SUBOTIČKA LIGA: Feketićani prikočili lidera

28.05.2024. 13:08 13:10
Izvor: pixabay.com

Utakmicu obeležio je stasiti fudbaler domaće ekipe Miloš Macković, postigavši dva gola.

Jadran - Iskra 2:2 (0:0)

FEKETIĆ:  Igralište Jadrana, gledalaca:  300, sudija:  B. Vukanović (Subotica), strelci:  Bobić u  61. i Matković u 90. za Jadran, a Matković(autogol) u 53. i Damjan Gubaš (iz jedanaesterca) u 84. minutu za Iskru, žuti kartoni:  D. Žmukić (Jadran), a Gadžić, Bodonji, N.Nađ (Iskra).

JADRAN:  V.Đorđević, Bobić(Čeke), Laban, N. Martinović (D. Žmukić), B. Žmukić (Glendža), Spremo (Miranović), Vukotić, Radulović, Balac, Matković, M. Martinović.

ISKRA: M. Stupar, M. Sekulić, L. Milovanović, Serdar, M. Malacko (Nedeljković), Komazec (N. Nađ), Maćiženski, Bodonji, Damjan Gubaš, Gadžić, D. Janković(Mihnjak).

Prvo, pogodio je mrežu svog tima, a u finišu meča, uskratio je lidera iz Kucure za dva boda. Postavio je konačan rezultat, a to je i najrealniji epilog.

Đ. Št.

Tomislavci - Napredak 3:0 (1:0)

TOMISLAVCI: Itralište Tomislavci, gledalaca 200, sudija: Gardašević (Bačka Topola), strelci: Milovanović u 43. Nedić u 51. Krvavac u 77.minutu.

TOMISLAVCI: Unhaus 7, Doslov 7 (Barna 7), Nedić 8 (Kuveljić 6,5), Đumić 7, Duljaji 7, Milovanović 8 (Bogić 6,5), Pjevač 7 (Krvavac 7), Novaković 7, Vokić 7, Sivčević 7, Šarić 7 (Bilbija 6,5).

NAPREDAK: Polić 6, Kukut 6, Perić 6, Ciganović 6, Kozomora 7, Hodonicki 6, LJ. Živković 7, B. Živković 7, L. Hodicki 7, Starčev 6,5 (Ćurčić 6), Buzađin 7.

Fudbaleri Tomislavaca su odigralidobru utakmicu i pobedili. . Najbolji je igrač bio Nedo Nedić koji je sve rešio.  Milovanović je dva minuta pre kraja prvog dela doneo vođstvo domaćinima.

U drugom delu još bolja igra Tomislavaca kada su postigli još dva gola preko Nedića i Krvavca.

S. Stojiljković

Tabela i rezultati:

Jadran - Iskra 2:2, Budućnost - Njegoš 2:3, Jedinstvo - Tavankut 0:1, Tomislavci - Napredak 3:0, Senta - AFK 1:2, Vinogradar - Udarnik 0:0, Srbobran - Sutjeska 3:0, Čoka - Proleter 1:3.