Perišić), Ljubojević 8, Beronja 8, Radovanović 8 (Ristivojević), Marković 9, Štetić 9 (Mitrović 7).

Ž. Relić

BUĐANOVCI: Mladost - Bikić Do 0:0, RUMA: Fruška gora - Krušedol 1:2, OGAR: Šumar - Hajduk (V) 0:2, KUKUJEVCI: Obilić - Napredak (Ž) 2:0, SREMSKA MITROVICA: Mitros - BSK 2:0, MANĐELOS: Fruškogorac - Sloga (Č) 2:1, RAVNJE: Zeka Buljubaša - Donji Srem 1:2, OBREŽ: Graničar - Sloga (V) 1:0.

1. Graničar (O)        4        4      0      0      13:2  12

2. Donji Srem          4      4      0      0      12:3  12

3. Hajduk (V)             4      3      0      1      5:2    9

4. Sloga (V)             4      2      1      1      8:4    7

5. Obilić                4      2      1      1      6:3    7

6. Šumar                  4      2      1      1      5:4    7

7. Bikić Do             4      2      1      1      5:4    7

8. Krušedol           4      2      0      2      5:4    6