moderate rain
11°C
26.03.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

За останак на врху

15.11.2016. 19:46 21:52
Пише:

Кошаркаши новосадске Војводине након вечерашњег меча против Колубаре, који у малој сали Спенса почиње у 19.30, имају лепу прилику да се учврсте на челној позицији на табели.

У оквиру 7. кола Друге мушке лиге Србије, гостује им тим из доњег дела табеле, тако да црвено – бели важе за апсолутног фаворита. Новосађани играју брзо, са доста поена, а у нападу се ослањају на квалитетну спољну линију. Један од бекова који ће бити узданица против Колубаре је Стефан Стојачић. После двогодишње паузе због школовања, вратио се кошаркашким теренима у граду у коме је рођен и где је поникао, а полако се враћа и у некадашњу форму. 

- Колубара није слаб тим, напротив, у досадашњем делу првенства боље партије су пружали на страни, док су пар мечева врло тесно изгубили. Ипак, јасно је да смо ми фаворити. Играћемо брзо, агресивно и тимски. Генерално, атмосфера у тиму је одлична и драго ми је да се у Новом Саду, после дужег времена, направила здрава кошаркашка прича. Ја сам ту да помогнем искуством, да ослободим млађе играче притиска и, мада нисам у пуној форми, надам се добрим партијама. Најважније је да тим побеђује – каже Стојачић.

Улазнице за утакмицу Војводина – Колубара коштају 150 динара. 

Д. Кн.

Сјајни Вошини јуниори

Млади тим Војводине је у 3. колу Јуниорске Рода лиге савладао Мега Бемакс (јуниорски тим Мега Лекса) са 90:80. То представља и изненађење, с обзиром да су момци из Сремске Митровице скуп најталентованијих младих играча у Србији.

Пише:
Пошаљите коментар