light rain
15°C
18.04.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

Упозорење РХМЗ: У уторак локални пљускови и грмљавина

24.08.2020. 10:45 10:46
Пише:
Фото: Pixabay.com

БЕОГРАД: Републички хидрометеоролошки завод упозорио је да се сутра у Србији очекују локално јаки пљускови и грмљавина са количином падавина већом од 20 милиметара, углавном у источним и југоисточним деловима.

Сутра ће у Србији бити променљиво облачно и свежије, местимично с кишом, пљусковима и грмљавином.

Понегде се очекују непогоде са јаким пљуском и грмљавином. После подне на северозападу а у току ноћи и у осталим крајевима ће се разведрити.

Ветар ће бити умерен, западни северозападни. Најнижа температура од 16 до 20, највиша 23 на западу до 28 степени на југоистоку.

У Београду ће сутра бити променљиво облачно и свежије, повремено с кишом, пљусковима и грмљавином.

Увече и у току ноћи разведравање. Ветар умерен, западни северозападни. Најнижа температура 18, највиша 24 степена.

Од среде до недеље биће претежно сунчано и топло.

У суботу и недељу веома топло са највишом температуром око 35 степени. У понедељак и уторак наоблачење и освежење са пљусковима и грмљавином.

Пише:
Пошаљите коментар