Samo u biznis klasi sve radilo „kao sat“
„Tehnički“ problemi DRAMA U AVIONU ER INDIJE Od 12 toaleta, tokom leta se zapušilo čak 11! Putnici nakon DESETAK SATI LETA vraćeni na aerodrom u Čikagu
NJU DELHI: Avion kompanije ''Er Indija'' na letu od Čikaga do Nju Delhija vratio se posle desetak sati provedenih u vazduhu pošto se većina toaleta u letelici zapušila i nije funkcionisala, prenose danas lokalni mediji.
Kompanija je saopštila da je avion vraćen zbog tehničkog problema, dodajući da je putnicima po povratku u SAD obezbeđen smeštaj, preneo je Hindustan tajms.
Od ukupno 12 toaleta u avionu, njih 11 se zapušilo tokom leta koji traje 14 sati.
Samo jedan toalet u biznis klasi mogao je da se koristi u avionu sa oko 300 putnika.
Nakon što se to dogodilo, avio-kompanija je odlučila da se avion vrati na međunarodni aerodrom ''O’Her'' u Čikagu.
Iz kompanije je takođe saopšteno da je putnicima refundirana vrednost avio-karte, kao i da su obezbeđeni alternativni aranžmani za njihov prevoz do krajnje destinacije.