moderate rain
11°C
28.03.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

Преподне претежно сунчано, топло, увече локално киша

25.04.2020. 08:18 08:21
Пише:
Фото: pixabay.com

БЕОГРАД: Данас ће у Србији пре подне бити претежно сунчано, а после подне на северу, а увече и у току ноћи и у осталим крајевима земље, променљиво облачно са локалном појавом кише и краткотрајних пљускова уз могућност грмљавине.

Ујутро местимично по котлинама, као и на југоистоку и истоку Србије слаб приземни мраз.

Ветар слаб и умерен, на северу и истоку повремено јак, западни и северозападни.

Најнижа температура од 0 степени на истоку и југоистоку до 11 степени у Београду, а највиша од 22 до 27 степени.

У Београду ће ујутру и пре подне бити претежно сунчано.

После подне променљиво облачно, а увече или у првом делу ноћи у појединим деловима града је могућа краткотрајна киша или локални пљусак. Најнижа температура око 11, а највиша око 25 степени.

У наредних седам дана биће променљиво облачно и топло са сунчаним интервалима.

У недељу и у првој половини наредне седмице појава кише и пљускова са грмљавином биће локалног карактера, углавном у брдско-планинским пределима западне и јужне Србије, док ће се око првомајских празника (30.04 - 02.05.) пљускови и грмљавине интензивирати у свим крајевима земље.

Пише:
Пошаљите коментар