Opštinska liga Šid: Bikićani slave prvo mesto

31.05.2017. 12:38 12:42

BIKIĆ DO: I pored, toga, što su gosti, igrali dosta dobro, iskusni domaćini, iz svojih 25 šansi, postižu, samo,  devet golova, što je bilo dovoljno za očekivanu i zasluženu pobedu.

OFK Bikić - Omladinac (B) 9:0 (6:0)

BIKIĆ DO: Igralište OFK Bikića, gledalaca 150, sudija Mačok (Erdevik). Strelci: Vranov u 4, Basrak u 14. Kosanović u 27, 39, 80. i 87, Dobrić u 28, Đorđević u 44. i Radmanovac u 75. minutu. Žuti kartoni: Smajić, Dujaković, Pavlović (Omladinac).

OFK BIKIĆ: Bugarski 8, Tepšić 8, Vranov 8, Kladušić 8, Basrak 8, Solaković 8, Radivojšić 7, Kosanović 9 (Radmanovac 8), Kurbalija 8 (Jovičilić 7, Mrvaljević 7), Đorđević 8,Dobrić 8.

OMLADINAC: Pavlović 7, Lazić 7, Tomić 7 (Malivuk 6), Mijatović 7, Stojić 7, Smajić 7, Ž. Malešević 6, Vejinović 6, Dujaković 6, Vićentić 7 (Andrić 6), Božić 6 (Malivuk 6).

Tako, su domaćini, kolo pre kraja prvenstva postali prvaci lige. I od jeseni, će igrati viši rang.

A, bilo je svega. Dobrih akcija, Kosanović je postigao četiri gola, a golman gostiju Goja Pavlović, je kod rezultata 6:0 za domaćine, hteo napustiti, svoj gol. Nastala su ubeđivanja, domaćih igrača, oba rukovostva, svih gledalaca, i on je ostao da čuva svoju mrežu do kraja meča.

I netreba zaboraviti i to da je Omladinac, jesenas u Batrovcima, naneo domaćinima težak poraz od 4:1.

D. Hnatko

Napredak - Jedinstvo (LJ) 3:3 (0:3)

VAŠICA: Igralište Napretka, gledalaca 100, sudija Tadić  (Sot). Strelci: A. Mladenović u 78, Novaković u 83. i Krtinić u 90. za Napredak, a Sremčić u 17. i D. Ruman u 28. i 45. minuutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: Novaković, Milekić (Napredak), Ramić (Jedinstvo). Crveni kartoni: B. Mladenović (Napredak), Laćarac (Jedinstvo).

NAPREDAK: Jastrebić 8, Dobrojević 7,  Adamec 7, B.  Mladenović 7, Milekić 7, Krtinić 8, B. Novaković 7 (A. Mladenović 7), Ivković 7 (Starovlah), Mijatović 7, Veinović 7, Brdar 7.

JEDINSTVO: Živanović 7, Šili 7, Zečević 7, Laćarac 7, Toman 7, Punoš 8, Skelja 7, D. Ruman 7, Ramić 7, Sremčić 7, Širadović 7.

Fudbaleri Jedinstva, u malom derbiju kola, prvo poluvreme rešili su u svoju korist sa 3:0, ali to, nije odlučilo pobednika. U nastavku, domaćini, su smogli snage, da izjednače, i to u samom finišu.

P. Petrović

Sinđelić - Jednota 3:0 (2:0)

GIBARAC: Igralište Sinđelića, gledalaca 100, sudija Avramović (Molovin). Strelci: Šarac u 28, Vezirović u 29. i Hančovski u 83. minutu.

SINĐELIĆ: Medaković 7, Geordini 7, Todorović 7, Vudrak 7, Hančovski 7 (Damjanović 7), Drenovac 7, Šarac 7, Vezirović 7 (Stojanović 7), Gubić 7 (Španović 7), Mladen Savić 7, Uglješić 7.

JEDNOTA: Vlaisavljević 7, Danilović 7, Milanović 7 , Janković 7, Jovanović 7, Trlajić 7 (Ostojić), Milutinović 7, Prodanović 6 (Rukavina 7), Ćosić 6, Marčetić 7, Milutinović 7 (Milanković).

Domaćini, nisu teško, došli, do zaslužene pobede. Igralili su onoliko koliko im je trebalo za sigurnu pobedu. Inače, igrao se dobar fudbal na obe strane. A, gledaoci su mogli da vide još niz lepih akcija i šansi na obe strane.

V. Miletić

Graničar - OFK Bingula 3:1 (1:0)

JAMENA: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Mirjana Uglješić (Berkasovo).Strelci: Zarić u 38, Gojić u 70. i Rikić u 80. za Graničar, a Kramar u 56. minutu za OFK Bingulu. Žuti kartoni: D. Jović, N.Timarac (Graničar).

GRANIČAR: Bogdan Cvijanović, D. Jović, Z. Jović, Stević, Grozdanić (Ilić), Vekić, Rikić, N. Timarac, Gojić, Zarić, Milovanović (G. Timarac).

OFK BINGULA: Panić, Volić, Palić, Jeličić, J. Rajić, Šućak, Pajić, N. Popović, Pap, Kljajić (Matijević), Kramar.

Domaćini, su neočekivano, lako dobili, jesenjeg prvaka lige. Gosti, iz Bingule, nisu ni blizu igrali, kao što su igrali, u jesenjem elu.Jednostavno, domaćini, su mogli slaviti i ubedljivije.

N. Timarac

IBARAC: Sinđelić - Jednota 3:0, VAŠICA: Napredak - Jedinstvo (LJ) 3:3, BAČINCI: OFK Bačinci - Borac (I) 3:0 (gosti nisu doputovali), BIKIĆ DO: OFK Bikić - Omladinac (B) 9:0, JAMENA: Graničar - OFK Bingula 3:1.Sremac iz Berkasova  je bio slobodan.

1.  Bikić            20     16     1      3      70:22        49

2. Bačinci        19     13     1      5      62:29        40

3. Bingula         19     13     1      5      41:18        40

4. Sinđelić      19     12     3      4      49:22        39

5. Napredak       19     11     2      6      56:30        35

6. Jedins. (LJ)   19     9      1      9      46:51        28

7. Jednota           19     7      2      10     47:52        23

8. Omlad. (B)     19     5      1      13     25:70        16