Opštinska liga Inđija – Stara Pazova: Pazarski srušio lidera

25.10.2017. 10:42 10:44

Radnički Sremski vitezovi - Krušedol 1:0 (0:0)

IRIG: Igralište Radničkog, gledalaca 100, sudija Šljepica (Novi Banovci).Strelac: Pazarski u 90. minutu. Žuti kartoni: Đokanović (Radnički), Milanov, Radulović, Georgijev (Krušedol).

RADNIČKI SREMSKI VITEZOVI: Malešev, Košprdić, Bakić (Bikić), Đokanović (Janjić), Tagliavia, Pazarski, Anđić, Borojević, Šević, Kerleta, Stanković (Mitrović).

KRUŠEDOL: Tuveyić, Klaić (Radulović), Georgijev, Krunić, Plećaš (Višnjić), Milanov, Todorović, K. Garić, Vukojević, Erkanović, Georgijević.

Irižani, su teško došli do pobede, mada je ona mogla biti i ubedljivija, da su domaći strelci bili malo spretniji. Pazarski je postigao gol, posle divne akcije, prvi, put su gosti, spasli posle izvrsnog nabacivanja, ali odbojenu loptu je prihvatio Pazarski i samo vratio u mrežu gostiju.

I. Tagliavia

Car Uroš - Planinac 1:6 (0:4)

JAZAK: Igralište Car Uroša, gledalaca 50, sudija Vasić (Irig). Strelci: Đ.Rodić u 61.za Car Uroš, Grubović u 13. i 32, Brkić u 25, Pavićević u 42, Grujić u 66. i M. Ćirić u 80. za Planinac. Žuti kartoni: L. Bojić, Babnik, R. Rodić (Car Uroš), Grubović, Pavićević, Grujić (Planinac).

CAR UROŠ: Pardovicki 8, I. Antonijević 7, Babnik 6 (Đ. Rodić 7), L. Bojić 7, F. Antonijević 6, Bugarski 6, Pokrajac 7, N. Vranješević 8, Brečko 7, Grujić 9, R. Rodić 9.

PLANINAC: Kizić 8, Vasiljević 8, Živančević 9, S. Ćirić 7 (Grujić), Omaljev 8, Pavićević 7, Ilić 7, Grubović 9 (Miškulin 8), M. Ćirić 8 (Avramović 7), Putica 7 (D. Ćirić 8), Brkić 8.

U fer igri, konačan rezultat realan. Gosti su odigrali odlično prvi deo utakmice, a domaćini su bili malo bolji rival u nastavku.

P. Mihajlović

Sloga (K) - Sloga (M) 2:1 (1:0)

KRNJEŠEVCI: Igralište Sloge, gledalaca 100, sudija Gagić (Nova Pazova). Strelci: Jezdić u 30. i 54. za domaće, Višnjić u 65. minutu za goste. Žuti kartoni: Despić (domaći), Radošević, Bogunović (gosti).

SLOGA (K): Trifunović 6, Milovanović 6, M. Simonović 7, Marčetić 7, Jovanović 7 (Džaferović 6), Lešić 6, Despić 6, Belić 7, Kotolenko 8, Ignjatović 7, Jezdić 8.

SLOGA (M): Perić 7, Klinko 7, Varićak 6, Belanović 5 (Kusić 7), Radošević 7, Tatić 6, Jovanović 7, Ratković 6, Višnjić 6 (Milin 6), Milošević 76 (Milivojević 6), Bogunović 7.

Gosti, su se više branili, nego što su napadali, a domaćini, propustili, priliku, da pored dva postignuta gola, postignu bar još toliko. Za toliko su bili bolji od rivala.

U 68. minuitu Višnjić je sa penala loptom pogodio u prečku. A, Kotoloneko, je pripremio oba gola Jezdiću.

D. Trifunović

Dunav - ČSK 3:0 (1:0)

NOVI SLANKAMEN: Stadion Dunava, gledalaca 100, sudija Radojčić (Inđija). Strelci: Kitić u 36. i 75. i U. Milešević u 50. minutu. Žuti kartoni: Gradić, Drača (Dunav), Jokić, Radovanović (ČSK). Crveni kartoni: Surdučki (Dunav), P. Subotin (ČSK).

DUNAV: Tarbuk, Mrđa (Kovanić), Tošković, Kitić, Radulović (Drača), Najdanović, Ninić, Srjemac, Gradić (Rukavina), Surdučki, U. Milišević.

ČSK: Vojnović, Milić, Knežević, Mirčevski, Dušan Dimić, Dragičević, P. Subotin, Radovanović (I. Mirković), Mitrović, Stamenković, Jokić.

U dinamičnoj i borbenoj utakmici, domaćini su bili bolji rival u toku cele utakmice.

A, nisu uspeli da realizuju mnoštvo povoljnih šansi.A, od favorizovanih gostiju ništa, ni od igre, ni od golova. Kitić je doneo Dunav u vođstvo posle gužve, prosto, je ugurao loptu, u protivničku mrežu.

U. Milešević, je propisno izmešao gostujuću odbranu, a, onda preciznim šutem matirao visokog golmana Vojnovića. A, Kitić, je bio vrsni strelac, još jednom iz slobodnog udarca s 18 metara.

B. Vujaklija

Fruškogorac - Borac (J) 2:1 (1:0)

KRČEDIN: Stadion Fruškogorca, gledalaca 50, sudija Mijić (Inđija). Strelci: Dobić u 5. i D.  Vučić u 52. za Fruškogorac, Kovačević u 53. minutu za Borac. Žuti kartoni: Petković, Čortan (Fruškogorac), Novaković (Borac).

FRUŠKOGORAC: Jelovac (Ranitović), Krneta, Petković, Čortan, Zekić, Bogunović, Dobić, D. Vučić, Trtica, Filipović, Livaja.

BORAC: Majkić, Dimitrijević, Aljić, Novaković (Kovačević), Radulović, Narandžić, Mraović, Nestorović, Jezičić (Srjemac), Živanović, Trbojević (Petrović).

Krčedinci, zaslužili, pobedu u derbiju začelja. Više, su želeli, da trijumfuju i to je odlučilo pobedn ika.

S. Ranitović

JAZAK: Car Uroš - Planinac 1:6, KRČEDIN: Fruškogorac - Borac (J) 2:1, KRNJEŠEVCI: Sloga - Sloga (M) 2:1, NOVI SLANKAMEN: Dunav - ČSK 3:0, IRIG: Radnički Sremski vitezovi - Krušedol 1:0.

1. Krušedol          8      5      2      1      26:10        17

2. Radnički SV     8      4      4      0      18:7  16

3. ČSK                   7      5      1      1      16:7  16

4. Dunav                8      3      3      2      14:10        12

5. Sloga (M)         8      4      0      4      15:13        12

6. Sloga (K)          8      3      3      2      12:12        12

7. Planinac         8      2      2      4      14:19        8

8. Car Uroš         7      1      1      5      6:20  4