overcast clouds
11°C
28.03.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

КРВ СЕ И ДАЉЕ НАЛАЗИ НА УЛИЦИ Ово је место где је Нусрет крвнички убијен, након чега је његово тело бачено у бунар (ФОТО)

10.02.2024. 19:19 19:23
Пише:
Фото: РИНА

СЈЕНИЦА: Потрага за несталим Нусретом Дестовићем завршила се трагично, јер су ватрогасци из бунара извукли његово тело, чиме су најцрње слутње потврђене.

Према првим информацијама са терена, младић је прво претучен услед чега је преминуо, а касније бачен у бунар. За ово дело сумња се да га је учинио Нусретов рођак који је у бекству.

- До нас долазе многе приче, а шта је истина знају само они. Ми смо чули да се са својим рођаком посвађао код пумпе, јер му Нусрет био у љубавној вези са његовом женом. Након вербалне свађе, уследио је физички обрачун где је Нусрета изударао мотком те је он преминуо. Потом је, како се претпоставља, тело убацио у ауто, одвезао до села и бацио у бунар. Сумња се да је поцинилац већ побегао у Немачку. Жена је на саслушању у полицији, каже за РИНУ извор упознат са случајем.

На месту где је дошло до физичког обрачуна на пумпи у селу Карајукића бунари, и даље су видљиви трагови крви која по свему судећи припада несрећном Нусрету.

Рина

Пише:
Пошаљите коментар