Superliga: Vojvodina-Mačva 1:1 (0:0)

24.02.2018. 14:16 16:54
Izvor: Jelena Grlić

NOVI SAD: U 24. kolu Superlige Srbije Mačva i Vojvodina odigrali su utakmicu bez pobednika 1:1 (0:0).

Kraj odlične utakmice u kojoj su oba rivala po teškom terenu pružili odličnu partiju.

90 3‘ Trener Vojvodine Ilija Stolica je poslat od strane sudije van stadiona zbog prigovora. Utakmica je produžena dve minute.

88‘ 1:1 Arsić je pogodio rašlje gola Mačve. Prebacio je zid, prelep gol Lazara Arsića.

87‘ Jovančić je srušen od Milinkovića na oko 25 metara od gola.

84‘ 1:0, Matić je strelac za Mačvu. Arsenijević je ponovo prošao sa desne strane i ubacio loptu pred gol Vojvodine, napadač Mačve ju je primio, prevario svoh čuvara i zakucao pod prečku, Rockov je bio nemoćan.

80‘ Adamović je tukao glavom sa oko šest metara od gola preko prečke posle centaršuta Arsenijevića.

78‘ Kalezić je ušao u igru umesto Mihajlovića kod Vojvodine.

76‘ Pejović je dobio žuti karton zbog starta na Ezeiju

75‘ Adamović je šutirao slabo u Rockova sa oko 16 metara od gola.

71‘ Arsić je dobio žuti karton kod Vojvodine zbog prigovora.

68‘ Arsenijević je imao priliku posle centaršuta Jevtića, koji je primio loptu umestu da je šutirao iz prve i Vojvodina se uspešno odbranila

65‘ Arsić je šutirao iz šesnaesterca pored stative gola Mačve.

58‘ Gavrić je šutirao sa dvadesetak metara iskosa sa desne strane ali je Rockov bio na mestu.

56‘ Jovančić (Vojvodina) je dobio žuti karton zbog starta. Utakmica izjednačena, bez prilike za gol, ali obe ekipe se trude po teškom terenu.

46‘  Eze je ušao umesto Subotića a Saničanin umesto Zličića kod Vojvodine.

Počelo je drugo poluvreme...

Prvo poluvreme je završeno bez golova. Odigrano je dinamičnih 45 minuta i obe ekipe su imale ozbiljne prilike da promene rezultat. Ipak, najznačajniji momenat u provom poluvremenu je onaj kada je Antić morao da napusti teren zbog crvenog kartona.

45` Gavrić je imao sjajnu priliku da donese prednost Mačvi. Ipak, njegov šut glavom je blokirao Vukasović.

39` Očajan šut Milinkovića. On je sa preko 20 metara poslao loptu visoko preko gola Emila Rockova.

35` Posle kornera, ponovo šutira Matić, ali je Rockov opet na mestu. Očigledno da je Mačva preuzela inicijativu posle crvenog kartona za Antića.

34` Dobra šansa za Mačvu. Posle kontre Matić šutira u levi dolji ugao gola, ali je Rockov dobro reagova.

29` CRVENI KARTON za Antića koji je laktom u skoku udario u potiljak Gavrića u želji da mu se revanšira za prethodni prekršaj. Vojvodina, dakle, do kraja meča sa igračem manje.

28` Žuti karton za Gavrića nakon prekršaja nad Antićem u skoku.

27` Opet Bojan Matić. Dobija loptu na u šesnaestercu Vojvodine i putira iz okreta. Lopta se odbija od odbrane Vojvodine.

25` Stefan Mihajlović dobija žuti karton. On je odgurnuo rukama Pejovića koji je prethodno nad njim napravio prekršaj.

20` Lazar Arsić šutira desnom, slabijom nogom i lopta odlazi daleko od gola Mačve.

18` Bojan Matić je ponovo imao priliku da postigne gol za Mačvu koja je imala polukontru. Matić je šutirao sa oko 15 metara, ali je Rockov uspeo da savlada loptu.

12` Kakav šut Vukasovića sa preko 25 metara. Loptu je poslao pravo u rašlje ali se paradom istakao golman Filipović.

10` Sjajna šansa za Lazara Arsića koji je jako šutirao i pogodio stativu. Mačva odmah uzvraća iz polukontre, ali je Matić bio neprecizan. Ipak, Vojvodina ima više razloga da žali za propuštenom prilikom.

8` Subotić je imao šansu. Sa 20-tak metara šutirao je ali neprecizno. Lopta je otišla metar pored gola Mačve.

3` Za sada još nema ozbiljnih prilika. Igra se uglavnom na sredini terena.

Sastavi:

Mačva: 1 Filipović (G), 7 Arsenijević, 2 Gavrić, 33 Gemović, 4 Ivić, 6 Jevtić, 44 Lazarević,9 Matić, 10 Milinković, 2 Pejović, 19 Ristivojević

Vojvodina: 1 Rockov (G), 20 Antić, 10 Arsić, 29 Jovančić, 14 Lakićević, 99 Mihajlović, 77 Putinčanin, 66 Radovanović, 18 Subotić, 23 Vukasović, 8 Zličić