Gradska liga Novi Sad: Komšijski derbi Vilovčanima

10.04.2018. 10:54 10:56
Izvor: Dnevnik.rs

​​​​​​​Obilić - Titel 3:1 (1:0)

VILOVO: Igralište Obilića; gledalaca 150; sudija Krekić (Mošorin). strelci: Milutinov u 14. Aleksandar Panić u 49. i Ilija Panić u  59. za Obilić, a Hucki u 64.minutu za Titel.

OBILIĆ: Petković 7, Dobrić /, Milovan Panić 7, Milanović 7, Miladinović 7, Ilija Panić 7, Dragiša Panić 7, Aleksandar Panić 7 (Ilić), Tošić 6 (Đurić), Pavlov 6, Milutinov 6, (Stojanović)

TITEL: Đuričić 6, Anđelković 5 (Mladenović), Petković 6, J. Karataševski 6, Fodor 6, Paunić 6, Babić 6, Pavković 6 (N. Karataševski), Ločki 6, Hucki 7, Ilić 6 (Stojanović)

U komšijskom susretu gledali smo lepu i fer igru na obe strane u kojoj su domaći za nijansu bili bolji i uspešniji na i zasluženo trijumfovali. Već u ranoj fazi susreta Milutinov je doveo svoj tim u vođstvo od 1:0. U nastavku domaćini su još dva puta savladali golmana gostujućeg tima.,a kapiten Titela Miroslav Hucki je ublažio poraz.

Ž. M.

Čenej - Miletić 1:3 (1:0)

ČENEJ: Igralište Čeneja, gledalaca 100, sudija: Vukmanović (Veternik), strelci: Jaćimovski u 20. za Čenej, a Đurić u 75. Kalaković u 80. (iz penala) i Dob. Trivunović u 89. minutu za Miletić. Žuti kartoni: Brzak, Lukić (Čenej).

ČENEJ:  Kostić, Ćurčić, Jaćimovski, Prole, Vilotijević (Arsić), Lukić, Stojković (Rogić), Maletić (Krstić), Milošev, Brzak, Dragin.

MILETIĆ: Lišić, Do, Trivunović, Rogić (Prugić), Đurić, Dej. Trivunović, Banjac (Požarev), Kolaković, Pavkov, Mračajac, Babić, Subotin.

Dok su imali snage domaći su gospodarili terenom. Drugi deo pripao je znatno pripremljenijoj ekipi iz Mošorina.

M. Po.

Centar - Borac 0:2 (0:1)

KISAČ: Igralište Tatre, gledalaca 100, sudija: Arsić (Novi Sad), stgrelci: Mesaroš u 25. i Miladinović u 90. minutu. Žuti kartoni: Ćupić, Šaponja (Centar), Mihajlović, Roganović, Jurković (Borac).

CENTAR: Matić 6, Jovanović 6 (Markov), Šaponja 7, Erbez 6, Ćupić 6, Milić 6, Mušicki 6, Ponjević 6, Čalija 5, Kozarski 6, Čelić 6 (Petković 6).

BORAC: Bjelić 8, Vukmirović 7 (Miljković), Roganović 7, Rapić 7, Perić 7, Mihajlović 7, Mesaroš 8, Jovanović 7 (Novaković), Jurković 7, Dražić 7, Nedeljković 7 (Miladinović 7).

Ekipa Centra imala je terensku inicijativu, stvarala prilike, a gosti iz Rakovca postizali su golove.

M. Po.

Centar - Borac 0:2, Dinamo - Susek 0:1, Hajduk - Moskva 1:1, Obilić - Titel 3:1, Bačka - Železničar 1:3, Čenej - Miletić 1:3. Slobodan je bio Fruškogorac.

1. Fruškog.       13     10     2      1      46:9  32

2. Obilić         14     10     1      3      29:9  31

3. Miletić       13     9      3      1      42:10        30

4. Borac           14     9      2      3      33:13        29

5. Bačka             14     7      4      3      37:18        25

6. Železničar   14     7      2      5      28:15        23

7. Centar           14     6      3      5      25:19        21

8. Moskva           14     6      3      5      20:18        21