Pančevačka liga: Raspoloženi Obradović

29.08.2018. 08:57 09:00
Izvor: Dnevnik.rs

​​​​​​​Vojvodina (C) – Partizan (U)  0:2 (0:1)

IVANOVO:  Igralište Vojvodine, gledalaca: 100. Sudija:Cvitak (Pančevo). Strelac: Obradović u 10. i 69. minutu.

VOJVODINA: Šarac 6, Kocević 7, Kastratović 6, Ostojić 6, Nikolić 6, Stajić 7, Aleksić 7, Novakov 7 (Đerfi -), Milić 6 (Vasić 6), Atanaskov 7, Mitrevski 6 (Latovljev -).

PARTIZAN: Todorović 7, Tanasić 7, Đorđević 6, Nuridini 6 (Pandurević -), Pobra 6 (Janković 6), Nikolin 6 (Banjaš 6), Radosavljev 7, Vojnov 7, Kolak 7, Obradović 7, Milivojev 7.

Gosti iz Uljme preko raspoloženog dvostrukog strelca Obradovića osvojili su tri boda. U prvih 45 minuta igre vodila se ravnopravna igra u kojoj su gosti poveli posle kontre preko Obradovića.

Domaći tim imao je nekoliko poluprilika, ali je odbrana gostiju delovala sigurno da bi Obradović svojim drugim golom obezbedio pobedu svom timu.

B. St.

Jedinstvo (Vl) - Radnički (B) 3:2 (2:1)

VLAJKOVAC: Igralište  Jedinstvo, gledalaca 100. Sudija: Sarka (Pančevo). Strelci  Ćurguz u 8. (autogol), Kalin u 30. (iz penala), Angelovski u 71.za Jedinstvo, a Starčević u 44. i 79. (iz penala) minutu za Radnički.

JEDINSTVO: Radivojev 7, Popov 6 (Angelovski 7), Rakitovan 7, Moskić 7, Milentijević 6 (Živanov 7), Balog 7, Đurđević 7, Birđan 7, Rošulj 6, Kalin 7, Stanojlović 6 (Konstadinović 7).

RADNIČKI: Labus 7, Lazin 6, Radojev 7, Veselinović 6 (Knežević 6), Ćurguz 6, Jovanović 6, Starčević 7, Đogo 6, Milovanov 6 (Stojković 6), Dobrić 7, Cukić 7.

Fudbaleri domaćeg tima uspeli su da osvoje tri boda protiv gostiju iz Barande koji su bili ravnopravan rival tokom celog susreta. Gostujući igrač Ćurguz posle slabe reakcije zatresao je svoju mrežu, a Kalin iz penala domaćinu obezbedio prednost. U poslednjem minutu prvog poluvremena Starčević je smanjio rezultat i otvorio nadu svom timu da može do boda.

Ulaskom Angelovskog domaći tim je bio opasniji i posle brze akcije Angelovski je postigao pogodak za mirniju završnicu. Desetak minuta pre kraja gosti su preko Starčevića iz penala smanjili prednost, ali nisu uspeli više od toga.

B. St.

Dolina - Jedinstvo Stević  3:1 (2:0)

PADINA: Igralište Doline, gledalaca: 200. Sudija: Mijailović (Vršac). Strelci: Ilić u 15, Đorić u 45, Kelečević u 67. (iz penala) za Dolinu, a Mitić (autogol) u 88. minuti za Jedinstvo Stević.

DOLINA: Bujaković 7, Stojisavljević 7, Kutalek 6, Matulja 6 (Babuhna -), Čižik 7, Kelečević 8, Đorić 7 (Paul 7), Zemen 6, Ilić 7 (Plvan -), Popović 7, Mitić 7.

JEDINSTVO STEVIĆ: Čučak 7,  Tufegyić 6 (Brković), Momčilović 6, Jaćimovski 7, Nestorovski 6, I. Pešovski 7, P. Okuka 7,  Ilić 6, Trajčevski 6 (Ajrulaj 6), S. Pešovski  7, Krstevski 6 (Balnožan 6).

Od prvog minuta domaći fudbaleri diktirali su tempo i poveli golom Ilića, da bi u samoj završnici prvog poluvremena Đorić udvostručio prednost Padinaca.

Gosti iz Kačareva imali su svoj period dobre igre, ali bez pogotka u mreži Bujakovića. U drugom poluvremenu još jedan pogodak domaćina strelac je bio Kelečević iz penala, da bi dva minuta pre kraja Mitić autogolom ublažio poraz gostiju.

B. St.

Jedinstvo (V) - Radnički (B) 3:2, Strela - Dunav 5:2, Vojvodina (C) - Partizan (U) 0:2, Vulturul - Jugoslavija 4:3, Dolina - Jedinstvo Stević 3:1, Vojvodina (S) - Borac (St) 1:4, Crvena zvezda - Partizan (G) 0:0, Polet - Potporanj 0:3, Sloga (BNS) - Spartak 1:0.

1. Potporanj             2      2      0      0      7:0    6

2. Borac (St)            2      2      0      0      6:2    6

3. Partizan (U)         2      2      0      0      5:1    6

4. Partizan (G)          2      1      1      0      12:0  4

5. Jedinstvo (V)         2      1      1      0      4:3    4

6. Sloga (BNS)          2      1      1      0      2:1    4

7. Spartak                 2      1      0      1      5:2    3

8. J. Stević               2      1      0      1      6:5    3